Powiązane leki
(opisy)

Tagi

pozdrowiania matuszczyk psychiatria amen gocek uporac serwer jutro wojtek zobaczyc

Fora dyskusyjne

Prostowac czy nie prostowac? (0)

Jutro mam rezonans głowy (0)

po zabiegu?peter nastepny problem:( (23)

Drętwienie dużych palców w stopie (19)

Słabe ciśnienie (12)

Ciążą? (13)

Warga - Problem (0)

badanie ogólne moczu - duży ciężar właściwy moczu (1)

Dziwny sutek - 14 lat (0)

Prosze o sprawdzenie (0)

Piekące krosty w gardle. (2)

uraz nadgarstka lew. reki (0)

elblag - chirurg (0)

sucha piekąca, swędząca i strasznie sucha skóra (0)

dziwne uczucie w uchu (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Co sie dzieje z Medycyna Praktyczna

Co sie dzieje z Medycyna Praktyczna

Psychiatria Online, 25-11-2001, 18:59

Witajcie Od 2 dni nie jestem w stanie sprawdzic konta na mp.pl. Strona też nie działa.

To trochę za długo jak na taki znany i poważny serwis.

Czy ktoś wie co się dzieje?

-- --- Pozdrowiania Maciej Matuszczyk e-mail: mm [at] psychiatria.pl Psychiatria Online: www.psychiatria.pl

Re: Co sie dzieje z Medycyna Praktyczna | Wojtek, 25-11-2001, 22:14

Użytkownik "Psychiatria Online" napisał w wiadomości news:9tr82a$2pq$1 [at] news.tpi.pl...
Witajcie Od 2 dni nie jestem w stanie sprawdzic konta na mp.pl. Strona też nie działa. To trochę za długo jak na taki znany i poważny serwis.

Czy ktoś wie co się dzieje?
Ponoc padl serwer, na amen ;-(

Wojtek Gocek

Re: Co sie dzieje z Medycyna Praktyczna | Psychiatria Online, 26-11-2001, 00:05

Ponoc padl serwer, na amen ;-(
Dzięki za info. Zobaczymy jutro czy się uporają. -- --- Pozdrowiania Maciej Matuszczyk

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Psychiatria podręcznik dla studentów medycyny Psychiatria podręcznik dla studentów medycyny

Kompendium psychiatrii, psychoterapii, medycyny psychosomatycznej Kompendium psychiatrii, psychoterapii, medycyny psychosomatycznej

Stany nagłe w psychiatri Stany nagłe w psychiatri

Stahl - Podstawy psychofarmakologii - Leki przeciwdepresyjne Stahl - Podstawy psychofarmakologii - Leki przeciwdepresyjne