Powiązane leki
(opisy)

Tagi

ulica roszkowski wstydzic twoj imie skrobac nasz mieszkac przegladarka dyskusja

Fora dyskusyjne

zobacz Chodzi o mojego wuja (15)

zobacz badania genetyczne (0)

zobacz Strupy na penisie (3)

zobacz wizyta u endokrynologa (1)

zobacz 4-letnia mutacja głosu. (1)

zobacz Nie mogę się wysikać (1)

zobacz problem ze zdjeciem skurki z penisa (3)

zobacz Czy to alergia? (3)

zobacz niezrownowazeni slownie da sie im pomoc (19)

zobacz problemy (1)

zobacz Uciążliwe zaparcia (11)

zobacz Wzrost (9)

zobacz HORMON SZCZESCIA (2)

zobacz Gdzie kupić skrobię kukurydzianą? (1)

zobacz Fosanic -szukam informacji, prosze o opinie (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Ulica imienia prof. Deca

Ulica imienia prof. Deca

Adam Jarecki, 19-03-1998, 01:09

rada Miejska w Lodzi podjela uchwale w sprawie nadania jednej z ulic imienia prof. Waclawa Deca, tragicznie zmarlego w maju 1997 r. dyrektora Instytutu Poloznictwa Akademii Medycznej w Lodzi.

www.uml.lodz.pl/

Pozdrowienia

Adam Jarecki (jarecki [at] post.uml.lodz.pl) --------------------------------------------- | www.jarecki.ikki.com.pl/ | --------------------------------------------- W wieczorowym stroju i w bialym krawacie nawet makler gieldowy moze zdobyc reputacje czlowieka cywilizowanego. Oscar Wilde

Re: Ulica imienia prof. Deca | Tomasz Nowicki, 21-03-1998, 22:31

No i co z tego? Znalem faceta, mily byl, nie powiem, dobry lekarz, skrobal i owszem, najchetniej gadal o d..., takie zboczenie zawodowe. Co do nauki to mniej wiecej taki poziom, jak cala lodzka akademia (z drobnymi wyjatkami). Poza tym, caly siedzial w sitwie, czesal kase jak wiekszosc. Slowem - publicznie wyroznil sie glownie klotnia z duchowienstwem, poza tym mozna go zaliczyc do grona typowych lodzkich akademikow. I dlaczego zaraz tyle szumu? Jozefowicz np. byl tez Zyd, tez dobry fachowiec, wychowawca itpitd, ale jakos jego protezy i implanty malo romantyczno-ideologiczne? Ot, polityka Tomek

Re: Ulica imienia prof. Deca | Przegladarka, 23-03-1998, 20:19

Tomasz Nowicki pisze:
Co do nauki to mniej wiecej taki poziom, jak cala lodzka akademia (z drobnymi wyjatkami).
Nie zgadzam sie. Uczyl naprawde dobrze i mial swietne podejscie do studentow. Gdyby to byl srendni poziom lodzkiej AM, to naprawde by nas dobrze uczyli. A tak... wole nie komentowac.

Oczywiscie, ze rozglos profesorowi zapewnili urzednicy koscielni, i moze dlatego stal sie jakims symbolem. A my ostatnio cierpimy na brak symboli w naszym ciezkim zawodzie.

Dla mnie byl swietnym lekarzem, dobrym nauczycielem, milym gawedziarzem i po prostu dobrym, uczciwym czlowiekiem. Wcale mi nie przeszkadza, ze ulice nazwa jego imieniem.

J [at] nek mailto:jance [at] geocities.com anty-aids.home.ml.org

Re: Ulica imienia prof. Deca | , 26-03-1998, 20:14

Przegladarka (Internet [at] lodz.gazeta.pl) wrote: : Tomasz Nowicki pisze: : : > Co do nauki : > to mniej wiecej taki poziom, jak cala lodzka akademia (z drobnymi : > wyjatkami).

: Nie zgadzam sie. Uczyl naprawde dobrze i mial swietne podejscie do : studentow. Gdyby to byl srendni poziom lodzkiej AM, to naprawde by nas : dobrze uczyli. A tak... wole nie komentowac.

Znam wielu takich profesorow nikt im nie stawia pomnikow , dopiero jak sie zasluza sitwie lub dokopia "czarnym".

: Oczywiscie, ze rozglos profesorowi zapewnili urzednicy koscielni, i moze : dlatego stal sie jakims symbolem. A my ostatnio cierpimy na brak symboli : w naszym ciezkim zawodzie.

Zalosne . Ciekawe jakiz to szlachetny cel postawil sobie ten czlek w sporze z kosciolem ? Prawo skrobania kobiet wtedy kiedy im sie to podoba. Zalosny symbol ... I dlatego sitwa chce mu dac ulice .Ciekawe czy mieszkancy tejze ulicy chca takiego "patrona" . Pewnie jest to sposob na tanie ceny nierochomosci (lodzcy radni wiedza jak sie do takich rzeczy zabrac gdy juz stana sie posiadaczami mieszkan,dzialek na tejze ulicy (za bezcen bo kto by chcial przy takiej ulicy mieszkac),wtedy szybko zmienia nazwe na Jana Pawla II ;-))). To juz autorytet Hipokratesa Panu nie wystarcza (przyjdzie kiedys czas na doktora Mengele : mial talent i potrafil isc prosta droga do NAUKI ,do przyszlosci (ze wspomne innego "wielkiego" polskiego mysliciela ))

: Dla mnie byl swietnym lekarzem, dobrym nauczycielem, milym gawedziarzem : i po prostu dobrym, uczciwym czlowiekiem. Wcale mi nie przeszkadza, ze : ulice nazwa jego imieniem.

