Powiązane leki
(opisy)

Tagi

dexaren dexoren napisac dexo rozczytac zastrzyk przepisac

Fora dyskusyjne

zobacz Analiza wyników (2)

zobacz Recepta (3)

zobacz Problemy z nadcisnieniem (1)

zobacz syntrom i witamina k (0)

zobacz Uczulenie na leki antyhistaminowe (2)

zobacz Pokrzywka przewlekła BARDZO UPORCZYWA!!! (0)

zobacz Czy można podawać Rybomunyl z Engystolem w ampułkach (7)

zobacz niski testosteron jeszcze raz (10)

zobacz Zastrzyk anty-poradźcie (1)

zobacz czy jestem w ciąży? (8)

zobacz Od 3 miesięcy boli mnie nadgarstek prawej ręki (18)

zobacz Angina ropna - Gentamycin Krka (2)

zobacz OD 2 LAT nikt nie wie co mi jest ślinianki (18)

zobacz pomocy - gronkowiec i paciorkowiec (1)

zobacz Jaki antybiotyk na zapalenie płuc dla starszej osoby? (3)

Dexo(a)ren

Don, 13-11-2001, 21:27

Witam. Moglby ktos napisac kiedy lekarz moze przepisac i komu - Dexoren lub Dexaren. (nie moge sie rozczytac czy to "a" czy "o"). PS: To na zastrzyki (chyba). Dzieki.

Don

-

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców

Bulimia. Program terapii Bulimia. Program terapii

Chroń serce przed chorobą więńcową i zawałem Chroń serce przed chorobą więńcową i zawałem

Stres Stres

Wszystko o bólu - tom 2 Wszystko o bólu - tom 2