Powiązane leki
(opisy)

Grip Stop

Mistabron (Mesnum)

Gripex Noc (Dextromethorphani hydrobromidum, Paracetamolum, Pseudoephedrini hydrochloridum, Pheniramini maleas)

Fervex (Paracetamolum, Pheniramini maleas, Acidum ascorbicum)

Marimer Spray Hipertoniczny

MaxFlu (Paracetamolum, Pseudoephedrini hydrochloridum, Acidum ascorbicum)

Tabcin Impact (Paracetamolum, Pseudoephedrini hydrochloridum, Dextromethorphani hydrobromidum, Doxylamini succinas)

Xylometazolin (Xylometazolini hydrochloridum)

Femurin

Hylo-Lasop

Tagi

zabieg skanowac prostowac dyskusyjny przegroda katar otwor trzymac studio nosowy

Fora dyskusyjne

zobacz po zabiegu prostowania przegród nosowych (7)

zobacz Prostowanie przegrody nosowej. (6)

zobacz Prostowanie krzywej przegrody nosowej a czas rehabilitacji (3)

zobacz Pytanie do wszyskich po zabiegu prostowania przegrody nosowe (0)

zobacz Prostowanie przegród nosowych ? (6)

zobacz KRZYWA PRZEGRODA NOSOWA (3)

zobacz Prostowanie przegrody nosowej (0)

zobacz tk zatok prosze o interpreacje (7)

zobacz Prostowanie przegrody nosowej (0)

zobacz Wodnisty katar-gronkowiec złocisty (2)

zobacz nic nie działający zabieg (0)

zobacz Brzydki zapach z nosa (19)

zobacz zabieg na przegrode nosowa (0)

zobacz Czy operacja przegrody nosa jest konieczna w moim przypadku? (2)

zobacz Przegroda nosowa (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » przegroda w nosie

przegroda w nosie

CARLOS, 20-02-2001, 14:56

Witam !!! Niedlugo wybieram sie na prostowanie przegrody nosowej chcialbym dowiedziec sie co na ten temat slyszalem tylko ze to jest niezla czapa !!

Re: przegroda w nosie | Jakub Jewula, 20-02-2001, 17:14

Witam !!! Niedlugo wybieram sie na prostowanie przegrody nosowej chcialbym dowiedziec sie co na ten temat slyszalem tylko ze to jest niezla czapa !!
Przyjemne to to nie jest...

Zrobilem kilka lat temu i katar bardzo zmalal - oplacalo sie.

U mnie krzywa przegroda na cos tam naciskala i mialem katar prawie non-stop. Teraz jest duuuzo lepiej.

-- Jakub Jewuła studio QbA skanowanie filmów 35mm - www.skanowanie.com.pl naklejki wypukłe 3D - www.studio-qba.com.pl

Re: przegroda w nosie | jara, 20-02-2001, 21:27

Przegrodę miałam prostowaną 7 lat temu.Bardzo się bałam, a zabieg wcale nie był taki straszny,a przede wszystkim bezbolesny.Najgorsza była doba po zabiegu, kiedy trzeba było się męczyć z opatrunkiem w nosie(oddychanie przez usta) ale wtedy radzę wziąć na noc środek nasenny, a w dzień to już nie ma problemu, wytrzymasz. Myślę,że ważne jest też aby trafić w ręce dobrego laryngologa, ja na takiego trafiłam.Czuję się po zabiegu fantastycznie,nie używam kropli do nosa, nie mam kataru i żałuję tylko że nie zdecydowałam się na zabieg kilkanaście lat wcześniej. Głowa do góry,życzę zdrowia i trzymam kciuki. Pozdrowiam. Grażyna.

Użytkownik CARLOS w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:3a925d10 [at] news.vogel.pl...

Re: przegroda w nosie | AW, 20-02-2001, 23:32

Ja rowniez mecze sie ze skrzywiona przegroda. Z tym, ze jestem juz po TRZECH zabiegach prostowania i jak do tej pory moje otwory nosowe nie sa tej samej obietosci - - ciagle moja przegroda jest lukowato odchylona na prawo i przez to prawy otwor mam mniejszy. Jest to BARDZO dokuczliwe w nocy, kiedy lewy otwor mi sie przytka - brakuje tlenu. Dlatego bardzo bym prosil o kontakt z tym dobrym laryngologiem, u ktorego pani miala zabieg. Chcialbym tez sie dowiedziec, czy po tej operacji rzeczywiscie miala pani identycznej obietosci oba otwory nosowe.

Za wszelkie informacje bardzo (ale to bardzo) dziekuje

Pozdrawiam Adam Podaje tez moj adres: mada [at] zeus.polsl.gliwice.pl

Re: przegroda w nosie | CARLOS, 21-02-2001, 09:14

Użytkownik jara w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:96uedu$pdb$1 [at] news.tpi.pl...
Przegrodę miałam prostowaną 7 lat temu.Bardzo się bałam, a zabieg wcale
nie
był taki straszny,a przede wszystkim bezbolesny.Najgorsza była doba po zabiegu, kiedy trzeba było się męczyć z opatrunkiem w nosie(oddychanie
przez
usta) ale wtedy radzę wziąć na noc środek nasenny, a w dzień to już nie ma problemu, wytrzymasz. Myślę,że ważne jest też aby trafić w ręce dobrego laryngologa, ja na takiego trafiłam.Czuję się po zabiegu fantastycznie,nie używam kropli do nosa, nie mam kataru i żałuję tylko że nie zdecydowałam
się
na zabieg kilkanaście lat wcześniej. Głowa do góry,życzę zdrowia i
trzymam
kciuki. Pozdrowiam. Grażyna.
dziekuje Grazynko za slowa pociechy !!! - i mile zyczenia

Użytkownik CARLOS w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:3a925d10 [at] news.vogel.pl...

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Badania czynnościowe układu oddechowego Badania czynnościowe układu oddechowego

Katar sienny Katar sienny

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Trening czystości małego dziecka Trening czystości małego dziecka