Tagi

sportowiec bezresztkowy produkt tluszcz dwunastnica witamina dieta wchlonac oleisty odzywiac

Fora dyskusyjne

zobacz Poziom cholesterolu i trójglicerydów... (2)

zobacz problem z nadwagą (3)

zobacz Perforacja dwunastnicy i problemy z odżywianiem... (1)

zobacz wypadanie włosów (4)

zobacz Cera mieszana (1)

zobacz Wrzody (0)

zobacz Wzmocnienie stawów (9)

zobacz Potworne problemy z ukladem pokarmowym.... (3)

zobacz Problem z paznokciami (1)

zobacz zniekształcone paznokcie (3)

zobacz kilokalorie (6)

zobacz Do dermatologa / Czy to luszczyca (1)

zobacz imunactiv (11)

zobacz pOMOCY!! (1)

zobacz Moroźnik kaukaski (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Dieta bezresztkowa

Dieta bezresztkowa

Aleks, 03-12-2001, 22:12

Witam Moze ktos dysponuje informacjami dotyczacymi ww diety, i moze zechce sie nimi podzielic . Szczegolnie interesuje mnie jakie produkty wchodza w jej sklad, przyklad jadlospisu itd .

pozdrawiam i dziekuje

Aleksander Podgorni

Re: Dieta bezresztkowa | Dariusz, 03-12-2001, 22:15

Aleks wrote:
Witam Moze ktos dysponuje informacjami dotyczacymi ww diety, i moze zechce sie nimi podzielic . Szczegolnie interesuje mnie jakie produkty wchodza w jej sklad, przyklad jadlospisu itd .
Znajoma sie zajmuje tymi francuskimi preparatami do odzywiania komorkowego. Preparat ma taka wielkosc rozdrobnienia, ze zostaje bezposrednio wchloniony przez komorke, przenikajac przez blone komorkowa i nie dociera do jelit. Mowila ze to dieta opracowana dla kosmonautow a teraz stosowana przez sportowcow. Gdzies mam jej wizytowke. Jak znajde to napisze jak sie to nazywa. Jacek

Re: Dieta bezresztkowa | Aleks, 03-12-2001, 23:12

Witam

Gdzies mam jej wizytowke. Jak znajde to napisze jak sie to nazywa.
bylbym ogromnie wdzieczny

Jacek
pozdrawiam Aleksander Podgorni

Re: Dieta bezresztkowa | Tadeusz Jerzy Korsak, 04-12-2001, 09:07

Moze ktos dysponuje informacjami dotyczacymi ww diety, i moze zechce sie nimi podzielic . Szczegolnie interesuje mnie jakie produkty wchodza w jej sklad, przyklad jadlospisu itd .
Spróbuj, przykładowo produkt "CrashWeight" produkcji niemieckiej firmy Inkospor. Czysty biały proszek węglowodanowo-białkowy z MCT i witaminami. Wszystko czego trzeba do życia! Jest do nabycia w większości sklepów z odżywkami dla sportowców, kulturystów. Wybierz w torbie, tańszy niż w puszce. Gdy się odchudzałem to rozrabiałem ten produkt z chudym (zero procent tłuszczu) mlekiem. 30 gramów na szklankę = posiłek dietetyczny (skromny). CrashWeight może być stosowany do odżywiania klinicznego, firma o tym pisze w Internecie. Mają również swoją Dit, ale jest prohibicyjnie kosztowna. Moja żona mawia że poza smakami: waniliowym, bananowym, czekoladowym, itp, powinny być smaki: bigosowy, kotletowy, itd... Pozdrowienia, Tadeusz (nie związany niczym z Inkospor)

Re: Dieta bezresztkowa | Kostuch, 07-02-2002, 02:14

Użytkownik Aleks w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:3C0BCE96.F373CB06 [at] kki.net.pl...

pozdrawiam i dziekuje

Aleksander Podgorni
Witam Odzywianie komorkowe bezresztkowe chodzi tu o zdolnosc wchlaniania
substancji odzywczych w pierwszym odcinku dwunastnicy.Jezeli mowimy o bezresztkowym odzywianiu to najpierw trzeba wyjasnic sprawe witamin Mamy witaminy oleiste ktore rozpuszczaja sie tylko w tluszczu A D E K PP Q i witaminy rozpuszczalne w wodzie grupa B i C Witaminy oleiste aby mogly byc wchloniete musza byc rozbite na nicelle pod wplywem czasteczki tluszczu i dopiero w takiej postaci moga byc asymilowane przez srodowisko wodne czlowieka. Wiadomo ze dzisiejszy czlowiek ogranicza spozywanie tluszczow i to bardzo dobrze ale w ten sposob ogranicza wchl.tych witamin. Juz dzisiaj wiadomo ze witaminy oleiste sa wchlaniane w bardzo malym stopniu a sa bardzo potrzebe. W tym momencie juz Panstwo widzicie ze ten proces wymaga czasu czyli nasza witamina jest juz poza dwunastnica czyli jej wchloniecie jest bardzo slabe w tym samym czasie witaminy z grupy B (b1 b2 b6 b12) i C sa jusz wchloniete Czyli te dwie grupy sie wchlonely w roznym czasie i ilosci Nadniar witamin tlyszczowych powoduje obciazenie watroby takze nie mozemy zwiekszyc dowki czyli powstaje problem.Ponadto istnieja reakcje biochemiczne w komorce ktore ktore wymagaja jednoczesnie dwuch witamin oleistej i witaminy C Jezeli ma to byc odzywianie bezresztkowe to Produkt musi byc w formie plynnej wysublimowany z pozywienia naturalnego ph od 3 do 5 witaminy oleiste w formie niceli -mechanicznie tak rozdrobnione ze zmieszcza sie w strukturze krystalicznej wody odpowiednie dobranie witamin jako zestawy plus ich nosniki proporcja weglowodany tluszcz bialko W takiej formie dostarczone do zoladka zalega w nim od 3 do5 min a nastepnie jest to wchloniete przez dwunastnice i nie ma resztek

Pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Kuchnia i medycyna Kuchnia i medycyna

Wegetarianizm. Zalety i wady Wegetarianizm. Zalety i wady

Kalorie i tłuszcze. Atlas Kalorie i tłuszcze. Atlas

Paleodieta dla sportowców Paleodieta dla sportowców

Leczenie chorób tarczycy Leczenie chorób tarczycy