Powiązane leki
(opisy)

Endoxan (Cyclophosphamidum)

Atossa (Ondansetronum)

Zofran (Ondansetronum)

Zofran Zydis (Ondansetronum)

Mitoxantrone (Mitoxantronum)

Olimp Vita-Min Plus Mama

Falvit Mama

Femibion Vital Mama

Vibovit Mama

Dicoman

Tagi

zlosliwy radiesteta medscape mama ziele mierny watroba chemioterapia nowotwor ryzyko

Fora dyskusyjne

zobacz chemioterapa (1)

zobacz Interpretacja wyniku badania radiologicznego wątroby (3)

zobacz Nowotwór jądra (carcinoma embryonale) - ciekawy przypadek (21)

zobacz Płyny do płukanai jamy ustnej a ryzyko raka (6)

zobacz rtg płuc (0)

zobacz RAK WĄTROBY - zaczęło się od jelita (19)

zobacz nowotwór złośliwy wątroby, przerzut na nadnercze + cukrzyca (1)

zobacz raka złośliwego jelita grubego (6)

zobacz rak jelita grubego? (1)

zobacz Wyniki biopsji. czy to mozliwe? (14)

zobacz trzustka - diagnoza (1)

zobacz glejaki sa złośliwe? jak pomóc mojej siostrze? (1)

zobacz Złośliwy rak piersi (27)

zobacz chemioterapia (1)

zobacz guz płuca (7)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » zlosliwy guz na watrobie

zlosliwy guz na watrobie

, 03-08-2001, 09:54

Witam, mam mame w podeszlym wieku, ktora ma zdiagnozowane szpitalnie guz na watrobie wielkosci piesci. poniewaz lekarze stwierdzili bardzo duze ryzyko leczenia chemia badz operacyjnie, dlatego tez poszukuje alternatywnej mozliwosci niekonwecjonalnej (ziola, radiesteci) wszelkie propozycje pomocy majej mamie prosze kierowac na qrzeqorz [at] poczta.onet.pl g.talach [at] elimar.com.pl z gory dziekuje za pomoc

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Odp: zlosliwy guz na watrobie | Outsidre, 03-08-2001, 21:54

Użytkownik napisał w wiadomości news:23b9.00000000.3b6a58bc [at] newsgate.onet.pl...
Witam, mam mame w podeszlym wieku, ktora ma zdiagnozowane szpitalnie guz na
watrobie
wielkosci piesci. poniewaz lekarze stwierdzili bardzo duze ryzyko leczenia chemia badz operacyjnie, dlatego tez poszukuje alternatywnej mozliwosci niekonwecjonalnej (ziola, radiesteci) wszelkie propozycje pomocy majej mamie prosze kierowac na qrzeqorz [at] poczta.onet.pl g.talach [at] elimar.com.pl z gory dziekuje za pomoc
samymi ziolami to jeszcze nikt sie nie wyleczyl aczkolwiek znam przypadki skutecznego przedluzania zycia oraz remisji nowotworu po stosowaniu niekonwencjonalnych metod leczenia jednak gwarancja w takich przypadkach jest raczej mierna.

Re: zlosliwy guz na watrobie | , 05-08-2001, 04:09

Witam, mam mame w podeszlym wieku, ktora ma zdiagnozowane szpitalnie guz na watrobie wielkosci piesci. poniewaz lekarze stwierdzili bardzo duze ryzyko leczenia chemia badz operacyjnie, dlatego tez poszukuje alternatywnej mozliwosci niekonwecjonalnej (ziola, radiesteci) wszelkie propozycje pomocy majej mamie prosze kierowac na qrzeqorz [at] poczta.onet.pl g.talach [at] elimar.com.pl z gory dziekuje za pomoc

Oprocz chemioterapii i chirurgii istnieje jeszcze 6 innych metod leczenia nowotworow watroby, przeznaczone sa one glownie dla osob o wysokim stopniu ryzyka.

Blizsze dane sa pod :

www.medscape.com/...p=ms-072701

Byc moze bedziesz musial sie zapisac na medscape .

Nie wiem ktore sa z wymienionych dostepne w Polsce. Leczenie ziolami nie ma sensu, podobnie przez radiestete. Sorry !

Pozdrawiam

dradam

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Mikrobiologia Lekarska Mikrobiologia Lekarska

Poradnik karmiącej matki Poradnik karmiącej matki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Zdrowa wątroba, zdrowe jelita Zdrowa wątroba, zdrowe jelita

Choroba stłuszczeniowa wątroby Choroba stłuszczeniowa wątroby