Tagi

wypadac skora przydac dyskusyjny wlos dlugi ratunek annmarie skrocic obciazac

Fora dyskusyjne

zobacz Niedoczynność tarczycy - łysienie (1)

zobacz włosy (2)

zobacz Staszne mi wypadają włosy (4)

zobacz Stan zapalny (?) i swędzenie skory głowy (6)

zobacz Czy to może być grzybica skóry głowy? (3)

zobacz Wynik Gronkowiec Zlocisty, wypadanie wlosow (0)

zobacz wypadajace brwi (4)

zobacz Stosowanie dwóch szamponów jednocześnie (3)

zobacz Loxon 2% (3)

zobacz Nagłe wypadanie włosów (1)

zobacz Problem ze skórą głowy (wypadanie włosów) (4)

zobacz problem ze skórą głowy i wypadaniem włosów (1)

zobacz Łysienie a przetłuszczanie (16)

zobacz proszę o interpretację wyników (13)

zobacz Wypadające włosy a badania tarczycy (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Re: wypadaja mi wlosy! ratunku!

Re: wypadaja mi wlosy! ratunku!

AnnMarie, 22-07-2001, 22:19

Użytkownik AnnMarie w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:...
Od kilku miesiey nie umiem sobie poradzic z wypadajacymi wlosami,
probowalam
szamponow czarnej rzepy i olejkow a nawet pantethonu i nic, co robic? w domyslach widze siebie z rakiem, lezaca w szpitalu bez wlosow! b to
przeciez
jeden z objawow! pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz kogokolwiek kto ma pojecie na ten temat!

Re: wypadaja mi wlosy! ratunku! | KulkAga, 23-07-2001, 19:09

Radze wizyte u dermatologa.Czesto przyczyna lezy w stanie skory(lojotok).Wyciag z skrzypu polnego z witaminami,dostepny w sklepie bez recepty napewno pomoze.Efekty mozna zauawzyc po miesiacu,ale naprawde jest skuteczny. Mozna tez zainteresowac sie poziomem hormonow w organizmie. Jesli wlosy wypadaja nadmiernie(a sa ciezkie,dlugie) przydalo by sie jes skrocic,i nie obciazac dodatkow klamrami,spinkami.Bardzo dobry delikanty szampon jest z firmy Vichy.Nie malo kosztuje,ale nie drazni skory przy wielokrotnych myciach. Agnieszka. Użytkownik "AnnMarie" napisał w wiadomości news:9jf55d$jpo$1 [at] news.tpi.pl...
Użytkownik AnnMarie w wiadomości do grup
dyskusyjnych
napisał:... probowalam przeciez

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Piękna na 1001 sposobów Piękna na 1001 sposobów

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Wakcynologia praktyczna (wyd. II) Wakcynologia praktyczna (wyd. II)

Plan na długie życie Plan na długie życie

Tajemnice źródła wiecznej młodości Tajemnice źródła wiecznej młodości