Powiązane leki
(opisy)

Tagi

wyksztalcic porzdnie krzysiek kostniak genetyczny febp biol poradnia sprobowac uwarunkowac

Fora dyskusyjne

zobacz Wiotkie mięśnie. (1)

zobacz Zarost (1)

zobacz Przyspieszenie wzrostu zarostu twarzy (3)

zobacz Cukrzyca chorobą genetyczną? (2)

zobacz Mój wzrost (12)

zobacz podwyższona bilirubina (9)

zobacz stwardnienie rozsiane (1)

zobacz Pytanie o raka krtani (0)

zobacz Choroba friedricha (1)

zobacz wada uwarunkowana genetycznie (0)

zobacz Czy dziecko odziedziczy po mnie wadę? (2)

zobacz choroba Recklinghausena (0)

zobacz jak przytyć (1)

zobacz Niski Wzrost (4)

zobacz Poradnie Genetyczne? (1)

kostniaki

Dron Borg, 14-12-2001, 00:13

Mam pytanie czy kostniaki moga byc genetyczne?

Re: kostniaki | NakaiSuzuki, 14-12-2001, 09:39

Mam pytanie czy kostniaki moga byc genetyczne?
Jeli chodzi o to czy mog być uwarunkowane genetycznie, to tak, vide np. www.ncbi.nlm.nih....pmim?603600 Mog też występować w genetycznie uwarunkowanych zespołach gen. uwarunkowanych, łcznie z innymi zmianami. Jeli wcale nie jeste z braznży, to raczej się udaj do poradni genetycznej, jesli masz biol-med wykształcenie, spróbuj w bazie omim jw.

---------------- Krzysiek, FEBP ---------------- Jeli nie wiesz co robisz, rób to porzdnie

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Dieta idealna dla ciebie Dieta idealna dla ciebie

Ucieleśnienie. Psychiczne uwarunkowania otyłości u dzieci i osób w wieku dorastania Ucieleśnienie. Psychiczne uwarunkowania otyłości u dzieci i osób w wieku dorastania

Edukacja i reedukacja ruchowa Edukacja i reedukacja ruchowa

Problemy z nadwagą u dzieci Problemy z nadwagą u dzieci

Opieka zdrowotna nad rodziną Opieka zdrowotna nad rodziną