Dobrze powiedziane "Dla mnie".Bo przeciez nie mozna wszystkich zadowolic (powiedzmy takich "czarnych",albo oszolomow). Mi tez nie przeszkadza bo szczesliwie na niej nie mieszkam , ale gdybym mieszkal to mialbym czego sie wstydzic.

-- Z powazaniem _____________________________________________________________________ Piotr Roszkowski | roszkows [at] hydra.mimuw.edu.pl | _____________________________________________________________________

Re: Ulica imienia prof. Deca | Alex, 26-03-1998, 22:35

Witam!

Piotr Roszkowski wrote:

Znam wielu takich profesorow nikt im nie stawia pomnikow , dopiero jak sie zasluza sitwie lub dokopia "czarnym".
Ale bylo sporo takich, co w imie "czarnych" dokopali tysiacom i imwybudowali pomniki.

Zalosne . Ciekawe jakiz to szlachetny cel postawil sobie ten czlek w sporze z kosciolem ? Prawo skrobania kobiet wtedy kiedy im sie to podoba. Zalosny symbol ...
Gdy bede stary i nie bede mogl :( .. to pewnie sie zgodze z toba.

To juz autorytet Hipokratesa Panu nie wystarcza (przyjdzie kiedys czas na doktora Mengele : mial talent i potrafil isc prosta droga do NAUKI ,do przyszlosci (ze wspomne innego "wielkiego" polskiego mysliciela ))
Sz.P. Porownanie do Mengele jest w bardzo zlym guscie. Wiedz, ze ten czlowiekURATOWAL wiecej istnien ludzkich niz ty mozesz sobie wyobrazic, wiec te porownania zostaw dla siebie.

Dobrze powiedziane "Dla mnie".Bo przeciez nie mozna wszystkich zadowolic (powiedzmy takich "czarnych",albo oszolomow). Mi tez nie przeszkadza bo szczesliwie na niej nie mieszkam , ale gdybym mieszkal to mialbym czego sie wstydzic.
Jezeli nie mieszkasz, to po co gadasz.

Pozdrawia i zyczy wiecej tolerancji Alex koro [at] ks.onet.pl

Re: Ulica imienia prof. Deca | Przegladarka, 27-03-1998, 15:18

Piotr Roszkowski wypisuje sie tak:

Profesorowi Decowi nikt nie stawia pomnika. Natomiast zostal wybrany Lodzianinem Roku w plebiscycie _mieszkancow_ naszego miasta. Na jego wykladach ludzie nie ziewali. Na jego pogrzeb przyszly tlumy. Ale Ty widzisz tu tylko polityke, wiec pewnie tego nie zrozumiesz.
Zalosne . Ciekawe jakiz to szlachetny cel postawil sobie ten czlek w sporze z kosciolem ? Prawo skrobania kobiet wtedy kiedy im sie to podoba. Zalosny symbol ...
Jak widze pojmujesz te kwestie w kategoriach fundamentalistycznych. Nie bede wiec z Toba dyskutowac. Wystarczajaco wiele juz pisano o tym na grupie, ale pewnie do Ciebie nie dotarlo. Informacje o prof. Decu czerpales zapewne wylacznie z Radia Maryja.

I dlatego sitwa chce mu dac ulice .Ciekawe czy mieszkancy tejze ulicy chca takiego "patrona" .
Jesli nie chca, moga sie sprzeciwic itd. Nie bylo jednak ZADNYCH glosow sprzeciwu mieszkancow. Tylko prawicowi radni kreca nosami, ale jak fundamentalizm, to fundamentalizm.

Pewnie jest to sposob na tanie ceny nierochomosci (lodzcy radni wiedza jak sie do takich rzeczy zabrac gdy juz stana sie posiadaczami mieszkan,dzialek na tejze ulicy (za bezcen bo kto by chcial przy takiej ulicy mieszkac),wtedy szybko zmienia nazwe na Jana Pawla II ;-))).
Zenujaca glupota. Spiskowa teoria dziejow w najgorszym wydaniu. Wiecej nie komentuje, bo zaczynaja mi sie niecenzuralne slowa pod palce cisnac.

To juz autorytet Hipokratesa Panu nie wystarcza
Alex juz Ci odpisal i ja sie z nim zgadzam. Dla Twojej informacji - Hipokrates jest dla mnie autorytetem, ale nie jedynym. Tak samo, jak Kosciol katolicki.
Dobrze powiedziane "Dla mnie".Bo przeciez nie mozna wszystkich zadowolic (powiedzmy takich "czarnych",albo oszolomow).
Na tym polega istota demokracji, o ile wiesz, o czym mowie.

Mi tez nie przeszkadza bo szczesliwie na niej nie mieszkam , ale gdybym mieszkal to mialbym czego sie wstydzic.
Teraz za to mozesz sie wstydzic swego ordynarnego stylu i klapek na oczach.

