Powiązane leki
(opisy)

Luffa Compositum (krople do nosa)

Beclonasal Aqua (Beclometasoni dipropionas)

Nasivin Soft (Oxymetazolini hydrochloridum)

Homeodose 8

Luffa Compositum (tabletki)

Nosaller

Acatar Fast

Fexofast (Fexofenadini hydrochloridum)

Luffa Dagomed 40 katar sienny

AlerTon (Cetirizini dihydrochloridum)

Tagi

pekac katar sienny naczynie diamandakis kasztelowicz stawros lublin kropla recepta

Fora dyskusyjne

zobacz Zapchany nos i katar sienny. (27)

zobacz Popękane naczynia w oku/Kruchość naczyń włosowatych (2)

zobacz katar sienny (7)

zobacz Proszę o interpretację badania krwi (4)

zobacz luivac a alergie (1)

zobacz złożony problem ze skórą, włosami i BARDZO pękające naczynia (1)

zobacz Pękanie drobnych naczyń krwionośnych-ubytki w polu widzenia (5)

zobacz Wirusowe zapalenie wątroby typu C i jej związek z bólem stóp (0)

zobacz przekrwione spojówki (0)

zobacz Opryszczka na kącikach (2)

zobacz MAM OBAWY (6)

zobacz Aetoksysklerol (1)

zobacz Krwawienia podczas kaszlu (3)

zobacz Kichanie i bol plecow (0)

zobacz zatkany nos (2)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jakie krople do nosa na katar sienny?

Jakie krople do nosa na katar sienny?

Stawros Diamandakis, 07-06-2001, 14:06

mi polecicie moi drodzy? Nie musza byc najtansze ;), byle byly skuteczne i przede wszystkim aby mozna je bylo stosowac dluzej niz przez kilka dni...

TIA,

pozdrawiam, stawros

Re: Jakie krople do nosa na katar sienny? | Ewa, 07-06-2001, 18:56

Zdecydowanie odradzam stosowanie jakichkolwiek kropli do nosa, a jeśli to najwyżej przez kilka dni /wszystkie są podobnie skuteczne. Niektóre można kupić bez recepty/. Sam biorę krople od 20 lat. Prawdziwa tragedia. Zaczęło się od niewinnego kataru. Użytkownik "Stawros Diamandakis" napisał w wiadomości news:3B1F5208.72B2550B [at] kul.lublin.pl...
mi polecicie moi drodzy? Nie musza byc najtansze ;), byle byly skuteczne i przede wszystkim aby mozna je bylo stosowac dluzej niz przez kilka dni...

TIA,

pozdrawiam, stawros

Re: Jakie krople do nosa na katar sienny? | Piotr Kasztelowicz, 07-06-2001, 19:49

On Thu, 7 Jun 2001, Stawros Diamandakis wrote:

jesli katar sienny rozpoznal lekarz to powinien odpowiednie zapisac - sa wylacznie na recepte - mam swoje ulubione, ktore stosuje sam ale nie bede uprawial kryptoreklamy

P. ---- Piotr Kasztelowicz [www.am.torun.pl/~pekasz]

Re: Jakie krople do nosa na katar sienny? | Piotr Kasztelowicz, 07-06-2001, 19:54

On Thu, 7 Jun 2001, Ewa wrote:

Zdecydowanie odradzam stosowanie jakichkolwiek kropli do nosa, a jeśli to
stosuje sie ale nie te, ktore mozna kupic bez recepty i ktore jedynie obkurczaja naczynia. Udroznienie nosa jest jednym z podstawowych celow terapii - tj jest zmniejszenie obrzeku i zapobiezenie reakcjom miejscowym. Zaleca sie krople zawierajace sterydy lub srodki antyhistaminowe ale nowej generacji - niedrazniace i nie obkurczajace naczyn.

P. ---- Piotr Kasztelowicz [www.am.torun.pl/~pekasz]

Re: Jakie krople do nosa na katar sienny? | margaretka, 09-06-2001, 19:40

Użytkownik "Stawros Diamandakis" napisał w wiadomości news:3B1F5208.72B2550B [at] kul.lublin.pl...
Nie polecam Ci kropli ponieważ kiedyś tak się nimi załatwiłam, że nie mogłam oddychać Beconase np. jest sterydem. Polecam Ci natomiast Nalergine. Ostatnio zaczęłam brać i jest super ! Pozdrawiam m a r g a r e t k a

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Katar sienny Katar sienny

Terapia trzeciego tysiąclecia Terapia trzeciego tysiąclecia

Badania czynnościowe układu oddechowego Badania czynnościowe układu oddechowego

Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć? Ucho, nos, gardło i krtań. Co warto wiedzieć?

Życie bez pasożytów Życie bez pasożytów