Tagi

przemek humavit kuracja tabletka paznokiec wlos wzmocnic cynk wypadac preparat

Fora dyskusyjne

zobacz PROBLEMY Z WŁOSAMI I PAZNOKCIAMI (10)

zobacz wlosy i domowe sposoby? (5)

zobacz Cynk w tabletkach. (4)

zobacz wzmocnienie włosów (15)

zobacz Wypadające włosy (5)

zobacz włosy (9)

zobacz Luivac (1)

zobacz Niedoczynność - porada (23)

zobacz Dieta cynkowa? (4)

zobacz Stosowanie dwóch szamponów jednocześnie (3)

zobacz niedroga kuracja na wzmocnienie włosów (10)

zobacz wypadajace wlosy, lamiace paznokcie (8)

zobacz Pomóżcie błagam!! (1)

zobacz "Chmurki" na paznokciach (11)

zobacz Giętkie,łamliwe i rozdwajające się paznokcie. (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Co na wzmocnienie włosów?

Co na wzmocnienie włosów?

Przemek, 04-12-2001, 22:17

Zauważyłem, że ostatnio wypada mi dość dużo włosów - nie, nie kępami ale jednak ich trochę wypada. Wiem, że cynk jest dobry na wzmocnienie włosów - w czym jest go najwięcej? może w pestkach dyni? Może są jeszcze jakieś inne mikro/makro elementy dobre na wzmocnienie włosów?

Odp: Co na wzmocnienie włosów? | TomekSHL, 05-12-2001, 17:22

Przemek napisal:

Wiem, że cynk jest dobry na wzmocnienie włosów - w czym jest go najwięcej? może w pestkach dyni?
Nie jest to lekarska odpowiedz, ale moja siostra swego czasu miala z tym problemy i lekarz przepisal jej tabletki z cynkiem - wzmocnily jej sie paznokcie i wlosy. Zapytaj w aptece czy przypadkiem nie sprzedaja takowych bez recepty.

Pozdrawiam, Tomek

Re: Co na wzmocnienie włosów? | Karina Jakubowska, 06-12-2001, 00:26

Użytkownik "Przemek" napisał w wiadomości news:chomik.9ujb19.3vubl5v.1 [at] De.Grejt.Kornholio...
Zauważyłem, że ostatnio wypada mi dość dużo włosów - nie, nie kępami ale jednak ich trochę wypada. Wiem, że cynk jest dobry na wzmocnienie włosów -
w
czym jest go najwięcej? może w pestkach dyni? Może są jeszcze jakieś inne mikro/makro elementy dobre na wzmocnienie włosów?
A oto kilka preparatów: Merz Special ok 40zł - kuracja na miesiąc H- pantoten ok 45zł - kuracja na miesiąc Revalid ok 25 zł - kuracja na 10 dni Preparaty te zawierają zestaw witamin i minerałów wzmacniających skórę, włosy i paznokcie. Oprócz tego są ampułki Vichy (ok120zł) i Radical (20zł) Pozdrawiam Karina

Re: Co na wzmocnienie włosów? | Virge, 06-12-2001, 01:09

Pomaga: - Humavit V, Humavit Z (koszt to okolo 10 zl) - cynk w tabletkach ( ok. 4,50) - tabletki z wyciagiem ze skrzypu polnego.

Virge

Re: Co na wzmocnienie włosów? | Jack Szaniawski, 07-12-2001, 13:49

"Karina Jakubowska" wrote:

Użytkownik "Przemek" napisał w wiadomości news:chomik.9ujb19.3vubl5v.1 [at] De.Grejt.Kornholio... w

A oto kilka preparatów: Merz Special ok 40zł - kuracja na miesiąc
czy ten specyfik rozni sie czyms istotnym od vitaralu (pomijajac naklady na reklame) ?

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Piękna na 1001 sposobów Piękna na 1001 sposobów

Żywienie a uroda Żywienie a uroda

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Ziołowa księga urody Ziołowa księga urody

Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa