Powiązane leki
(opisy)

Tagi

piotrmx rodzic cola dzieciecy zachowac naciskac masturbacja tichy grzybica dziecko

Fora dyskusyjne

zobacz Sanatorium dla 8 latki (tarczyca)jakie i gdzie najlepiej? (4)

zobacz roczne dziecko (10)

zobacz progenia u dziecka (0)

zobacz Potrzebuję pomocy (3)

zobacz Od ilu lat mogę iść sam (4)

zobacz Twaróg na napletku (4)

zobacz e.coli w gardle (17)

zobacz Schorzenie jelita grubego (1)

zobacz Czy to może być od tarczycy? (13)

zobacz GRZYBICA STÓP A KORZYSTANIE Z WAGI (1)

zobacz szukam endokrynologa dziecięcego (0)

zobacz Czy masturbacja szkodzi? (5)

zobacz Kardiologia dziecięca (0)

zobacz KARDIOLOGIA DZIECIĘCA (0)

zobacz psychiatra dzieciecy w Bydgoszczy (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » masturbacja dziecięca

masturbacja dziecięca

lukasz, 10-03-2002, 04:12

Jestem nauczycielką w przedszkolu, zauważyłam u jednej dziewczynki (w wieku 5 lat), że przy każdej wolnej chwili naciska swoje narządy płciowe lub tak zaciska nogi, że cała się poci. Po rozmowie z rodzicami dowiedziałam się, że trwa to już od dwóch lat. W niektórych okresach zachowanie to jest stosunkowo rzadkie, ostatnio jednaj wykorzystuje każdą chwilę do "naciskania się". Z czego wynika takie zachowanie ? Jakie mogą być dalsze konsekwencje? Jak można pomóc dziecku i jego rodzicom?

Re: masturbacja dziecięca | Jan F. Kurkiewicz, 10-03-2002, 21:05

Użytkownik "lukasz" napisał w wiadomoci news:a6g50m$gkh$1 [at] news.tpi.pl...
Jestem nauczycielką w przedszkolu, zauważyłam u jednej dziewczynki (w
wieku
5 lat), że przy każdej wolnej chwili naciska swoje narządy płciowe lub tak zaciska nogi, że cała się poci. Po rozmowie z rodzicami dowiedziałam się,
że
trwa to już od dwóch lat. W niektórych okresach zachowanie to jest stosunkowo rzadkie, ostatnio jednaj wykorzystuje każdą chwilę do
"naciskania
się". Z czego wynika takie zachowanie ? Jakie mogą być dalsze konsekwencje? Jak można pomóc dziecku i jego rodzicom?
Prawdopodobnie ma grzybice i to ja pobudza. Sprawa dla higienistki...

JFK

Re: masturbacja dziecięca | PiotrMx, 10-03-2002, 21:56

Użytkownik Jan F. Kurkiewicz w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:a6g79q$qcj$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik "lukasz" napisał w wiadomoci news:a6g50m$gkh$1 [at] news.tpi.pl... wieku
tak
się,
że "naciskania

Prawdopodobnie ma grzybice i to ja pobudza. Sprawa dla higienistki...

JFK
Oby tylko grzybice. Nalezy wykluczyc zakażenie układu moczowego.

PiotrMx

Re: masturbacja dziecięca | Kaja, 10-03-2002, 23:33

PiotrMx napisał(a):

Oby tylko grzybice. Nalezy wykluczyc zakażenie układu moczowego.
Albo bakterię Coli...chociaż to dziwne, żeby dziecko miało przez dwa lata grzybicę, czy Coli. Pewnie jest nadpobudliwa ( czy jakoś tak )

Pozdrawiam,
Kaja

Re: masturbacja dziecięca | I.Tichy, 10-03-2002, 23:33

nerwica natrectw??? pozdrawiam

Tichy

Re: masturbacja dziecięca | Massai, 11-03-2002, 11:30

Użytkownik "I.Tichy" napisał w wiadomości news:a6gfuo$2lr$1 [at] news.tpi.pl...
nerwica natrectw??? pozdrawiam

Tichy
molestowanie? Pozdro Massai

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Drgawki gorączkowe Drgawki gorączkowe

Wychować dziecko z ADD i ADHD - praktyczne strategie opanowania trudnych zachowań dzieci z ADD i ADHD Wychować dziecko z ADD i ADHD - praktyczne strategie opanowania trudnych zachowań dzieci z ADD i ADHD

Choroby dzieci Choroby dzieci

Choroby wieku dziecięcego. Poradnik Choroby wieku dziecięcego. Poradnik

Kardiologia dziecięca - tom 1 i 2 Kardiologia dziecięca - tom 1 i 2