Powiązane leki
(opisy)

Prenatal ProBaby Woman+Man

Vitrum Prenatal

Klarin Junior

Aflubin

Asprocol (Acidum acetylsalicylicum, Glycinum)

Stamaril (Vaccinum febris flavae vivum)

Omega Kinder

Klimasol (Cimicifuga racemosa)

Klimax

Menoplant soy-a 40 Plus

Tagi

zona meddelandet polozniczy dziecko goraczka prawidlowy polog okres przystawiac piers

Fora dyskusyjne

zobacz gorączka w połogu (0)

zobacz boląca pierś (4)

zobacz Połóg (1)

zobacz brązowy wyciek z piersi (0)

zobacz bol jednej piersi przed okresem (2)

zobacz Test ciążowy (6)

zobacz Guzek piersi (3)

zobacz BADANIE CIŚNIENIA OCZNEGO U DZIECKA (1)

zobacz problem z zajściem w ciąże (3)

zobacz depresja + agresja - diagnoza potrzebna (11)

zobacz Spóźniający się okres czy może tak być po antybiotyku? (1)

zobacz co to moze byc (10)

zobacz brazowe plamienia po miesiaczce (5)

zobacz Czy mogę byc w ciazy? (23)

zobacz miesiaczka a ciaza (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Okres połogu.

Okres połogu.

Mariusz, 03-02-2001, 12:16

Dwa tygodnie temu przyszedł na świat nasz synek. Żona karmi go piersią, ale robią się jej zastoje pokarmu. Od tygodnia używaliśmy metod domowych tzn kapusta, lód, odciąganie. Uważam że nie przynosło to oczekiwanego rezultatu.Żona miała co chwila gorączke dochodzącą do 40,5 C drgawki i ogólne zmęczenie. Powiem szczerze ja już jestem wyczerpany to sytuacją a żona tym bardziej. Czy są jeszcze jakies inne sposoby?

Pozdrawiam

Mariusz

Re: Okres połogu. | Magdalena Busk, 03-02-2001, 13:02

"Mariusz" skrev i meddelandet news:95ghq7$15d$1 [at] news.tpi.pl...
Dwa tygodnie temu przyszedł na świat nasz synek. Żona karmi go
piersią, ale
robią się jej zastoje pokarmu. Od tygodnia używaliśmy metod domowych
tzn
kapusta, lód, odciąganie. Uważam że nie przynosło to oczekiwanego rezultatu.Żona miała co chwila gorączke dochodzącą do 40,5 C drgawki i ogólne zmęczenie. Powiem szczerze ja już jestem wyczerpany to sytuacją
a
żona tym bardziej. Czy są jeszcze jakies inne sposoby?
Jesli jest goraczka do 40 stopni to trzeba szybko udac sie do lekarza! Najlepiej, do szpitala polozniczego! Przyczyna moze byc nieprawidlowe przystawianie dziecka do piersi.

Poza tym, zapraszam do pl.soc.dzieci. Na priva wysylam Ci poradnik laktajcyjny.

magda

Re: Okres połogu. | Piotr Kasztelowicz, 03-02-2001, 13:39

On Sat, 3 Feb 2001, Mariusz wrote:

kapusta, lód, odciąganie. Uważam że nie przynosło to oczekiwanego rezultatu.Żona miała co chwila gorączke dochodzącą do 40,5 C drgawki i
jaknajszybsze zgloszenie sie do lekarza - mysle, ze czekanie az zona zejdzie z tego swiata nie jest dobrym sposobem

P. ---- Piotr Kasztelowicz [www.am.torun.pl/~pekasz]

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Gorączka U Dzieci Gorączka U Dzieci

Żywienie kobiet w ciąży Żywienie kobiet w ciąży

Od piersi do talerza czyli jak karmić małe dziecko Od piersi do talerza czyli jak karmić małe dziecko

Poradnik karmiącej matki Poradnik karmiącej matki

Jak pielęgnować dziecko z chorobą zakaźną Jak pielęgnować dziecko z chorobą zakaźną