Tagi

pamiec klopot sprzedaz babcia ziolko stara powiadac pelny lecytyna smiertelny

Fora dyskusyjne

coś skutecznego na koncentrację. (3)

Cos na Pamiec Koncentracje stres (5)

Problemy z pamięcią (0)

Jaki lek na pamięć? (1)

Zaniki pamięci (5)

zaniki pamieci (1)

Czy to niedotlenienie (0)

Śpiączka... (0)

klopoty z pamięcią (0)

Kłopoty z pamięcią (0)

kłopoty w pamięcią (6)

Kłopoty ze snem (0)

Krwawienie (1)

Krwawienie (0)

ZANIKI PAMIĘCI (6)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » kłopoty z pamięcią

kłopoty z pamięcią

Tomek, 07-11-2001, 09:58

Czy istnieje jakiś niegroźny środek (np. ziołowy)poprawiający zapamiętywanie imion, nazwisk, liczb itp.

Re: kłopoty z pamięcią | MAJKEL, 07-11-2001, 13:21

Tak .. jest ja zazywam i bardzo sobie chwale.. to jest zioło o nazwie cannabis ruderalis, albo inne jego odmiany.

Re: kłopoty z pamięcią | Anna, 07-11-2001, 16:28

MAJKEL wrote:
Tak .. jest ja zazywam i bardzo sobie chwale.. to jest zioło o nazwie cannabis ruderalis, albo inne jego odmiany.
....;-) ale to ponoc nie u wszystkich tak dziala, no i dawki rozne dla roznych, a nikt na recepcie ich nie wypisze ;-)

moja propozycja: yerba mate (pod warunkiem, ze smak Cie nie odrzuci...) no i niesmiertelna lecytyna

Anna -- mitica.w.interia.pl

'uroczyscie zapewniam, ze zrodzilam sie z powietrza mozna mi palic swieczki zezwalam uprzejmie ale niech nikt nie mówi: spoczywaj w pokoju'

Re: kłopoty z pamięcią | , 20-11-2001, 00:21

Tomek powiada:

Czy istnieje jakiś niegroźny środek (np. ziołowy)poprawiający zapamiętywanie imion, nazwisk, liczb itp.
bilobil, lecytyna, pelno jest takich ziolek dla starych babc

--------------R----E----K----L----A----M----A--------------- Juz w sprzedazy. Katalog Samochodowy AUTO TESTY 2002. Ceny i dane techniczne 1400 samochodow, 236 raportow z jazd, testy porownawcze, wszystko o bezpieczenstwie.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Domowe uzdrowisko Domowe uzdrowisko

Pułapka anoreksji Pułapka anoreksji

Opieka nad chorym w domu. Jak pomóc w potrzebie i na starość Opieka nad chorym w domu. Jak pomóc w potrzebie i na starość

Przepisy na zdrowie Przepisy na zdrowie

Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny Bezsenność. Jak dobrze sypiać? Poradnik holistyczny