Powiązane leki
(opisy)

Tagi

opisac spoic przerazic obrazowy

Fora dyskusyjne

zobacz Ataki falowania wzroku (1)

zobacz Stolec Ołówkowaty (10)

zobacz Kręgosłup - nie mogę wstać (1)

zobacz ZMIANY LITE NA PŁUCACH (1)

zobacz Ból w okolicach spojenia łonowego (2)

zobacz Niespojenie łuku S1 (0)

zobacz BOL PODBRZUSZA (0)

zobacz Interpretacja RTG kręgosłupa (1)

zobacz rentgen kregosłupa lędzwiowego- potrzebn diagnoza (0)

zobacz problemy z chodzeniem - rwa (4)

zobacz Więzadła kolana (4)

zobacz Co to jest torbiel bronchogenna ? (1)

zobacz Niedrożność jelit ? (2)

zobacz Gruczolak, niedoczynność tarczycy (1)

zobacz BÓL I ZMIANA W OBRĘBIE RDZENIA KRĘGOWEGO (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Niespojenie łuku S1 :((((((

Niespojenie łuku S1 :((((((

Łukasz, 02-05-2001, 12:52

Co to jest .... jestem przerazony... nie wiem o co chodzi z tym niespojeniem luku. Kto mi to moze opisac ... o co tutaj chodzi ... tak obrazowo na czym to niespojenie polega ... prosze

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

W sidłach anoreksji W sidłach anoreksji

Badania laboratoryjne i obrazowe dla pielęgniarek Badania laboratoryjne i obrazowe dla pielęgniarek

Wskazania do badań obrazowych Wskazania do badań obrazowych

Aktywne 9 miesięcy. Ćwiczenia i porady dla przyszłych mam Aktywne 9 miesięcy. Ćwiczenia i porady dla przyszłych mam

Apteka natury Apteka natury