Powiązane leki
(opisy)

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Arechin (Chloroquini phosphas)

Metronidazol (maść stomatologiczna) (Metronidazolum)

Metronidazol (tabletki dopochwowe) (Metronidazolum)

Metronidazol (tabletki doustne) (Metronidazolum)

Metronidazol GSK(czopki) (Metronidazolum)

Metronidazol Jelfa (krem, żel) (Metronidazolum)

R- 1 krople na stany zapalne

Tagi

bola zwalczyc dwunastnica dziecko wykryc glowa lamblioza lamblia decydowac metronidazol

Fora dyskusyjne

zobacz krew w kupce, lamblioza (2)

zobacz lamblioza (1)

zobacz LAMBLIOZA (0)

zobacz GRZYBY W KALE, LAMBLIE, BAKTERIE GRONKOWIEC (5)

zobacz Czy Lamblie mogą być powiązane z objawami neurologicznymi (0)

zobacz IBS lamblioza (3)

zobacz Kolonoskopia, gastroskopia (0)

zobacz Bol brzucha i kaszel (3)

zobacz Metronidazol na lamblie (3)

zobacz R56 (8)

zobacz Metronidazol (3)

zobacz Badanie kału (1)

zobacz Zgrzytanie zębami (2)

zobacz Badanie kału na obecność pasożytów (10)

zobacz Po kolonoskopii, ciągły problem (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Lamblioza u dzieci-czy jest ktoś w temacie?dzieki z góry

Lamblioza u dzieci-czy jest ktoś w temacie?dzieki z góry

jet, 27-01-2001, 15:33

u 7 latka w kale wykryto cysty lamblii, bardzo zle sie czuł,bole glowy ,biegunki, nudności.Po zażycie metronidazolu lepiej, ale u drugirgo dziecka (6 lat dziewczynka), nie wykryto co prawda lamblii ale objawy sa o wiele dokuczliwsze,od miesiąca boli ja glowa,jest oslabiona, dolegl. zołądkowe. lekarze wiele nam nie powiedzieli, czy decydować sie na sonde dwunastnicy? bardzo prosze o rade-może lekarzy,moze kogos kto to akurat miał. dzieki jacek

Re: Lamblioza u dzieci-czy jest ktoś w temacie?dzieki z góry | krys, 29-01-2001, 17:04

"jet" napisał (a) ...
lekarze wiele nam nie powiedzieli, czy decydować sie na sonde
dwunastnicy?
bardzo prosze o rade-może lekarzy,moze kogos kto to akurat miał.
Czy się decydować to nie wiem, bo nie jestem lekarzem tylko matką, której udało się to paskudztwo zwalczyć. Zrób dzieciom test Giardia Lamblia Antigen - ETA (przepisane żywcem z wyniku badania) - to test dający niemal 100% pewności co do obecności lamblii (tak twierdzi moja pediatra). u mnie metronidazol pomógł chyba po drugiej, uzupełniającej kuracji. Ale to prawdopodobnie może wracać. --

Pzdr. Justyna

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Bóle Głowy Bóle Głowy

Żywienie w migrenowych bólach głowy Żywienie w migrenowych bólach głowy

Migrena - praktyczny poradnik Migrena - praktyczny poradnik

Zdrowie Twojego dziecka Zdrowie Twojego dziecka

Ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych Ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych