Powiązane leki
(opisy)

Tagi

schonleina schonlein krystalopatii artroza oddzial zabrze henoch dziecko reumatologiczny siostra

Fora dyskusyjne

zobacz Czy ja mogę mieć Tocznia? Mam 20 lat (3)

zobacz Kto jest najlepszym gastrologiem? (1)

zobacz prośba o pomoc - umiera niemowle (2)

zobacz Choroba Schönleina-Henocha (0)

zobacz USG nerek-proszę o interpretację (7)

zobacz Ból biodra (1)

zobacz Artroza, zwyrodnienie stawów (1)

zobacz powiększone węzły chłonne u 2 latka (3)

zobacz ból brzucha u dziecka (3)

zobacz Ginekolog (0)

zobacz podczas snu ma drżenie rączek i nóg (0)

zobacz paciorkowiec a ciąża (0)

zobacz NAZNACZONA?! (5)

zobacz Nerwowe tiki u dziecka? (1)

zobacz chlamydia pneumoniae (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Choroba Schonleina - Henocha. Proszę o pomoc

Choroba Schonleina - Henocha. Proszę o pomoc

Tomek, 11-01-2002, 01:31

Córeczka mojej siostry zachorowała jak twierdzi lekarz na chorobę chonleina - Henocha. Niestety nic nie był w stanie nam powiedzieć o niej. Swoimi drogami dowiedziałam się że jest to choroba która może doprowadzić nawet do śmierci dziecka. Proszę o wszelkie info. na ten temat. Również proszę o kontakt wszystkie osoby które do tej pory miały do czynienia z tym przypadkiem.

Pozdrawiam Majka M.

tommajk [at] pro.onet.pl

Re: Choroba Schonleina - Henocha. Proszę o pomoc | Sark, 11-01-2002, 03:11

Użytkownik "Tomek" napisał w wiadomości news:a1l4hg$6t8$1 [at] news.tpi.pl...

Proszę o wszelkie info. na ten temat.
************ Wiadomości Lekarskie 1997 , L , 4-6 J. Styczyński, T. Drabik,. I.Pałgan:.. Przebieg choroby Schonleina-Henocha u dzieci str. 94 ************ I Katedra i Klinika Gastroenterologii, Alergologii i Zaburzeń Rozwojowych Wieku Dziecięcego w Zabrzu ul. 3-go Maja 13/15, 41-800 Zabrze tel/fax: (032) 271-65-79 4. Oddział Reumatologii - Przykliniczna Poradnia Reumatologiczna. Ordynator Oddziału: Dr n. med. Henryka Mazur-Zielińska, specjalista pediatra, reumatolog. tel: (032) 271-12-61 do 65 wewn. 338

Procedury diagnostyczne i lecznicze wykonywane w Oddziale Reumatologicznym - (.....) - diagnostyka i leczenie krystalopatii, osteoporozy, artrozy, choroby Schonleina-Henocha ****************************** www.vasculiti.it/shd.htm enotes.tripod.com...honlein.htm cisat.isciii.es/e...sp?cod_enf= 2299

i więcej ... w w wyszukiwarce napisać "schonlein - henoch" lub "schonlein henoch" i poda jeszcze inne strony ale raczej obcojęzyczne

Sark

Re: Choroba Schonleina - Henocha. Proszę o pomoc | ula p., 11-01-2002, 03:46

Tomek wrote:

Córeczka mojej siostry zachorowała jak twierdzi lekarz na chorobę chonleina - Henocha. Niestety nic nie był w stanie nam powiedzieć o niej. Swoimi drogami dowiedziałam się że jest to choroba która może doprowadzić nawet do śmierci dziecka. Proszę o wszelkie info. na ten temat. Również proszę o kontakt wszystkie osoby które do tej pory miały do czynienia z tym przypadkiem.

Plamica Schonleina - Henocha NIE jest chorobą śmiertelną!

Co to za lekarz co stawia diagnozę i mówi, że nic nie wie o tej chorobie? Niech siostra zmieni lekarza.
ula p. Łódź

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podstawy intensywnej terapii dzieci Podstawy intensywnej terapii dzieci

Choroby serca u kobiet - wydanie II Choroby serca u kobiet - wydanie II

Dysleksja. Problem znany czy nieznany? Dysleksja. Problem znany czy nieznany?

Opieka nad wcześniakiem Opieka nad wcześniakiem

Oznaki życia. Przypadki z Intensywnej Terapii Oznaki życia. Przypadki z Intensywnej Terapii