Duzo zdrowia i wiecej rozsadku zycze, J [at] nek mailto:jance [at] geocities.com anty-aids.home.ml.org

Re: Ulica imienia prof. Deca | , 27-03-1998, 21:25

Alex (koro [at] ks.onet.pl) wrote:

: > Zalosne . Ciekawe jakiz to szlachetny cel postawil sobie ten czlek w sporze z kosciolem : > ? Prawo skrobania kobiet wtedy kiedy im sie to podoba. Zalosny symbol ...

: Gdy bede stary i nie bede mogl :( .. to pewnie sie zgodze z toba.

To znaczy nie bedziesz mogl skrobac kobiet ? On byl stary i nie zgadzal sie ze mna mimo wieku zatem pewnie Ci nie przejdzie ;-).

: > To juz autorytet Hipokratesa Panu nie wystarcza : > (przyjdzie kiedys czas na doktora Mengele : mial talent i potrafil : > isc prosta droga do NAUKI ,do przyszlosci (ze wspomne innego "wielkiego" : > polskiego mysliciela ))

: Sz.P. Porownanie do Mengele jest w bardzo zlym guscie. Wiedz, ze ten czlowiekURATOWAL : wiecej istnien ludzkich niz ty mozesz sobie wyobrazic, wiec te porownania : zostaw dla siebie.

A Wy ("Sz.P") z oglaszaniem tej osoby jako symbolu tez kryjcie sie,bo mnie to razi i nie moge milczec.Jesli chodzi o ratowanie istnien ludzkich ,to sporo tez uratowal od zycia wogole (choc do dr. Mengele zapewne mu daleko pod wzgledem ilosci jak i jakosci,choc idee znalazl sobie (podobnie jak Wy sz.p. ) rownie sluszna).

: > Dobrze powiedziane "Dla mnie".Bo przeciez nie mozna wszystkich zadowolic : > (powiedzmy takich "czarnych",albo oszolomow). : > Mi tez nie przeszkadza bo szczesliwie na niej nie mieszkam , : > ale gdybym mieszkal to mialbym czego sie wstydzic.

: Jezeli nie mieszkasz, to po co gadasz.

Zebys mogl napisac to jedno "madre" zdanie.

: Pozdrawia i zyczy wiecej tolerancji "Jestem tolerancyjny dla osob myslacych DOKLADNIE tak jak ja" "Nie ma tolerancji dla wrogow tolerancji"

Wsluchaj sie w te slowa przez Twoich idoli wypowiedziane i zastanow sie czy aby Ty nie jestes w ten sposob tolerancyjny. (Ja jestem ale tez niewiele znalazlem osob w inny sposob myslacych i Ty oraz Twoj przedmowca z pewnoscia do nich nie nalezycie).

: Alex koro [at] ks.onet.pl

I (tego nie tylko netykieta wymaga) prosze przedstawic sie rozmawiajac ze mna . Pan Leotar sie nie wstydzi ,czemuz inni maja sie wstydzic ???

-- Z powazaniem _____________________________________________________________________ Piotr Roszkowski | roszkows [at] hydra.mimuw.edu.pl | _____________________________________________________________________

Re: Ulica imienia prof. Deca | , 27-03-1998, 22:06

Przegladarka (Internet [at] lodz.gazeta.pl) wrote: : Piotr Roszkowski wypisuje sie tak:

: > Znam wielu takich profesorow nikt im nie stawia pomnikow , : > dopiero jak sie zasluza sitwie lub dokopia "czarnym".

: Profesorowi Decowi nikt nie stawia pomnika. Natomiast zostal wybrany : Lodzianinem Roku w plebiscycie _mieszkancow_ naszego miasta. Na jego : wykladach ludzie nie ziewali. Na jego pogrzeb przyszly tlumy. Ale Ty : widzisz tu tylko polityke, wiec pewnie tego nie zrozumiesz.

Hitler tez zdaje sie cieszyl sie powodzeniem mas (i cwiercinteligentow a nawet ludzi calkiem madrych rowniez).A na jego przemowieniach masy dostawaly oragazmu zatem nie w ten sposob z pewnoscia chcesz mi pana Deca przyblizyc .Tak . Widze w tym polityke ,bo pan Dec polityke uprawial bardzo glosno wszem i wobec pokazujac jaki to z niego postepowy katolik co to dzieci zabija. Tylko kto tutaj najwiecej polityki uprawial . Ja gdy w Boga nie wierzylem to chcialem byc od Boga i Kosciola daleko . Skad w Was(?) pseudokatolikach ta doznosc do bliskosci z Kosciolem Katolickim ? Jak ktos wybral droge grzesznika wedlug Kosciola (i wedlug PRAWDY ABSOLUTNEJ ;-)) ) to niech bedzie konsekwentny ,a nie po smierci chce miec pogrzeb katolicki ("panu Bogu swieczke i Diablu ogarek") .

: : > Zalosne . Ciekawe jakiz to szlachetny cel postawil sobie ten czlek w sporze z kosciolem : > ? Prawo skrobania kobiet wtedy kiedy im sie to podoba. Zalosny symbol ...

: Jak widze pojmujesz te kwestie w kategoriach fundamentalistycznych. Nie : bede wiec z Toba dyskutowac. Wystarczajaco wiele juz pisano o tym na : grupie, ale pewnie do Ciebie nie dotarlo. Informacje o prof. Decu : czerpales zapewne wylacznie z Radia Maryja.

Pewnie moglbym sie tam dowiedziec wiele ciekawego o tej "czystej postaci" szkoda ,ze nie sluchalem ;-).Nie wiem czy pojmuje te kwestie w kategoriach fundamentalistycznych ,ale widze ,ze pol anonim potrafi tylko pisac bzdety i wykrecac sie od dyskusji.

: > I dlatego sitwa chce mu dac ulice .Ciekawe czy mieszkancy tejze ulicy chca takiego : > "patrona" .

: Jesli nie chca, moga sie sprzeciwic itd. Nie bylo jednak ZADNYCH glosow : sprzeciwu mieszkancow. Tylko prawicowi radni kreca nosami, ale jak : fundamentalizm, to fundamentalizm.

Ty to juz pewnie skonczyles z mysleniem (wtedy gdy zabiles pierwsze dziecko). Istnieja dla Ciebie tylko slawa wytrychy "fundamentalista", "prawicowiec","oszolom","faszysta" (wlasnie dlaczego mnie jeszcze tak nie nazwales -juz nadszedl czas pozniej przejdzmy do antysemitow,katolikow przedsoborowych (Ty jako zwolennik zgniatania plodow do trzeciego miesiaca zycia jestes posoborowym niewierzacym,niepraktykujacym katolikiem niczym prof.Dec ;-)))) niech zgadne).

: > Pewnie jest to sposob na tanie ceny nierochomosci (lodzcy radni : > wiedza jak sie do takich rzeczy zabrac gdy juz stana sie posiadaczami : > mieszkan,dzialek na tejze ulicy (za bezcen bo kto by chcial przy takiej : > ulicy mieszkac),wtedy szybko zmienia nazwe na Jana Pawla II ;-))).

: Zenujaca glupota. Spiskowa teoria dziejow w najgorszym wydaniu. Wiecej : nie komentuje, bo zaczynaja mi sie niecenzuralne slowa pod palce cisnac.

Jestes po prostu skonczonym idiota i dlatego nie jestes w stanie ze mna dyskutowac. Ale nie martw sie pozwole sobie na temat Twojej glupoty nie dyskutowac (w ten sposob dodam do naszej dyskusji tyle argumentow ile Wy dodaliscie, chociaz w tym celu musialbym chyba troche w waszym stylu pobelkotac (bleblable ojciec Rydzyk ,radio maryja,oszolom,glupota,nietolerancja).

: > To juz autorytet Hipokratesa Panu nie wystarcza

: Alex juz Ci odpisal i ja sie z nim zgadzam. Dla Twojej informacji - : Hipokrates jest dla mnie autorytetem, ale nie jedynym. Tak samo, jak : Kosciol katolicki.

I dr Mengele (protestuje przeciwko naduzyciu jakiego dopuscil sie Twoj przedmowca nie dopisujac przed Nazwiskiem tego "znakomitego" naukowca przedrostka "dr") Ciekawe w czym Kosciol Katolicki jest dla Ciebie autorytetem ?

: > Dobrze powiedziane "Dla mnie".Bo przeciez nie mozna wszystkich zadowolic : > (powiedzmy takich "czarnych",albo oszolomow).

: Na tym polega istota demokracji, o ile wiesz, o czym mowie.

: > Mi tez nie przeszkadza bo szczesliwie na niej nie mieszkam , : > ale gdybym mieszkal to mialbym czego sie wstydzic.

: Teraz za to mozesz sie wstydzic swego ordynarnego stylu i klapek na : oczach.

Nawzajem.Ciekawe na jaki rodzaj klapek Ty cierpisz ? Zgadnij. My ludzie prawdziwie nie tolerancyjni jestesmy do siebie dosc podobni.

: Duzo zdrowia i wiecej rozsadku zycze,

Wrecz przeciwnie.Pozostan slodkim idiota.

: J [at] nek

Znowu pol anonim.

: anty-aids.home.ml.org

I jeszcze adidasow nie lubi ;-). Jakis "nietolerancyjny" pewnie rzuca kamieniami w "nosicieli ".

-- Bez powazania _____________________________________________________________________ Piotr Roszkowski | roszkows [at] hydra.mimuw.edu.pl | _____________________________________________________________________

Re: Ulica imienia prof. Deca | Alex, 28-03-1998, 11:29

Czolem!

Piotr Roszkowski wrote:

: Gdy bede stary i nie bede mogl :( .. to pewnie sie zgodze z toba.

To znaczy nie bedziesz mogl skrobac kobiet ? On byl stary i nie zgadzal sie ze mna mimo wieku zatem pewnie Ci nie przejdzie ;-).
1. Nie bede mogl pieprzyc (bzykac). Nie skrobie, bo nie jest to moje powolanie.2. On nie byl stary.

