Powiązane leki
(opisy)

Dalacin (Clindamycinum)

Dalacin C (iniekcje) (Clindamycinum)

Dalacin C (kapsułki, granulat) (Clindamycinum)

Dalacin T (Clindamycini phosphas)

Streptomycinum (Streptomycinum)

Tobrexan (Tobramycinum)

Vercef MR (Cefaclorum)

Augmentin ES (Amoxicillinum, Acidum clavulanicum)

Clindacin (Clindamycinum)

Colistin (Colistimethatum natricum)

Tagi

zazywac apteka kupic wskazac antybiotyk recepta dubielecki gosia uboczny dalacin

Fora dyskusyjne

zobacz ANTYBIOTYKI (6)

zobacz rana cieta i szwy (6)

zobacz Lignocainum (1)

zobacz pytanie o Bromergon i Gardan (1)

zobacz Wirus HPV (3)

zobacz Podrażnienie skóry (2)

zobacz Cynk (13)

zobacz czarny kał (1)

zobacz odbyt (2)

zobacz OKROPNY BÓL (2)

zobacz Katar (9)

zobacz Polyvaccinum - dostępność (23)

zobacz oparzenie dziecka (1)

zobacz ZĄB MĄDROŚCI (1)

zobacz Czy muszę wykupić tyle opakowań leku ile jest na recepcie? (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » czy dalacin T mozna kupic w aptece bez recepty

czy dalacin T mozna kupic w aptece bez recepty

Mariusz Dubielecki, 09-09-2001, 11:59

tak jak w temacie.Za pomoc z gory wielkie dzieki

Re: czy dalacin T mozna kupic w aptece bez recepty | ika zuzeloth, 09-09-2001, 17:08

Mariusz Dubielecki na moim ekranie zjawia się z tekstem:

....to w aptece tego nie wiedza?

i.

Re: czy dalacin T mozna kupic w aptece bez recepty | Malgorzata, 09-09-2001, 17:14

"Mariusz Dubielecki" wrote in message news:3b9b21de$1 [at] news.acn.pl...
Zszokowalo mnie to ale jest faktycznie tylko na recepte bo jest to antybiotyk. Nie rozumiem ale trudno.

pozdrawiam Gosia

Re: czy dalacin T mozna kupic w aptece bez recepty | Ewa, 09-09-2001, 22:49

Zszokowalo mnie to ale jest faktycznie tylko na recepte bo jest to antybiotyk. Nie rozumiem ale trudno.

pozdrawiam Gosia

Ale czego nie rozumiesz? Przecież wszystkie antybiotyki są na receptę....

Re: czy dalacin T mozna kupic w aptece bez recepty | Malgorzata, 10-09-2001, 02:34

"Ewa" wrote in message news:9ngdk3$qt7$1 [at] opat.biskupin.wroc.pl...
Ale czego nie rozumiesz? Przecież wszystkie antybiotyki są na receptę....

Nie rozumiem bo jak ja leczylam nim swój mlodzienczy tradzik /ok 10 lat temu/ to kupowalo sie go bez recepty a juz wtedy /jak mniemam/ byl antybiotykiem.

Gosia

Re: czy dalacin T mozna kupic w aptece bez recepty | Marek, 22-09-2001, 00:58

Użytkownik Mariusz Dubielecki w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:3b9b21de$1 [at] news.acn.pl...
Chcesz zażywac ten antybiotyk bez wskazań lekarza ? Owszem, wytłuczesz wszelkie przeszkadzające Ci mikroby, ale przy okazji możesz sobie zrobic krzywdę.To nie jest witamina C. Piszę, bo sam kiedyś go zażywałem i miałem pecha - zadziałał, ale i skutki uboczne dały o sobie znać.

PS. Zażywałem ze wskazań lekarza.

Re: czy dalacin T mozna kupic w aptece bez recepty | Raf256, 23-09-2001, 03:03

Chcesz zażywac ten antybiotyk bez wskazań lekarza ? Owszem, wytłuczesz wszelkie przeszkadzające Ci mikroby, ale przy okazji możesz sobie zrobic krzywdę.To nie jest witamina C. Piszę, bo sam kiedyś go zażywałem i
miałem
pecha - zadziałał, ale i skutki uboczne dały o sobie znać.
tak z ciekawości - jakie skutki uboczne ???

-- Raf256 : C C++ VC VB PHP TP Delphi JS Java ,--, _ ,- _ _ _ ,---------------------------------------------, |,-'`_|_|_ `_||_'|_' | raf256 [at] go2.pl | `(_) | |_,,_||_| | KILL /bin/laden/*

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Naturalne metody leczenia bólu głowy Naturalne metody leczenia bólu głowy

Kompendium antybiotyków 2009 Kompendium antybiotyków 2009

Celiakia Celiakia

Kompendium antybiotyków ambulatoryjnych 2009 Kompendium antybiotyków ambulatoryjnych 2009

Przewodnik antybiotykoterapii 2011 Przewodnik antybiotykoterapii 2011