Powiązane leki
(opisy)

Drive Max

No Sleep

Soy up

Vigil (Modafinilum)

Sensilab Silne Nerwy

Zdrovit Litorsal

Antyperspirant

Oilatum Plus (Paraffinum liquidum, Triclosanum, Benzalkonii chloridum)

Perspi Block

Szałwia

Tagi

mocz nadmierny wizyta zmeczyc sennosc dyskusyjny miszulc wykonywac czacha grupa

Fora dyskusyjne

zobacz senność,zmęczenie,grzybica,opryszczka (2)

zobacz czy testy alergologiczne sa odpłatne (3)

zobacz grupa na zajęciach w-f (1)

zobacz Nadmierna senność (2)

zobacz Nadmierna senność (1)

zobacz Jeśli nie anemia to co? (0)

zobacz Nadmierna senność (3)

zobacz Nadmierna senność (2)

zobacz sennosc i bark chęci (1)

zobacz bół głowy, mięśni, osłabienie, zmęczenie, senność (6)

zobacz Ciągłe zmęczenie, senność, brak sił (0)

zobacz sennosc+zmeczenie (1)

zobacz apatia, senność, zmeczenie (1)

zobacz USG, endoskopie, zmęczenie, senność, problemy z diagnozą. (0)

zobacz Ciągłe przeziębienie, senność,uczucie zimna (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Nadmierne zmeczenie i sennosc...

Nadmierne zmeczenie i sennosc...

Michal, 23-08-2001, 02:10

Z czego moze wyniac nadmierne zmeczenie i sennosc? W ciagu dnia ciagle mi sie chce spac, kawa na mnie nie dziala... Spie ponad 8 godzin na dobe, regularnie, mimo to budze sie rano z uczuciem zmeczenia. Przy wykonywaniu monotonnych czynnosci trudno mi opanowac sennosc. Jakie moga byc ew. przyczyny? Jakim badaniom sie poddac, na co zwrocic uwage, do jakiego lekarza sie z tym udac?

Pozdrawiam, Michal

--

******************************************** * Zajrzyj: www.republika.pl/miszulc * * Napisz: miszulc [at] poczta.onet.pl * * mszulc [at] box43.pl * ********************************************

Re: Nadmierne zmeczenie i sennosc... | Ludwika, 25-08-2001, 10:08

Użytkownik Michal w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:9m1aoc$cvs$1 [at] news.tpi.pl...
Z czego moze wyniac nadmierne zmeczenie i sennosc? W ciagu dnia ciagle mi sie chce spac, kawa na mnie nie dziala... Spie ponad 8 godzin na dobe, regularnie, mimo to budze sie rano z uczuciem zmeczenia. Przy wykonywaniu monotonnych czynnosci trudno mi opanowac sennosc. Jakie moga byc ew. przyczyny? Jakim badaniom sie poddac, na co zwrocic uwage, do jakiego lekarza sie z tym udac?
stres albo cukrzyca

Odp: Nadmierne zmeczenie i sennosc... | Gosia S., 25-08-2001, 19:26

u kobiet tak często objawia się ciąża (ale chyba ty nie jesteś), idź do rodzinnego (internisty) z pewnością trzeba zrobić badania Użytkownik Ludwika w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:9m7f6u$a2c$1 [at] news.tpi.pl...
Użytkownik Michal w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:9m1aoc$cvs$1 [at] news.tpi.pl...
mi
wykonywaniu
stres albo cukrzyca

Re: Nadmierne zmeczenie i sennosc... | , 27-08-2001, 15:16

albo anemia, przemeczenie lub sto innych powodow.Bez wizyty u lekarza i zobiektywizowania problemu nie da sie go rozwiazac
Z wizytą u lekaza tez nie zawsze. Od kilku lat mam malo dokuczliwy bol glowy i uczucie zmeczenia. Po kilku wizytach u lekarza, roentgenach czachy i badaniach krwi, moczu, cisnienia i serca lekarz stwierdzil, ze albo ja symuluje albo tak juz musi byc bo wszystkie wyniki byly w porzodku. Taki bol i zmeczenie bez powodu.

Pozdrawiam

K. Treder

Re: Nadmierne zmeczenie i sennosc... | Piotr Kasztelowicz, 27-08-2001, 16:44

On Sat, 25 Aug 2001, Ludwika wrote:

stres albo cukrzyca

albo anemia, przemeczenie lub sto innych powodow.Bez wizyty u lekarza i zobiektywizowania problemu nie da sie go rozwiazac

P. ---- Piotr Kasztelowicz [www.am.torun.pl/~pekasz]

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Zmęczenie Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi. Zmęczenie

Ochrona zdrowia pracujacych Ochrona zdrowia pracujacych

101 metod oczyszczania organizmu 101 metod oczyszczania organizmu

Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii Podstawy fizjoterapii część 3 Wybrane metody fizjoterapii

Co mi dolega? Co mi dolega?