A Wy ("Sz.P") z oglaszaniem tej osoby jako symbolu tez kryjcie sie,bo mnie to razi i nie moge milczec.Jesli chodzi o ratowanie istnien ludzkich ,to sporo tez uratowal od zycia wogole (choc do dr. Mengele zapewne mu daleko pod wzgledem ilosci jak i jakosci,choc idee znalazl sobie (podobnie jak Wy sz.p. ) rownie sluszna).
Mnie moze razic corka naszego proboszcza, ale stalo sie i ona nie jest winna, ze ma ojcapalanta, ale tolerancja parafian wobec dziewczyny nie jest na poziomie. Zupelnie jak twoja. Ad. Mengele - juz pisalem. Jezeli masz takie porownania - to nie jestes OK. Prof. Dec w swoim srodowisku byl bardziej znany nie jako gosc od skrobanek (ostatnia zrobil chyba ze 20 lat temu), a jako czlowiek domagajacy sie godziwych warunkow pracy i placy dla personelu medycznego. Czasem jego porownania razily. Np. na posiedzeniu rady miasta powiedzial, ze 6-godzinna operacja jest warta tyle... ile zmiana oleju w samochodzie. Czy to cos zlego? Domagal sie do prawo kobiety do decyzji w sprawie *wlasnej* ciazy, a nie namawial do skrobania. Widze, ze nie znasz jego wypowiedzi dotyczacych aborcji, a robisz wnioski a podstawie przekazu RM. Dam ci dobra rade - korzystaj ze zrodel, a nie nasladuj dr. Himmlera.

Zebys mogl napisac to jedno "madre" zdanie.
Co to mialo byc? Czy ja w czyms obrazilem cie? Jezeli tak to odebrales, tooficialnie przepraszam.

: Pozdrawia i zyczy wiecej tolerancji "Jestem tolerancyjny dla osob myslacych DOKLADNIE tak jak ja" "Nie ma tolerancji dla wrogow tolerancji"

Wsluchaj sie w te slowa przez Twoich idoli wypowiedziane i zastanow sie czy aby Ty nie jestes w ten sposob tolerancyjny.
Wstyd mi, ale nie wiem kto to powiedzial.

(Ja jestem ale tez niewiele znalazlem osob w inny sposob myslacych i Ty oraz Twoj przedmowca z pewnoscia do nich nie nalezycie).
Czlowieku! Wyglada na to, ze jestes wierzacy i chyba nalezysz do KK,a Biblia mowi "nie sadz, a nie nedziesz sadzony", wiec pytam: Kim ty jestes, by wydawac sady kto jest tolerancyjny, a kto nie?

I (tego nie tylko netykieta wymaga) prosze przedstawic sie rozmawiajac ze mna . Pan Leotar sie nie wstydzi ,czemuz inni maja sie wstydzic ???
Netykieta tego nie wymaga. (Zrodla: CHIP 4/98)

Pozdrawia i zyczy przyjemnej lektury Alex

P.S. To nie byla kryptoreklama, a podanie zrodla.

Re: Ulica imienia prof. Deca | Alex, 28-03-1998, 11:53

Czesc! Robisz moim ulubionym bochaterem z tej listy :)

Hitler tez zdaje sie cieszyl sie powodzeniem mas (i cwiercinteligentow a nawet ludzi calkiem madrych rowniez).
Inkwizycja tez sie cieszyla powodzeniem mass. I co z tego?

Pewnie moglbym sie tam dowiedziec wiele ciekawego o tej "czystej postaci" szkoda ,ze nie sluchalem ;-).Nie wiem czy pojmuje te kwestie w kategoriach fundamentalistycznych ,ale widze ,ze pol anonim potrafi tylko pisac bzdety i wykrecac sie od dyskusji.
Nawolujesz do czytania netykiety, a sam jestes albo bardzo mlody, albo bardzo nerwowy. Nie mow, ze ktos pisze "bzdety", tylko *udowodnij*, ze tak jest. Jezeli zas nie potrafisz - to odejdz z godnoscia i pokojem.

Ty to juz pewnie skonczyles z mysleniem (wtedy gdy zabiles pierwsze dziecko). Istnieja dla Ciebie tylko slawa wytrychy "fundamentalista", "prawicowiec","oszolom","faszysta" .....niepraktykujacym katolikiem niczym prof.Dec ;-)))) niech zgadne).
To wlasnie Ty (pewnie w imie milosci blizniego) prowokujesz i caly czas nawiazujeszdo nazistowskich Niemiec. Jezeli chcesz pogadac o katolikach i zydach - to zapraszam na pl.soc.religia. A swoja droga powiedz skad wiesz kiedy Przegladarka zabil pierwsze dziecko? Czy zabil w ogole? Czy to ON czy ONA? Skad to wszystko wiesz? Nie ja i nie ty bedziemy wydawac sad ostateczny, lecz to ci nie przeszkadza. Ty wszystko wiesz. Twoj kompleks Boga az za bardzo rzuca sie w oczy.

Jestes po prostu skonczonym idiota i dlatego nie jestes w stanie ze mna dyskutowac.
Bo ty nie dyskutujesz, a obrazasz ludzi. Co on ci zrobil, ze go wyzywasz?Piszesz o dyskusji, a stosujesz argumenty w stylu "idiota". BTW, czy masz skonczona podstawowke? Pewnie i tak bedziesz klamal. :(

Ale nie martw sie pozwole sobie na temat Twojej glupoty nie dyskutowac (w ten sposob dodam do naszej dyskusji tyle argumentow ile Wy dodaliscie, chociaz w tym celu musialbym chyba troche w waszym stylu pobelkotac (bleblable ojciec Rydzyk ,radio maryja,oszolom,glupota,nietolerancja).
To robi sie nudne.

No comments

Alex

P.S. Do Przegladarki. W zwiazku z wyjatkowa niedojrzaloscia emocjonalna nasza rozmowcy proponuje skonczyc te dyskusje, bo dalsze rozmowy moga mu zaszkodzic.

Re: Ulica imienia prof. Deca | , 28-03-1998, 18:39

Witam.

