Tagi

egzamin meczyc wygladac siniec apteka zdawac pytac stac zwierze podkrazony

Fora dyskusyjne

zobacz Gdzie studiowac ? (4)

zobacz Stres (6)

zobacz PANICZNIE BOJE SIĘ MATURY (6)

zobacz Siniaki pod oczami. (3)

zobacz Pokrążone oczy (siniaki) + -0,25D w prawym oku (0)

zobacz Kalibracja monitora (2)

zobacz Nerwica, Depresja? (3)

zobacz Sine oczy (0)

zobacz Siniejące plecy w pozycji stojącej. (0)

zobacz WORKI POD OCZAMI + SINCE (0)

zobacz Powieki (0)

zobacz owsiki (2)

zobacz Fragmin-zastrzyki a alkohol (2)

zobacz terapia chronomodulowana (1)

zobacz studia (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Podkrazone oczy. Dlaczego?

Podkrazone oczy. Dlaczego?

NSX, 02-06-2001, 17:15

Witam

Od pewnego czasu mam pokrazone oczy. Nie wiem zupelnie z czym to moze byc zwiazane, ogolnie jestem zdrowy nic mi nie dolega. Myslalem, ze to od dlugiej pracy przy komputerze, jestem informatykiem, ale nie, nawet tygodniowy pobyt na zielonych mazurach nic nie pomogl... Czy wiecie moze jakie sa tego przyczyny? Sa moze jakies lekarstwa, masci ktore moga podkrazenie usunac?

Pozdrawiam NSX

Re: Podkrazone oczy. Dlaczego? | La Luna, 03-06-2001, 10:15

On Sat, 2 Jun 2001 15:15:12 +0200, "NSX" wrote:

Witam

Od pewnego czasu mam pokrazone oczy. Nie wiem zupelnie z czym to moze byc zwiazane, ogolnie jestem zdrowy nic mi nie dolega.
A robiles sobie badania krwi czy tylko po prostu czujesz sie dobrze? Jesli badania sa ok, to ja radzilam sobie z podpuchnietymi oczyma (tez sie kiedys z tym meczylam zupelnie bez przyczyny - przynajmniej jej nie znalazlam) za pomoca zeli pod oczy lepszych firm. Takich, ktore mozna kupic w kazdej aptece. I to naprawde zdawalo egzamin. Pozniej mi to przeszlo samo i teraz mam podkrazone oczy tylko wtedy gdy za bardzo zaszaleje poprzedniej nocy ;)

Pozdrawiam Agnieszka - [ www.zwierzeta.w.pl ] - - [ ICQ UIN: 52521716 ] - [ E-Mail: aga [at] zwierzeta.w.pl ] -

Re: Podkrazone oczy. Dlaczego? | NSX, 03-06-2001, 16:24

A robiles sobie badania krwi czy tylko po prostu czujesz sie dobrze? Jesli badania sa ok, to ja radzilam sobie z podpuchnietymi oczyma (tez sie kiedys z tym meczylam zupelnie bez przyczyny - przynajmniej jej nie znalazlam) za pomoca zeli pod oczy lepszych firm. Takich, ktore mozna kupic w kazdej aptece. I to naprawde zdawalo egzamin. Pozniej mi to przeszlo samo i teraz mam podkrazone oczy tylko wtedy gdy za bardzo zaszaleje poprzedniej nocy ;)
Badania robilem, wszystko jest ok... A jakie specyfiki polecasz na ta przypadlosc?

NSX

Re: Podkrazone oczy. Dlaczego? | La Luna, 04-06-2001, 00:16

On Sun, 3 Jun 2001 14:24:37 +0200, "NSX" wrote:

Witaj

Badania robilem, wszystko jest ok... A jakie specyfiki polecasz na ta przypadlosc?
Ja osobiscie i przez dluzszy czas stosowalam zel pod oczy firmy Ginko. Taka malutka tubka, sa chyba tylko w aptekach. Moja kolezanka miala zel bodajze firmy Vichy i on tez byl bardzo dobry, czasem jej go podkradalam ;) Zreszta, wystarczy ze pojdziesz do apteki i powiesz o co Ci chodzi. Na pewno cos dobrego Ci doradza. Ja nie wyprobowalam wszystkiego, moze sa lepsze srodki niz te? Mi po prostu bardzo odpowiadal zel o ktorym wczesniej napisalam i zdawal egzamin w moim przypadku. Dobrze tez robi wczesniejsze przylozenie do oczu zimnej lyzeczki do herbaty.

Ja sie meczylam kilka miesiecy z takimi podkrazonymi oczyma, co ktos mnie zobaczyl to pytal co mi sie stalo... Dzieki zelowi - jakos wygladalam - znikaly since pod oczyma i nawet jesli sie akurat nie wyspalam - opuchlizna tez. Naprawde - ten zel mi sie przydawal w tamtym okresie. A pozniej nagle moje oczy znowu wygladaly normalnie i tak jest do teraz :) Do teraz nie wiem co bylo przyczyna bo przebadalam sie dosyc dokladnie.

Pozdrawiam Agnieszka - [ www.zwierzeta.w.pl ] - - [ ICQ UIN: 52521716 ] - [ E-Mail: aga [at] zwierzeta.w.pl ] -

Re: Podkrazone oczy. Dlaczego? | Sergiusz Szczepankiewicz, 04-06-2001, 02:29

Do teraz nie wiem co bylo przyczyna bo przebadalam sie dosyc dokladnie.
ja to mam od zawsze a mam 20+kilka lat. faktycznie troche to dziwnie wyglada na pierwszy rzut oka.

Re: Podkrazone oczy. Dlaczego? | , 05-06-2001, 11:12

Witam

Od pewnego czasu mam pokrazone oczy. Nie wiem zupelnie z czym to moze byc zwiazane, ogolnie jestem zdrowy nic mi nie dolega. Myslalem, ze to od dlugiej pracy przy komputerze, jestem informatykiem, ale nie, nawet tygodniowy pobyt na zielonych mazurach nic nie pomogl... Czy wiecie moze jakie sa tego przyczyny? Sa moze jakies lekarstwa, masci ktore moga podkrazenie usunac?

Pozdrawiam NSX

Cze Na podkrążone oczy dobry jest krem pod oczy ze świetlikiem. Możesz sobie też zrobić okłady z rumianku. Należy zaparzyć rumianek i przyłażyć ciepłe torebeczki na oczy na około 10min. Powinno pomóc.Stosuj rano i wieczorem. Pij dużo napoi 2,5l dziennie. Ania

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz Jedz to co kochasz - kochaj to co jesz

Psychiatria. Repetytorium Psychiatria. Repetytorium

Drzewa pomagają leczyć Drzewa pomagają leczyć

Anatomia i fizjologia zwierząt domowych Anatomia i fizjologia zwierząt domowych

Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca ... tylko my ludzie Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca ... tylko my ludzie