Powiązane leki
(opisy)

Tagi

wyrwac wyrywac znieczulenie podzielic zaczac dzisiejszy wrazic cena fantomas stomatolog

Fora dyskusyjne

zobacz Padaczka i znieczulenie? (8)

zobacz Ile zębów wyrwać na raz? (3)

zobacz wyrwyanie ósemek w znieczuleniu (3)

zobacz Dużo dziur i wielki strach przed dentystą (6)

zobacz nie całkiem wyrwany ząb (2)

zobacz wyrywanie żęba (0)

zobacz do lekarza ginekologa-dentysty (5)

zobacz niepokojący pieprzyk (3)

zobacz Wyrywanie zębów a problemy z sercem (1)

zobacz Wyrwanie nie całego zęba. (41)

zobacz wyrywanie zębów (0)

zobacz Chirurgiczne wyrywanie zęba (3)

zobacz Popsute korzenie- grożne? (2)

zobacz Aparat na zęby czy wyrwać ? co mam zrobić? (1)

zobacz Bez znieczulenia (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wyrywanie zeba...

Wyrywanie zeba...

Fantomas, 15-03-2002, 14:50

Witam, w dniu dzisiejszym oddaje sie niewatpliwej przyjemnosci wyrywania dolnej siodemki - bedzie to polaczone z tzw. dlutowaniem, czyli mechanicznym rozdzielaniem korzeni. JUZ SIE BOJE:) Ale go Was mam dwa pytania: 1) Czy to bardzo bolesna sprawa (niestety jestem pacjentem, ktory "slabo sie znieczula":(( ) 2) Czy po takim rwaniu wchodzi w gre picie alkoholu typu wodka (jeszcze w dniu dzisiejszym)? Dzieki za odp (mam nadzieje, ze uda sie cos od Was przeczytac szybko, bo za niedlugo czeka mnie opisywana wczesniej rozkosz:), Fantomas GG#: 15005

Re: Wyrywanie zeba... | mikrus, 15-03-2002, 14:54

Użytkownik "Fantomas" napisał w wiadomości news:a6sn41$14vm$1 [at] news2.ipartners.pl... (ciach)
1) Czy to bardzo bolesna sprawa (niestety jestem pacjentem, ktory "slabo
sie
znieczula":(( )
KLIENT - panem stomatologa. Płacisz i wymagasz takiego znieczulenia, które Cie znieczuli.

2) Czy po takim rwaniu wchodzi w gre picie alkoholu typu wodka (jeszcze w dniu dzisiejszym)?
Odradzam. Może wystąpić krwotok.

m.

Re: Wyrywanie zeba... | Artur, 17-03-2002, 21:58

Czy mógłbyś się ze mną podzielić wrażeniami z akcji wyrywania? Niestety mam zęby w kiepskim stanie i na pewno jeden będzie do wyrwania tą metodą. A może masz więcej informacji np. ceny różnych usług dentystycznych? Szukam również dobrego sprawdzonego gabinetu stomatologicznego. (Warszawa, Saska Kępa). Artur

Re: Wyrywanie zeba... | mikrus, 18-03-2002, 11:48

Użytkownik "Artur" napisał w wiadomości news:a72oua$8p5$1 [at] news.onet.pl...
Czy mógłbyś się ze mną podzielić wrażeniami z akcji wyrywania? Niestety
mam
zęby w kiepskim stanie i na pewno jeden będzie do wyrwania tą metodą. A
może
masz więcej informacji np. ceny różnych usług dentystycznych? Szukam
również
dobrego sprawdzonego gabinetu stomatologicznego. (Warszawa, Saska Kępa). Artur

wrażeniami? wrażenia są... kiepskie. Wyrywają Ci soś, co jest Twoje... Ceny ekstrakcji + znieczulenia- w porównaniu z np. leczeniem kanałowym - są śmiesznie niskie. m.

Re: Wyrywanie zeba... | Fantomas, 18-03-2002, 11:58

Użytkownik "Artur" napisał w wiadomości news:a72oua$8p5$1 [at] news.onet.pl...
Czy mógłbyś się ze mną podzielić wrażeniami z akcji wyrywania? Niestety
mam
zęby w kiepskim stanie i na pewno jeden będzie do wyrwania tą metodą. A
może
masz więcej informacji np. ceny różnych usług dentystycznych? Szukam
również
dobrego sprawdzonego gabinetu stomatologicznego. (Warszawa, Saska Kępa).
Bolalo... Najpierw pani walnela najmocniejszy zastrzyk znieczulajacy x2, potem probowala wyrwac zab bez dlutowania - separacji. Ale sie ulamal. Wiec wziela do reki SEPARATOR - cos jak wiertarka, dlugie wiertlo, za....sta moc. I zaczela SEPAROWAC. Bolalo. Walnela wiec kolejna dawke znieczulenia w zastrzyku. Podzielila zab tak, zeby kazdy korzen byl osobno i wtedy zaczela po jednym wyjmowac je takim narzedziem o ksztalcie lapki/lomu. Nic przyjemnego. Masa krwi, nie moglem zatamowac gaza przez cala noc, dopiero nastepnego dnia mi sie to udalo i przestala mi leciec krew. I wtedy dopiero napilem sie wodeczki:))) Co do miejsca - ja robie zawsze zeby u doktora Lubicza, tzn. w Enel-Med na Zaciszu - ul. Gilarska. Nazwiska pani chirurg-stomatolog nie pamietam, bo nie staralem sie zapamietac:)) To drogie miejsce - ja za piatkowy zabieg zaplacilem 235pln - ale wiem, ze maja supernowoczesny sprzet i dobrych (jezeli nie najepszych) dentystow. Pzdr, Fantomas, GG#: 15005

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Asysty przy chorobach i urazach Asysty przy chorobach i urazach

Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta Czy wiesz co jesz? Poradnik konsumenta

Dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne - DUZ 2006 Dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne - DUZ 2006

W sidłach anoreksji W sidłach anoreksji

Choroby zawodowe lekarzy stomatologów Choroby zawodowe lekarzy stomatologów