Powiązane leki
(opisy)

Ferrum Lek (Ferri hydroxidum polymaltosum)

Gotu Kola Ginko

Magnezin (Magnesii carbonas)

Integrilin (Eptifibatide)

Metalyse (Tenecteplase)

Trifas Cor (Torasemidum)

AprilGen (Quinaprilum)

Aprovel (Irbesartanum)

Centrum Cardio

Diovan (Valsartanum)

Tagi

wydac spac serce zaczac kluc potworny bolec czuc dretwiec hemoglobina

Fora dyskusyjne

zobacz Kłujący ból z tyłu głowy (6)

zobacz Coś się ze mną dzieje (1)

zobacz Dziwne uczucie (5)

zobacz bóle głowy,kark. (2)

zobacz ciągłe zmęczenie i senność (0)

zobacz Drętwienie nóg i rąk (7)

zobacz BÓL W CZĘŚCI LĘDZWIOWEJ KRĘGOSŁUPA (2)

zobacz Proszę o diagnoze...nie wiem czy iśćdo lekarza (1)

zobacz drętwienie nóg,kłucie w okolicy serca,bóle pleców (3)

zobacz Drętwienie twarzy (0)

zobacz Codzienna arytmia (3)

zobacz Nieustajacy ból serca (5)

zobacz Potworny ból biodra (0)

zobacz proszę o pomoc... (1)

zobacz IBS? (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Jaki poziom hemoglobiny!!!!!!!

Jaki poziom hemoglobiny!!!!!!!

agaidea, 22-06-2001, 17:43

Witam wszystkich. Robiłam ostatnio badania m.in. cała morfologię. Krwinki czerwone sa w normie , białych troche za dużo ogólnie podobno w szystko w normie. Jenak pan doktor oniemial i stwierdził, że dziwi sie iż jeszcze żyje - jak mógł!!!- ponieważ mój poziom hemoglobiny jest poniżej dolnej granicy tzn. 10 . Zaczął szczegółowo wypytywać jak sie czuje i czy nie mdleję. Ponieważ prowadze aktywny tryb życia - jeżdże codziennie na rowerze oraz 5 razy z psem na 4 piętro:), w pracy 8-10 h przed kompem. w średniostresowych warunkach, lubie góry więc z mezem stramy sie zdobywac nowe szczyty, weekendy rzadko sa leniwe - jego pytania wydały mi sie conajmniej szokujące. Faktem jest ze od 4m-cy dziwnie sie czuje. Bola mnie okolice serca, nieraz serce potwornie mnie kluje ok.1min. czasem przy tym dretwieje mi lewa reka. Zaczelam tez zauwazać iz szybko sie mecze, chce mi sie spac ale nie moge spac bo jak to mowi moj maz nosi mnie. Mam wiec pytanie czy jest to wina niskiego poziomu hemoglobiny i co w zwiazku z tym zrobic? Lekarz przepisal mi tylko vitaral i duzo snu. Czy powinnam zrobic ekg czy np ECHO serca i czy faktycznie nie powinnam już żyć. Aga

Re: Jaki poziom hemoglobiny!!!!!!! | Ola, 23-06-2001, 01:54

agaidea wrote:
Witam wszystkich. Robiłam ostatnio badania m.in. cała morfologię. Krwinki czerwone sa w normie , białych troche za dużo ogólnie podobno w szystko w normie. Jenak pan doktor oniemial i stwierdził, że dziwi sie iż jeszcze żyje - jak mógł!!!- ponieważ mój poziom hemoglobiny jest poniżej dolnej granicy tzn. 10 . Zaczął szczegółowo wypytywać jak sie czuje i czy nie mdleję. Ponieważ prowadze aktywny tryb życia - jeżdże codziennie na rowerze oraz 5 razy z psem na 4 piętro:), w pracy 8-10 h przed kompem. w średniostresowych warunkach, lubie góry więc z mezem stramy sie zdobywac nowe szczyty, weekendy rzadko sa leniwe - jego pytania wydały mi sie conajmniej szokujące. Faktem jest ze od 4m-cy dziwnie sie czuje. Bola mnie okolice serca, nieraz serce potwornie mnie kluje ok.1min. czasem przy tym dretwieje mi lewa reka. Zaczelam tez zauwazać iz szybko sie mecze, chce mi sie spac ale nie moge spac bo jak to mowi moj maz nosi mnie. Mam wiec pytanie czy jest to wina niskiego poziomu hemoglobiny i co w zwiazku z tym zrobic? Lekarz przepisal mi tylko vitaral i duzo snu. Czy powinnam zrobic ekg czy np ECHO serca i czy faktycznie nie powinnam już żyć. Aga
nie jestem lekarzem ale z Twoich opisow wynika, ze po czesci objawy zgadzaja sie z anemia tez ja mialam wiec co nieco o tym wiem

Ola

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Kobiety po czterdziestce Kobiety po czterdziestce

Sokoterapia, medytacja, dieta Sokoterapia, medytacja, dieta

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Homeopatia Homeopatia

Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi Gotuj zgodnie ze swoją grupą krwi