Powiązane leki
(opisy)

Ursopol (Acidum ursodeoxycholicum)

Ursofalk (Acidum ursodeoxycholicum)

Proursan (Acidum ursodeoxycholicum)

Litocid (Kalii citras)

Citrolyt (Acidum citricum, Kali nitras, Natrii citras)

Ursocam (Acidum ursodeoxycholicum)

No-SPA Forte (Drotaverini hydrochloridum)

Yucca Complexe Nr 110

Fel Tauri complexe Nr 113

No-Spa (ampułki) (Drotaverini hydrochloridum)

Tagi

cholerny ksiazka martwic kamien wyczytac kamica najprawdopodobniej zolciowy uparty napisac

Fora dyskusyjne

kamica przewodowa. amylaza i kłopot z sercem (0)

Leki opioidowe (1)

podwyzszona amylaza i biliubina co znaczy? (0)

na oddział. (1)

Kamica przewodowa u chorej po pankreatoduodenektomii (0)

kamica żółciowa (0)

Bóle, kamica żółciowa (3)

gronkowiec (0)

Torbiel i zwłóknienia nerek (0)

kamica żółciowa ? (5)

podwyzszona biliubina i amylaza (1)

kamica żółciowa i reszta (2)

Bóle jelit, krew. (1)

Ból pod prawym żebrem (1)

Kamica Nerkowa czy zwykle zakazenie drg moczowych? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Kamienie żółciowe... Jak coś wiecie na ten temat, to napiszcie i

Kamienie żółciowe... Jak coś wiecie na ten temat, to napiszcie i

, 15-04-2002, 19:42

Witam!

Mam pewien problem... Mój tato od dłuższego czasu skarży się na ból promieniujący spod żeber z prawej strony. Jest to kłucie. W książce wyczytałam, że jest to najprawdopodobniej kamica żółciowa. Tylko on za nic nie chce iść do lekarza. A jest cholernie upartym człowiekiem... Nie wiem co mam zrobić, a martwię się i niego. Jeśli ktoś będzie mi mógł w jakiś sposób pomóc, to z góry dziękuje...

Pozdrawiam...

Agnieszka

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Kamienie żółciowe... Jak coś wiecie na ten temat, to napiszcie i | , 16-04-2002, 03:53

Subject: Kamienie żółciowe... Jak coś wiecie na ten temat, to napiszcie i From: sunnysmile [at] wp.pl Date: 4/15/02 3:42 PM Eastern Daylight Time Message-id:

Witam!

Mam pewien problem... Mój tato od dłuższego czasu skarży się na ból promieniujący spod żeber z prawej strony. Jest to kłucie. W książce wyczytałam,

że jest to najprawdopodobniej kamica żółciowa. Tylko on za nic nie chce iść do lekarza. A jest cholernie upartym człowiekiem... Nie wiem co mam zrobić, a martwię się i niego. Jeśli ktoś będzie mi mógł w jakiś sposób pomóc, to z góry dziękuje...

-------------------------------------

Wystarczy zrobic USG, przeciez to nie boli :) M

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Kamica żółciowa Kamica żółciowa

Jak zapobiegać rakowi piersi Jak zapobiegać rakowi piersi

Dolegliwosci wątroby i dróg żółciowych Dolegliwosci wątroby i dróg żółciowych

Chroń serce przed chorobą więńcową i zawałem Chroń serce przed chorobą więńcową i zawałem

Wszystko o bólu - tom 2 Wszystko o bólu - tom 2