Powiązane leki
(opisy)

Noctofer (Lormetazepamum)

Stilnox (Zolpidemi tartas)

Rohypnol (Flunitrazepamum)

Estazolam (Estazolamum)

Selofen (Zaleplonum)

Somnol (Zopiclonum)

Lorafen (Lorazepamum)

Nitrazepam (Nitrazepamum)

Xentic (Zolpidemi tartras)

Dobroson (Zopiclonum)

Tagi

usnac drug elektroda nasenny napisac stilnox hoga czuc noctofer says

Fora dyskusyjne

PROBLEMY ZE SNEM (2)

EEG (2)

Gazy w brzuchu, przelewanie się (4)

Fluoksetyna+Zaldiar+Stilnox (3)

2 diagnozy (3)

Wątroba pomocy (3)

miesiączka po raz drugi.. (2)

Androvit (5)

holter (2)

Zaneizyszczenie studni a konsekwencje dla zdrowia (0)

ekg- czyli czy jestem chora ;) (2)

Tarczyca zdjęcie informacje (0)

Ból zeb-ów od ok 6 miesiecy (3)

LEKI NASENNE (0)

Suchy uporczywy kaszel u dziecka (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Noctofer 0.5 mg

Noctofer 0.5 mg

elektroda, 13-08-2001, 12:02

Witam, Czy stosował ktoś Noctofer ten środek nasenny? Na mnie on dziwnie działa. Jakie macie "objawy" jego stosowania?

pozdr. Mariusz

Re: Noctofer 0.5 mg | jacek, 14-08-2001, 00:10

In article , elektroda [at] hoga.pl says...
Witam, Czy stosował ktoś Noctofer ten środek nasenny? Na mnie on dziwnie działa. Jakie macie "objawy" jego stosowania?
Co rozumiesz przez "dziwne dzialanie"? Jak kazda beznodiazepina daje uzaleznienia, zespoly odstawienne, i wiele inncyh wspanialosci.

Re: Noctofer 0.5 mg | elektroda, 14-08-2001, 00:23

jacek napisał(a) w wiadomości: ...

Co rozumiesz przez "dziwne dzialanie"? Jak kazda beznodiazepina daje uzaleznienia, zespoly odstawienne, i wiele inncyh wspanialosci.
Wziołem dopiero drugi raz na nockę tak jak piosze w ulotce 30 min. przed snem ale zamiast słodko usnąć ponad 2 godz. nie mogłem usnąć, czułem się jak by mi ktoś młotem dał w łeb (półkontaktowałem-ale nie usnąłem) a ponadto zmarzłem trochę. Potem jakoś zasnąłem ale ta faza zasypiania była znacznie wydłużona. A SIGNOPAN który jest tylko na uspokojenie po wzięciu na nockę od razu działa i usypia się szybko - a nie jest lekiem nasennym. Nie wiem co jest grane - może mój organizm tak źle reaguje?

Re: Noctofer 0.5 mg | jacek, 14-08-2001, 00:47

Wziołem dopiero drugi raz na nockę tak jak piosze w ulotce 30 min. przed snem ale zamiast słodko usnąć ponad 2 godz. nie mogłem usnąć, czułem się jak by mi ktoś młotem dał w łeb (półkontaktowałem-ale nie usnąłem) a ponadto zmarzłem trochę. Potem jakoś zasnąłem ale ta faza zasypiania była znacznie wydłużona. A SIGNOPAN który jest tylko na uspokojenie po wzięciu na nockę od razu działa i usypia się szybko - a nie jest lekiem nasennym. Nie wiem co jest grane - może mój organizm tak źle reaguje?
Wiesz to tak gadamy jakbysmy rozwazali jakim kajakiem przeprawic sie przez ocean i nie zginac. Odpowidz jest prosta - wez lek nasenny a nie beznodiazepinke! Po prostu kazda beznodiazepinka daje takie objawy jak napisales tylko w roznym nasileniu. Wez albo Stilnox albo Imovane. (lepiej ten pierwszy) to san leki nasennse dzialajace selektywnie.

Re: Noctofer 0.5 mg | elektroda, 14-08-2001, 01:09

jacek napisał(a) w wiadomości: ...
In article , elektroda [at] hoga.plWiesz to tak
gadamy jakbysmy rozwazali jakim kajakiem przeprawic sie
przez ocean i nie zginac. Odpowidz jest prosta - wez lek nasenny a nie beznodiazepinke! Po prostu kazda beznodiazepinka daje takie objawy jak napisales tylko w roznym nasileniu. Wez albo Stilnox albo Imovane. (lepiej ten pierwszy) to san leki nasennse dzialajace selektywnie.
OK. Spróbuję tego co napisałeś. Jeden i drugi są na receptę czy dostanę bez?

Re: Noctofer 0.5 mg | jacek, 14-08-2001, 08:30

OK. Spróbuję tego co napisałeś. Jeden i drugi są na receptę czy dostanę bez?
Oba na recepte. Polecam Stilnox raczej - jest nowoczesniejszy i nie czujesz jakbys jadl kawalek blachy. Pelnoplatne - cena to klikanascie zlotych za opakowanie. Wiem duzo na ten temat - tak ze jakbys mial jakies pytania co do Stilnoxu to wal smialo - twoj lekarz ci powie o 95% mniej niz ja wiem (bez przechwlania sie).

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Katzung & Trevor's Pharmacology 7e Katzung & Trevor's Pharmacology 7e

Kobiety po czterdziestce Kobiety po czterdziestce

Sokoterapia, medytacja, dieta Sokoterapia, medytacja, dieta

Homeopatia Homeopatia

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia