Powiązane leki
(opisy)

Femurin

Urinatin

Urostim

ŻuraSEPT

Toviaz (Fesoteroidinum)

Alfulek (Alfuzosini hydrochloridum)

Ambulase (Finasteridum)

Apo-Fina (Finasteridum)

Apo-Tamis (Tamsulosini hydrochloridum)

Aprost (Finasteridum)

Tagi

oddawac mocz minuta pocic woda czesty wyslac adres kilkanascie zima

Fora dyskusyjne

zobacz Problem z częstym oddawaniem moczu. (0)

zobacz Krew w spermie i moczu, częste oddawanie moczu... (1)

zobacz Częste oddawanie moczu (3)

zobacz Częste oddawanie moczu po wypiciu 1,5l płynu (1)

zobacz guz w pochwie, częste oddawanie moczu (2)

zobacz Dziwne oddawanie moczu u dziecka (0)

zobacz Problem z częstym oddawaniem moczu (16)

zobacz Mleczny mocz (1)

zobacz oddawanie moczu czeste (4)

zobacz Problemy z oddawaniem moczu (1)

zobacz Oddawanie Moczu (0)

zobacz Brak snu (1)

zobacz Problem z częstym oddawaniem moczu (67)

zobacz Problem z oddawaniem moczu (1)

zobacz Nerki - ? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Problem z czestym oddawaniem moczu

Problem z czestym oddawaniem moczu

, 27-07-2001, 10:47

Witam. Mam taki problem - woda przeze mnie "przelatuje". Jesli cos wypije to po kilkunastu minutach musze isc do ubikacji. Czasem po kilkunastu kolejnych minutach - znowu. Mam tak od moze ze trzech lat, w zimie sie to nasila, ale byc moze dlatego, ze sie w zimie mniej poce. Od czasu do czasu objawy sie zmniejszaja, zwlaszcza gdy sa upaly i woda wydostaje sie przez skore (poce sie zdecydowanie intensywniej niz inni). W nocy wstawac nie musze, ale wynika to po prostu z tego, ze jesli sie wieczorem czegos napije to przed snem jeszcze odwiedzam swiatynie dumania. Badanie moczu nic nienormalnego nie wykazalo, badanie krwi rowniez - wedlug nich jestem "zdrow jak ryba". Hm.. Na dodatek zwykle chce mi sie po chwili znowu pic.

Czy mozecie mi polecic jakis srodek, ktory by ow problem przynajmniej zalagodzil? Bylbym wdzieczny, bo krytycznie nie mam czasu w tej chwili isc do specjalisty.

pozdrowienia

Re: Problem z czestym oddawaniem moczu | Janka, 29-07-2001, 00:43

Wysłane były do Ciebie dwie wiadomości,obie zostały zwrócone,podaj dokładnie adres swojej poczty Pozdrawiam

Użytkownik Usenetowicz w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:slrn9m2a4i.iq0.ste30395 [at] hydroeco-gw.hei.gliwice.pl...
Witam. Mam taki problem - woda przeze mnie "przelatuje". Jesli cos wypije to po kilkunastu minutach musze isc do ubikacji. Czasem po kilkunastu kolejnych minutach - znowu. Mam tak od moze ze trzech lat, w zimie sie to nasila, ale byc moze dlatego, ze sie w zimie mniej poce. Od czasu do czasu objawy sie zmniejszaja, zwlaszcza gdy sa upaly i woda wydostaje sie przez skore (poce sie zdecydowanie intensywniej niz inni). W nocy wstawac nie musze, ale wynika to po prostu z tego, ze jesli sie wieczorem czegos napije to przed snem jeszcze odwiedzam swiatynie dumania. Badanie moczu nic nienormalnego nie wykazalo, badanie krwi rowniez - wedlug nich jestem "zdrow jak ryba". Hm.. Na dodatek zwykle chce mi sie po chwili znowu pic.

Czy mozecie mi polecic jakis srodek, ktory by ow problem przynajmniej zalagodzil? Bylbym wdzieczny, bo krytycznie nie mam czasu w tej chwili isc do specjalisty.

pozdrowienia

Re: Problem z czestym oddawaniem moczu | , 30-07-2001, 13:14

On Sat, 28 Jul 2001 22:43:34 +0200, Janka wrote:
Wysłane były do Ciebie dwie wiadomości,obie zostały zwrócone,podaj dokładnie adres swojej poczty
Dzieki, nie zauwazylem, ze nie dziala. Alternatywny i na pewno dzialajacy adres to .

pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Cukrzyca u dzieci Cukrzyca u dzieci

Cztery pory smaku Cztery pory smaku

Anatomia stretchingu Anatomia stretchingu

Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu Nieludzka Medycyna. Lekarze w słuzbie nazizmu

Uzdrawiająca siła wody Uzdrawiająca siła wody