: Mnie moze razic corka naszego proboszcza,

Ona nie jest winna ,ale ojciec jest . Jesli jest jeszcze proboszczem to chyba cos tam u Was jest nie tak.

: ale stalo sie i ona nie jest winna, ze ma : ojcapalanta, ale tolerancja parafian wobec dziewczyny nie jest na poziomie. Zupelnie jak : twoja. : Ad. Mengele - juz pisalem. Jezeli masz takie porownania - to nie jestes OK.

Staram sie byc obiektywny ;-)).Jak wszyscy.

: Prof. Dec w swoim srodowisku byl bardziej znany nie jako gosc od skrobanek : (ostatnia zrobil chyba ze 20 lat temu), a jako czlowiek domagajacy sie godziwych : warunkow pracy i placy dla personelu medycznego. Czasem jego porownania razily. : Np. na posiedzeniu rady miasta powiedzial, ze 6-godzinna operacja jest warta tyle... : ile zmiana oleju w samochodzie. Czy to cos zlego? : Domagal sie do prawo kobiety do decyzji w sprawie *wlasnej* ciazy, a nie namawial : do skrobania. Widze, ze nie znasz jego wypowiedzi dotyczacych aborcji, a robisz wnioski

Czlowieku a czy Ty znasz kogokolwiek kto by namawial do skrobania ???? Ja nie znam.Wyobraz sobie :

"Skrobcie sie dziewczyny to bedziecie zdrowsze"

Nikt nie namawia do skrobania.I nie za to mam do pana Deca czy tez Baski L. pretensje.

: a podstawie przekazu RM. Dam ci dobra rade - : korzystaj ze zrodel, a nie nasladuj dr. Himmlera.

Oooo widzisz .Jakie ladne i celne porownanie Ci sie udalo (prawie tak celne jak moje zapozyczenie z "slynnych" niemieckich postaci) ale pewnie chciales powiedziec dr Goebelsa (bez kropki rzecz jasna ;-) ).

: > Zebys mogl napisac to jedno "madre" zdanie.

: Co to mialo byc? Czy ja w czyms obrazilem cie? Jezeli tak to odebrales, tooficialnie : przepraszam.

Nie ma sprawy .Sam nie jestem bez winy ("wiec pierwszy rzucam kamieniem").

: > (Ja jestem ale tez niewiele znalazlem osob w inny sposob myslacych : > : > i Ty oraz Twoj przedmowca z pewnoscia do nich nie nalezycie).

: Czlowieku! Wyglada na to, ze jestes wierzacy i chyba nalezysz do KK,a Biblia mowi "nie sadz, a : nie nedziesz sadzony", wiec pytam: : Kim ty jestes, by wydawac sady kto jest tolerancyjny, a kto nie?

BOGIEM. Pewnego dnia otworzylo sie niebo (zupelnie tak ja "Swietym Gralu" Monty Pythona) i rzekl Bog:

"Daj swiadectwo prawdzie w internecie"

No i wlasnie spelniam swoj psi obowiazek. :-)

: > I (tego nie tylko netykieta wymaga) prosze przedstawic sie rozmawiajac ze : > mna . Pan Leotar sie nie wstydzi ,czemuz inni maja sie wstydzic ???

: Netykieta tego nie wymaga. (Zrodla: CHIP 4/98)

Ale "kultura" wypowiedzi tak.

: Pozdrawia i zyczy przyjemnej lektury

Jak mi podarujesz to moze przeczytam (MOZE!).

Re: Ulica imienia prof. Deca | , 28-03-1998, 19:20

: Czesc! : Robisz moim ulubionym bochaterem z tej listy :)

Fajnie.

: > Hitler tez zdaje sie cieszyl sie powodzeniem mas (i cwiercinteligentow : > a nawet ludzi calkiem madrych rowniez).

: Inkwizycja tez sie cieszyla powodzeniem mass. I co z tego?

A widzisz jak nie ladnie postepujesz ? Wyciales kawalek listu w ten sposob ,ze Moja poprzednia odpowiedz stracila sens Twojej aktualnej odpowiedzi.

: > Pewnie moglbym sie tam dowiedziec wiele ciekawego o tej "czystej postaci" : > szkoda ,ze nie sluchalem ;-).Nie wiem czy pojmuje te kwestie w kategoriach : > fundamentalistycznych ,ale widze ,ze pol anonim potrafi tylko pisac bzdety : > i wykrecac sie od dyskusji.

: Nawolujesz do czytania netykiety, a sam jestes albo bardzo mlody, albo bardzo nerwowy. : Nie mow, ze ktos pisze "bzdety", tylko *udowodnij*, ze tak jest. Jezeli zas nie potrafisz - : to odejdz z godnoscia i pokojem.

To prosze nie wycinaj wypowiedzi przedmowcy a dowod (pisany ) sie znajdzie ;-). Takie wycinanie jest t stanowczo nie zgodne z netykieta (choc netykieta jest dla mas ,ale chyba jako zwolennik mozliwosci bezkarnego zabijania dzieci utozsamiasz sie z podobnie myslacymi masami "pracujacymi miast i wsi").

: > Ty to juz pewnie skonczyles z mysleniem (wtedy gdy zabiles pierwsze : > dziecko). Istnieja dla Ciebie tylko slawa wytrychy "fundamentalista", : > "prawicowiec","oszolom","faszysta" .....niepraktykujacym katolikiem niczym : > prof.Dec ;-)))) niech zgadne).

