Powiązane leki
(opisy)

Pentaglobin (Immunoglobulinum humanum)

Lastet (roztwór do wstrzykiwań) (Etoposidum)

Lastet (kapsułki) (Etoposidum)

Mitoxantrone (Mitoxantronum)

Tagi

rokowac chloniak grupa ipartners chemia remisja agresywny ciezki infoland zareagowac

Fora dyskusyjne

zobacz ostra białaczka mielomonocytowa (2)

zobacz Rak gardła (0)

zobacz rak pluc(Centraly) (7)

zobacz wodobrzusze po raku jajnika (2)

zobacz rak płuca lewego T4 N2 M1 (10)

zobacz jakie sa rokowania,ze bedzie zyl (1)

zobacz ZAPALENIE MÓZGU? (3)

zobacz Coś mam na dłoniach (3)

zobacz niepełnosprawność . (1)

zobacz Ciężka neutropenia? (1)

zobacz DOCRATES HELSINKI - onkologiczne leczenie wirusami (4)

zobacz Farmacja (1)

zobacz remisja w cukrzycy typu 1 (2)

zobacz autoimmunlogiczne zapalenie wątroby (471)

zobacz colitis chronica non activa levis (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » chłoniak typu T

chłoniak typu T

infoland, 04-12-2001, 16:47

Witam,

U tescia stwierdzono chłoniaka typu T. Dostał "lekka" chemie, bo jego stan jest ciezki i teraz podpiety do respiratora czeka na reakcje. Czy jest tu moze jakis hematolog ktory moglby mi wyjasnic na czym polega ta choroba? Pozdrawiam

P.

Re: chłoniak typu T | D.Z., 04-12-2001, 18:57

Użytkownik infoland w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:9uik9g$15fu$1 [at] news2.ipartners.pl...
Witam,

U tescia stwierdzono chłoniaka typu T. Dostał "lekka" chemie, bo jego stan jest ciezki i teraz podpiety do respiratora czeka na reakcje. Czy jest tu moze jakis hematolog ktory moglby mi wyjasnic na czym polega ta choroba? Pozdrawiam

P.

Nie jestem hematologiem ale internistą. Jednak moja matka choruje na
chłoniaka typu B i pół roku temu zakończyła leczenie chemiczne. Rokowanie w tej chorobie zależy od stanu chorego, typu histologicznego oraz od tego ile grup węzłów zostało zajętych chorobą.Domyślam się, że stan Twojego teścia jest ciężki, ale jeśli zareaguje na chemię ma szansę na remisję. U mojej Mamy choroba była rozsiana . Stan był bardzo ciężki i rokowanie bardzo złe. Zareagowała na leczenie i weszła w remisję- więc nie można tracić nadziei. Pozdrawiam. Dorota Z.

Re: chłoniak typu T | NakaiSuzuki, 05-12-2001, 09:40

"infoland" wrote in news:9uik9g$15fu$1 [at] news2.ipartners.pl:

Witam,

U tescia stwierdzono chłoniaka typu T. Dostał "lekka" chemie, bo jego stan jest ciezki i teraz podpiety do respiratora czeka na reakcje.
Zasadnicza sprawa, jaki to chłoniak. T komórkowe s rżóne (BTW B też), od bardzo agresywnych do indoletnych. Zwykle bardziej agresywne niż mniej. ---------------- Krzysiek, FEBP ---------------- Jeli nie wiesz co robisz, rób to porzdnie

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Encyklopedia zdrowia kobiety Encyklopedia zdrowia kobiety

Łuszczyca. Przyczyny, objawy, leczenie Łuszczyca. Przyczyny, objawy, leczenie

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia

Odtruwanie organizmu. Jak zapobiegać zatruciu toksynami Odtruwanie organizmu. Jak zapobiegać zatruciu toksynami

Pokonać chorobę.  Cudowne uzdrowienia naturalnymi metodami Pokonać chorobę. Cudowne uzdrowienia naturalnymi metodami