Tagi

mskura widziec podobny poranny bula schorzenie reklama adres xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx usunac

Fora dyskusyjne

Dziwna choroba (0)

Brak ochoty na życie. (1)

Spodziectwo - dobry lekarz (7)

bule glowy (0)

mam widoczną bułę pod piersią (0)

Rak piersi - badania w angli (1)

Zapalenie spojowek, alergia,swiatlowstret? (1)

Codzienny poranny kaszel (1)

Poranny biały osad na ustach (1)

puchnące nogi oraz czerwone stawy (3)

Czy jest możliwość oślepnięcia? (1)

Ciąża po usunięciu nerki (1)

Cylindy i widziany odblask (0)

ból podczas badania. (3)

iniekcja lucentisem (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » PORANNE BULE GARDLA

PORANNE BULE GARDLA

, 11-03-1998, 22:49

Szukam specjalisty, ktory zna sie na schorzeniach gardla, pluc, oskrzeli. W 1995 roku mialem dziwna grype i do dzisiaj cos mi pozostalo w gardle.

Nie mam zadnych bak ..., nad ranem tylko inny glos i bialy sluz w jamie ustnej.

Alergicy o podobnych schorzeniach mile widziani.

Re: PORANNE BULE GARDLA | , 13-03-1998, 17:33

Red Bule? Reklama :)) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XX Pisz do mnie na: X XX mskura [at] friko2.onet.pl X XX !!!czyli usun xxx przed adresem!!!X XX Moj UIN:4220477 X XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Cukrzyca u dzieci Cukrzyca u dzieci

Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta

Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny Kręgosłup w stresie. Jak usunąć ból i jego przyczyny

Leksykon zdrowia Leksykon zdrowia

Jak radzić sobie z żylakami Jak radzić sobie z żylakami