Tagi

mocny stluc contusio kosc prosba szybki argument codzien lonowy napisac

Fora dyskusyjne

Ból po stłuczeniu śródstopia. (3)

Wyrostek i uchylek a wczasy (0)

Pomoc dla Jacka Romańczyka (0)

PROŚBA O POMOC W ODCZYTANIU WYNIKÓW GINEKOLOGICZNYCH (1)

Więzadło łonowe (0)

nie mam pojęcia co się dzieje z moim kolegą (0)

Facet / Temperatura ciała 35,2 na codzień. (1)

REKA (2)

Ślady po krwiaku (2)

Nadgarstek (2)

Stłuczenie (5)

mocne stłuczenie palca, przykry zapach (0)

Ból kości łonowej (0)

bol w okolicy wzgorka lonowego (1)

Guz w okolicach kości łonowej. (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » lacina na codzien :)))

lacina na codzien :)))

Michał Cebrowski, 26-04-2001, 08:33

Witam grupowiczow bardzo serdecznie, mam mala prosbe: jestem po wypadku paralotniowym i w wypisie ze szpitala mam napisane rozpoznanie po lacinie. Moja prosba to oczywiscie przetlumaczenie mi tego na polski, bo musze wiedziec co mi napisali zeby moc sciagnac jak najwiecej z ubezpieczalni. 1.Fractura comminutiva ossis pubis utriusque. 2.Contusio capitis et columnae vertebralis lumbalis. 3.Contusio universalis.

Z gory dziekuje za pomoc

Michał

Re: lacina na codzien :))) | Beata, 26-04-2001, 16:07

Użytkownik "Michał Cebrowski" napisał w wiadomości news:9c8ffc$k28$1 [at] okapi.ict.pwr.wroc.pl...
Moja prosba to oczywiscie przetlumaczenie mi tego na polski, bo musze wiedziec co mi napisali zeby
moc
sciagnac jak najwiecej z ubezpieczalni. 1.Fractura comminutiva ossis pubis utriusque. 2.Contusio capitis et columnae vertebralis lumbalis. 3.Contusio universalis.

Witaj. Solidnie oberwałeś... będzie się liczyć także długość hospitalizacji ( czy to Twój mocny argument? ). Tłumaczenie: 1. Odłamowe złamanie każdej z kości łonowych ( czyli rozfragmentowanie obu kości spojenia łonowego ) 2. Stłuczenie głowy i kręgosłupa lędźwiowego. 3. Stłuczenia uogólnione. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!! Beata

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Oznaki życia. Przypadki z Intensywnej Terapii Oznaki życia. Przypadki z Intensywnej Terapii

Poradnik antybiotykoterapii w pediatrii Poradnik antybiotykoterapii w pediatrii

Zaburzenia świadomości u dzieci. Wybrane zagadnienia Zaburzenia świadomości u dzieci. Wybrane zagadnienia

Harmonia czterech ciał Harmonia czterech ciał

Podręcznik medycyny klinicznej opartej na zasadach EBM Podręcznik medycyny klinicznej opartej na zasadach EBM