Tagi

post stulejka wrazliwy napletek wyciac rodzic zoladz ujsc pracie specjalny

Fora dyskusyjne

niemoge zdiąć skórki z żołądzia prącia (3)

Nieudany zabieg? - stulejka (10)

Wędzidełko Języka i Napletka. (4)

Problem ze stulejka (12)

Spodziectwo u 17 latka (0)

Ujscie cewki moczowej (2)

Napletek po stulejce, help? (3)

Problem z napletkiem. (0)

Mam stulejke (1)

Stylejka czy ją posiadam? (2)

Niepełna stulejka (2)

Podejrzenie stulejki. (3)

Stulejka czy krótkie wędzidełko? (0)

Żołądź cały czerwony (6)

Stulejka - znikła? (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Nie czytaj. Stulejka robiona specjalnie!!!!

Nie czytaj. Stulejka robiona specjalnie!!!!

Jura, 04-05-2001, 21:42

To jest bardzo, bardzo nieprawdopodobne ALE; CZLONKOWIE RODZINY CZESTO WSPOLPRACUJA Z WLADZA. Tak bylo, jest i bedzie. Za inkwizycji, za cesarstwa rzymskiego. za komuny i zawsze i teraz. Napisano o tym bardzo duzo. W Niemczech gdy ujawniono teczki STASI bylo bardzo bardzo duzo rozwodow bo ludzie sie dowiedzieli kto na nich kablowal. Wladza rozpoznaje ludzi wrazliwych zaraz po urodzeniu po charakterze rodzicow i ksztalcie czaszki czyli wygladzie. Tym ktorzy sa bardzo wrazliwi zakladaja specjalnie stulejke. Po prostu mowia rodzicom zeby tego nie ruszali. Stulejka powoduje;

1. Raka pracia bo pod stulejka gromadzi sie brud w rowku zazolednym. (Rak prącia jest stosunkowo rzadkim nowotworem. Dotyka przede wszystkim mężczyzn niedbających o higienę okolicy narządów płciowych, a zwłaszcza tych, którzy nie myją należycie żołędzi, rowka zażołędnego jak okolicy pod napletkiem. Rzadziej występuje u mężczyzn obrzezanych. Zmiana nowotworowa lokalizuje się na koronie żołędzi lub pod napletkiem. Przyjmuje charakter naskórzaka. Przerzuty pojawiają się późno po wieloletnim przebiegu.Leczenie jest chirurgiczne i polega na całkowitym lub częściowym wycięciu prącia, łącznie z pachwinowymi węzłami chłonnymi. Oczywiście czym wcześniej podjęte leczenie, tym większe szanse na pełne wyleczenie. Częściowe wycięcie prącia zapewnia możliwość oddawania moczu normalną drogą i utrzymywania dotychczasowej aktywności płciowej. Całkowite wycięcie zmusza lekarzy do wytworzenia sztucznego ujścia cewki moczowej. Zazwyczaj wykonuje się to ujście do odbytnicy. Raki prącia są zwykle niepodatne na chemio i radioterapię.) Prosze zauwazyc, ze czesto rozne podreczniki, czasopisma i poradniki pisza, ze trzeba sie tam myc ale nie pisza, ze od tego moze sie zrobic rak pracia!!!

2. Masturbacje bo żołądź ktora nie byla w dziecinstwie myta jest bardzo wrazliwa na dotyk i powoduje duze podniecenie przy myciu co sie czesto konczy wlasnie masturbacja.

3. Utrudnia lub uniemozliwia stosunek seksualny bo napletek odprowadzony do konca moze wywolywac duzy bol albo nawet krawienie i obrażenia np. uszkodzenie zbyt krotkiego wędzidełka.

Po czym poznac, ze celowo zalozyli Ci stulejke; Bardzo prosto. Jesli myjesz sie tam sam od dziecinstwa czyli od 4-6 roku zycia, jestes tego nauczony od rodzicow to jest OK. ALE jesli nigdy Cie tam nie myli tylko powiedzieli Ci o tym gdy miales 10-11 lat to tzn. , ze zalozyli Ci to specjalnie!!! W tym wieku jest za późo bo wtedy napletek juz sie nie uksztaltuje tak zeby w ogole nie przeszadzal przy stosunku i żołądź jest bardzo wrazliwa. PRZECIEZ JASNE JEST, ZE JAK DZIECKU NIE BEDZIE SIE OBCIAGALO NAPLETKA TO ZROBI SIE STULEJKA!!!Bo nie ma innej mozliwosci, samo przeciez na to nie wpadnie.!!

Relacje matek z gupy pl.soc.dzieci; 1 post;
OD JAKIEGO WIEKU CHŁOPCY SAMI MYJĄ SIĘ POD NAPLETKIEM?
U mojego synka od niemowlęctwa nie mogłam ściągnąć napletka, nie pomagały systematyczne próby naciągania po kąpieli. Gdy miał 3 lata wywiązał sie lekki stan zapalny i zdecydowaliśmy się na zabieg u chirurga. Od tego czasu systematycznie, przynajmniej raz na tydzień a obecnie (ma 6 lat) prawie codziennie ściągamy napletek i przepłukujemy wodą. Od roku synek potrafi sprawnie sam to wykonać.

drugi post;
Co to znaczy od samego początku? Zaraz po narodzinach? Pytam, bo u nas
minął
miesiąc, ale ja się nie odważyłam "grzebać" Jasiowi pod napletkiem.
Myślisz, że
powinnam?
Nie pamiętam, co to znaczy "od początku" , ale myślę, że możesz zacząć mu "grzebać". Ja odciągałam dosłownie odrobinkę, tak, żeby zobaczyć ujście cewki moczowej. To, co gromadzi się pod napletkiem....

3 POST ALE NAJWAZNIEJSZY;
Ale jesli napletek nie bedzie ruszany to skad dziecko bedzie wiedzialo
(gdy
bedzie juz samo sie kąpało), że trzeba sie tam myć? Ktoś mu musi to powiedzieć i pokazać. Kiedy to się robi i jak?
Mój Marcin codziennie w kąpieli sam odciąga napletek i myje siusiaka. Wystarczy mu przypomnieć. Uszy mogą zarosnąć brudem, ale siusiak musi być czysty! Ale kiedy nastąpiła taka samodzielnośc - już nie pamiętam- z dnia na dzień wypędzono mnie z łazienki! (Marcin ma 4 lata) +++++++++++++++++++++++++++++++ Po tym jak naglosnilem w sieci ta sprawe to powstala na ten temat klamliwa strona, zawierajaca zdjecia. nie podam jej adresu bo nie ma po co.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. BARAN

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. LEW Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. LEW

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. PANNA Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. PANNA

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. RAK Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. RAK

Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. RYBY Jedz zgodnie ze swoim znakiem zodiaku. RYBY