: To wlasnie Ty (pewnie w imie milosci blizniego) prowokujesz i caly czas nawiazujeszdo : nazistowskich Niemiec. : Jezeli chcesz pogadac o katolikach i zydach - to zapraszam : na pl.soc.religia. A swoja droga powiedz skad wiesz kiedy Przegladarka zabil pierwsze : dziecko? Czy zabil w ogole? Czy to ON czy ONA? Skad to wszystko wiesz? : Nie ja i nie ty bedziemy wydawac sad ostateczny, lecz to ci nie przeszkadza. Ty wszystko : wiesz. Twoj kompleks Boga az za bardzo rzuca sie w oczy.

Dyskutujesz bardzo nie czysto wycinasz moje odpowiedzi(podsumowania) niezbyt udanych pomyslow j.w. "Przegladarki".

: > Jestes po prostu skonczonym idiota i dlatego nie jestes w stanie : > ze mna dyskutowac.

: Bo ty nie dyskutujesz, a obrazasz ludzi. Co on ci zrobil, ze go wyzywasz?Piszesz o dyskusji, a : stosujesz argumenty w stylu "idiota".

Coraz lepiej.Moze ja wezme Twoj list i wytne same Twoje wypowiedzi i bede sobie z nimi dyskutowal.Jakbys podstepnie,stronniczo i nie wycial bzdetow przegladarki to ktos kto lubi tracic czas na czytanie naszych wypocin dostrzeglby iz Przegladarka napisal iz ledwie sie powstrzymuje od przeklenstw patrzac na "glupoty" z UMYSLU pewnej osoby wyplywajace.

Ale fajnie miec takiego pomocnika ktory wycina niewygodne glupoty z listow A moze to ty jestes kopia anonima przegladarki (rowniez anonim) i tak zabierasz glos w "dyskusji" dla pokazania iz dwukrotnie wiecej cwiercinteligentow mysli wlasciwie (ale i tak 2*(1/4)< oo ;-)) ).

: BTW, czy masz skonczona podstawowke? Pewnie i tak bedziesz klamal. :(

No coz musialbym byc anonimem Twojego pokroju.Pewnie dlatego wstydzisz sie ujawnic swojego nazwiska iz jestes znanym klamca.Ja nie mam tych problemow. A jesli chodzi o wyksztalcenie to wole pozostac przy swoim a jednoczesnie zachowac trzezwosc osadu i jasnosc umyslu niz zaostac takim "wyksztalconym" pozbawionym zasad konowalem jak Ty.

: P.S. Do Przegladarki. : W zwiazku z wyjatkowa niedojrzaloscia emocjonalna nasza rozmowcy

Proponuje pisac do /dev/null tam znajdziesz bardziej odpowiadajacego Twojemu poziomowi rozmowce (tyle stamtad dostaniesz bajtow ile zwykle wkladasz tresci (rzecz jasna nie bajtow) czyli zero ;-) )

: proponuje skonczyc te dyskusje, bo dalsze rozmowy moga mu zaszkodzic.

Rzecywiscie mozna umrzec z rozpaczy jak sie czyta jakie sa idealy i kto jest autorytetem dla wspolczesnego mlodego lekarza (czy studenta medycyny).

-- Bez powazania _____________________________________________________________________ Piotr Roszkowski | roszkows [at] hydra.mimuw.edu.pl | _____________________________________________________________________

Re: Ulica imienia prof. Deca | Przegladarka, 28-03-1998, 19:31

Po raz ostatni podejmuje PROBE dyskusji z niejakim Piotre Roszkowskim:

Skad w Was(?) pseudokatolikach ta doznosc do bliskosci z Kosciolem Katolickim ?
A coz Ty o mnie wiesz? Jasnowidz? Przyjmij do wiadomosci, ze Twoj dar zawodzi. Nie jestem pseudokatolikiem. Nie bede Ci opisywal swojego wyznania, bo to moja prywatna sprawa, a Ty zapewne nic bys z tego nie zrozumial.

widze ,ze pol anonim potrafi tylko pisac bzdety i wykrecac sie od dyskusji.
Dyskusja z Toba nie jest mozliwa. Ty nie sluchasz argumentow, tylko obrazasz KAZDEGO, kto ma inne zdanie. Stad ten list jest ostatnia moja odpowiedzia na Twoje listy. Wiecej juz nie bede sie trudzil, nawet jezeli nadal bedziesz mnie obrazal.
Ty to juz pewnie skonczyles z mysleniem (wtedy gdy zabiles pierwsze dziecko).
Nie zabilem zadnego dziecka. Za to mialem zaszczyt uczestniczyc w ratowaniu zycia i zdrowia wielu. Nie robilem tego samodzielnie, gdyz nie skonczylem jeszcze studiow.

(wlasnie dlaczego mnie jeszcze tak nie nazwales -juz nadszedl czas pozniej przejdzmy do antysemitow,katolikow przedsoborowych
Sam przylepiasz sobie etykietki - nie bede Ci przeszkadzal.

(Ty jako zwolennik zgniatania plodow do trzeciego miesiaca zycia jestes posoborowym niewierzacym,niepraktykujacym katolikiem niczym prof.Dec ;-)))) niech zgadne).
Zle zgadles. We wszystkich przypadkach.
Jestes po prostu skonczonym idiota i dlatego nie jestes w stanie ze mna dyskutowac.
A moze jednak spojrzysz w lustro? Bo moim zdaniem przyczyne okresliles dobrze, tylko lokalizacja problemu nie ta.

