Powiązane leki
(opisy)

Echinacea Purpurea Plus

Ossopan (Osseinum hydroxyapatitum compositum)

Osteogenon (Osseinum hydroxyapatitum compositum)

Prenalen

Vessel Due F (Sulodexidum)

Fluxum (Parnaparin sodium)

Polocard (Acidum acetylsalicylicum)

Cardiopirin (Acidum acetylsalicylicum)

Fragmin (Dalteparinum natricum)

Proficar (Acidum acetylsalicylicum)

Tagi

postepowac decydowac marka leczcy umiejscwiona podac przebieg zakrzepica skuteczny jotem

Fora dyskusyjne

zobacz Antybiotyk (4)

zobacz Żylaki (7)

zobacz Obniżanie poziomu bilirubiny (2)

zobacz Zakrzepica, Udar (0)

zobacz adresy skutecznych laryngologów woj.mazowieckie (0)

zobacz Uczulenie na koty (3)

zobacz Blizna po zadrapaniu kota (1)

zobacz niedoczynność -wyniki badań (1)

zobacz Łzawienie oczu i katar (2)

zobacz Staphylococcus aureus MSSA (0)

zobacz Gronkowiec u 3,5 miesiecznego dziecka (7)

zobacz Jaką dietę ustalić? (0)

zobacz Przebieg zabiegu wyciecia wyrostka (0)

zobacz ALERGIA - STERYDY (1)

zobacz Świnka (2)

ZAKRZEPICA

Marko, 05-03-2002, 16:28

U bliskiego znajomego stwierdzono tą własnie chorobę. Słyszałem tylko, że nie wygląda to ciekawie, mam wielką prośbę - czy ktoś mioże mi przybliżyć i powiedzieć cos więcej o niej o ew. rokowaniach. Z góry dziękuję

Re: ZAKRZEPICA | jotem, 06-03-2002, 18:10

Marko wrote:
U bliskiego znajomego stwierdzono tą własnie chorobę. Słyszałem tylko, że nie wygląda to ciekawie, mam wielką prośbę - czy ktoś mioże mi przybliżyć i powiedzieć cos więcej o niej o ew. rokowaniach. Z góry dziękuję
Zakrzepicę można leczyć skutecznie,ale wszystko zależy gdzie umiejscwiona, jaki ma przebieg itp. Musisz podać więcej informacji, jeli chcesz odpowiedzi. Ale i tak o całym postępowaniu musi decydować lekarz leczcy. jotem

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych Ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych

Ogólne powikłania pooperacyjne Ogólne powikłania pooperacyjne

Oczyszczanie organizmu (okładka zielona) Oczyszczanie organizmu (okładka zielona)

Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby Ona i on w wieku dojrzałym - dolegliwości i choroby

Techniki oddychania Techniki oddychania