Powiązane leki
(opisy)

Bust-up

Dakolen

Echinapur (maść) (Echinacea purpurea)

Zelefion (Terbinafinum)

Epiduo (Adapalenum, Benzoylis peroxydum)

Mavena B12

Protopic (Tacrolimus)

SolphaDermol

Alpicort (Prednisolonum, Acidum salicylicum)

Differin (Adapalenum)

Tagi

powiekszyc mezczyzna problems obrzezac penis wybrac dermatolog zauwazyc wstydliwy pytac

Fora dyskusyjne

zobacz dziwne chrostki (8)

zobacz GUZ NA PIERSI A POWIEKSZENIE BIUSTU (3)

zobacz Załupek ? (3)

zobacz Pomoc po obrzezaniu (1)

zobacz Stulejka - Obrzezanie, w poniedziałek mam ZABIEG (1)

zobacz Ból podczas naciągania penisa (3)

zobacz Pierwsza wizyta u ginekologa-w wieku 23(dosyć poźno? (8)

zobacz Po zabiegu (2)

zobacz Czy to brodawka? Prosze o diagnoze na podstawie zdjecia (1)

zobacz rzezaczka pytanie (14)

zobacz żyły na penisie (2)

zobacz konflikt przy drugiej ciąży (9)

zobacz ginekolog (15)

zobacz Retinoidy, a płodność mężczyzn. (4)

zobacz Pęknięcia, ból i świąd (14)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wstydliwa choroba?

Wstydliwa choroba?

Tomek G., 11-03-2002, 05:31

Witam wszystkich, Ostatnio zauwazylem, ze w czesci intymnej mojego ciala pojawily sie jakies bezbolesne, 1 mm krostki (czy cos takiego). Nie wydaje mi sie, zeby byla to opryszczka, bo ani nie boli, ani nic nie peka itd. Najwidoczniejsze miejsca, to cebulki wlosow (jakos dziwnie powiekszone). Jezeli jest tu jakis lekarz i wie co to moze byc, to bede wdzieczny, ostatecznie prosze podac do ktorego lekarza wybrac sie z takim problemem. Z gory dziekuje za pomoc.

Re: Wstydliwa choroba? | WALDIM, 12-03-2002, 06:42

Uzytkownik "Tomek G." napisal w wiadomosci news:pan.2002.03.11.03.31.56.470049.322 [at] brak.pl...
Witam wszystkich, Ostatnio zauwazylem, ze w czesci intymnej mojego ciala pojawily sie jakies bezbolesne, 1 mm krostki (czy cos takiego). Nie wydaje mi sie, zeby byla to opryszczka, bo ani nie boli, ani nic nie peka itd. Najwidoczniejsze miejsca, to cebulki wlosow (jakos dziwnie powiekszone). Jezeli jest tu jakis lekarz i wie co to moze byc, to bede wdzieczny, ostatecznie prosze podac do ktorego lekarza wybrac sie z takim problemem. Z gory dziekuje za pomoc.
wybierz sie do dermatologa-wenerologa...

--

pozdrawiam

WaldiM

www.antykoncepcja.pl www.londyn.org

Re: Wstydliwa choroba? | Daniel Janczak, 13-03-2002, 10:49

"Tomek G." wrote in message news:pan.2002.03.11.03.31.56.470049.322 [at] brak.pl...

Witaj

Zapewne, jesli sie nie myle, nie masz sie czym przejmowac - jest duza szansa, ze to powiekszone gruczoly lojowe / potowe. Po prostu takie sa i beda i nie da sie na to nic szczegolnego poradzic, poza przyzwyczajeniem sie.

Wg materialow ktore czytalem, to jedna z najczestszych "chorob" o ktore mezczyzni chcieliby pytac, a... nie pytaja. Podobno w jakis sposob ma z tym do czynienia okolo 30% doroslej populacji. Gruczoly lojowe moga byc takie "od zawsze" lub w pewnym wieku zmienic nieco wyglad. Najczesciej ludzie zauwazaja to przypadkiem.

Sam nie jestem dermatologiem, wiec jesli chcesz miec 100% pewnosc zglos sie do lekarza. Chwila wstydu i spokoj na nastepne lata.

Duzo dokladnych informacji na ten temat i nie tylko jest na stronach www.the-penis.com (po angielsku). Serwis zawiera opisy i zdjecia stanow normalnych i chorobowych, wielkosci, roznych rodzajow zaburzen, pytania ludzi i odpowiedzi lekarzy i inne takie. Polecam. Zauwazysz, ze nie jestes jedynym, ktory o to pyta.

Szczegoly tego o co zapewne Ci chodzi sa na stronie www.the-penis.com/problems.html Szukaj od fragmentu "B: Other skin problems - lumps and spots" w podrozdzialach "B1 Tiny little white, yellow or creamy colored spots on the shaft of the penis or the coronal rim" oraz "

Pozdrowienia

Re: Wstydliwa choroba? | Tomek G., 14-03-2002, 01:00

Dzieki za adresy i info!

Re: Wstydliwa choroba? | Daniel Janczak, 14-03-2002, 11:43

"Tomek G." wrote in message news:pan.2002.03.13.23.00.02.625579.506 [at] brak.pl...
Dzieki za adresy i info!
Nie ma za co, ciesze sie jesli oszczedzisz sobie zmartwien :-)

Poszukalem jeszcze informacji - podobno jakies tam skutki przynosi wypalanie laserem, ale to raczej gra niewarta swieczki - chyba ze mialbys z tego powodu dostac nerwicy czy co. Zalapales sie do elitarnego grona :-))) 30% mezczyzn (badania w USA), ktorych to dotyczy - chyba statystycznie to wystepuje najczesciej (40%) u nieobrzezanych rasy czarnej, a najrzadziej (kilka-kilkanascie %) u obrzezanych bialych.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zdrowie bez tabu. Szczerze o wstydliwych dolegliwościach Zdrowie bez tabu. Szczerze o wstydliwych dolegliwościach

Surgery PreTest Self-Assessment & Review Surgery PreTest Self-Assessment & Review

Anatomia człowieka 1500 pytań testowych Anatomia człowieka 1500 pytań testowych

Zdrowie mężczyzny w sieci Zdrowie mężczyzny w sieci

Po co facetom sutki? Setki pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po kilku głębszych Po co facetom sutki? Setki pytań, które zadalibyście lekarzowi dopiero po kilku głębszych