Ale nie martw sie pozwole sobie na temat Twojej glupoty nie dyskutowac
Nic innego nie robisz, niestety.

I dr Mengele (protestuje przeciwko naduzyciu jakiego dopuscil sie Twoj przedmowca nie dopisujac przed Nazwiskiem tego "znakomitego" naukowca przedrostka "dr")
Nie wkladaj w moje usta argumentow, ktore sa mi obce. Nie rozumiem, czemu tak nachalnie probujesz zrobic "faszyste" z kazdego, kto sie z Toba nie zgadza?

Ciekawe w czym Kosciol Katolicki jest dla Ciebie autorytetem ?
Jak juz pisalem - absolutnie nie Twoja sprawa.
Nawzajem.Ciekawe na jaki rodzaj klapek Ty cierpisz ? Zgadnij.
Ano na taki, ze wbrew wszystkiemu (takze wbrew Twoim obelgom) wierze, ze ludzie sa dobrzy. I nawet tacy jak Ty przypomna sobie kiedys o XI przykazaniu. I zastosuja je w praktyce...

My ludzie prawdziwie nie tolerancyjni jestesmy do siebie dosc podobni.
Nie schlebiaj sobie - nie jestesmy podobni wcale.
Czy chodzi Ci o to, ze autorytetem jest dla mnie takze sw. Franciszek z Asyzu?
: anty-aids.home.ml.org

I jeszcze adidasow nie lubi ;-). Jakis "nietolerancyjny" pewnie rzuca kamieniami w "nosicieli ".
Wkurzyles mnie niestety. Zajrzyj na strone, LAMERZE, zanim zaczniesz wypisywac podobne brednie!!!
Bez powazania
Skoro tak bardzo chcesz znac moje personalia... Mimo wszystko z powazaniem
| Jan C. Stradowski | Gazeta Wyborcza | Gazeta Lodzka - Komputery

Re: Ulica imienia prof. Deca | , 30-03-1998, 16:46

Przegladarka (Internet [at] lodz.gazeta.pl) wrote:

Witam.

[....] : Ano na taki, ze wbrew wszystkiemu (takze wbrew Twoim obelgom) wierze, ze : ludzie sa dobrzy. I nawet tacy jak Ty przypomna sobie kiedys o XI : przykazaniu. I zastosuja je w praktyce...

A ja uwazam przeciwnie.Ze ludzie sa zli .I w Twoim przypadku rowniez Ten fakt dostrzegam (mimo ,ze starasz sie od czasu do czasu bardzo gornolotnie "sciemniac").Choc moze rzeczywiscie przypomnisz sobie o tym przykazaniu ktore tak ladnie przywolujesz.

: > : anty-aids.home.ml.org : > : > I jeszcze adidasow nie lubi ;-). : > Jakis "nietolerancyjny" pewnie rzuca kamieniami w "nosicieli ".

: Wkurzyles mnie niestety.

Od razu niestety .Piszac pierwszy list musiales bardzo chciec sie w najblizszej przyszlosci wkurzyc

: Zajrzyj na strone, LAMERZE, zanim zaczniesz : wypisywac podobne brednie!!!

Tego okreslenia zwykle wlasnie lamerzy uzywaja i chyba nie jestes wyjatkiem. Sczegolnie ,ze jestes na pewne znaki slepy,ktore kilkuletnia tradycja sa juz uswiecone . Nie zapomniales faktu iz w "Gazecie Wybiorczej " pracujesz podkreslic (czy juz sie powinienem bac zemsty internacjonalnej SITWY ;-) ) .

Ps.Proponuje ty niemilym akcentem zakonczyc nasza nikomu niepotrzebna "pyskowke". Szczgolnie ,ze "Najwyzszy czas" skonczyc z marnowaniem mojego cennego czasu na czytanie slow dziennikarza gazety KTOREJ tak nie lubie (choc warszawki dodatek komputerowy nie jest zly-mam nadzieje ze, nie ma nic wspolnego z lodzkim).

Re: Ulica imienia prof. Deca | Alex, 30-03-1998, 19:02

Czolem!

Piotr Roszkowski wrote:

Szczgolnie ,ze "Najwyzszy czas" skonczyc z marnowaniem mojego cennego czasu na czytanie slow dziennikarza gazety KTOREJ tak nie lubie (choc warszawki dodatek komputerowy nie jest zly-mam nadzieje ze, nie ma nic wspolnego z lodzkim).
Trzeba bylo na poczatku to powiedziec! Teraz przynajnmiej wiadomo ze chodzilo o gazete "KTOREJ tak nie lubisz".

Pozdrawia Alex (nadal 1/4 anonim)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Uzdrawiające moce w twoim życiu Uzdrawiające moce w twoim życiu

Upośledzeni umysłowo. Poza granicami człowieczeństwa Upośledzeni umysłowo. Poza granicami człowieczeństwa

ABC Feng Shui. Praktyczny poradnik ABC Feng Shui. Praktyczny poradnik

Feng shui. Mieszkać zdrowo dzięki chińskiej teorii harmonii Feng shui. Mieszkać zdrowo dzięki chińskiej teorii harmonii

Bioetyka dla wszystkich Bioetyka dla wszystkich