Powiązane leki
(opisy)

Gincco plus

Żeń-szeń

Clobex (Clobetasoli propionas)

Elosalic (Mometasoni furoas, Acidum salicylicum)

Momarid (Mometasoni fuoras)

Seretide (Fluticasonum, Salmeterolum)

Ethambutol (Ethambutolum)

Etoposid-Ebewe (Etoposidum)

Daxas (Roflumilast)

Mitomycin C (Mitomycinum)

Tagi

tato steryd wstac pluco podac zwlokniec brgds dokladny potrzebny podawac

Fora dyskusyjne

zobacz Nowotwór tarczycy a sterydy. (0)

zobacz rak pluc a gruzlica (0)

zobacz zwłóknienia pozapalne w płucach u 4 latka, co to oznacza? (0)

zobacz leukocyty podwyższone (1)

zobacz leczenie gurnych dróg odechowych sterydami potrzebne czy nie (0)

zobacz Czy jeszcze urosnę? (3)

zobacz Testy na narkotyki. (1)

zobacz Zatoki (5)

zobacz Wynik badania (6)

zobacz 2 leki (1)

zobacz Nieprzyjemny posmak (1)

zobacz kaszel w nocy (0)

zobacz obrzęk w nosie (2)

zobacz Buderhin (13)

zobacz czy podawac sterydy 4,5 latkowi? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Zwloknienie Pluc

Zwloknienie Pluc

ip, 19-04-2002, 01:05

Mój tato ma stwierdzone zwłóknienie płuc które niestety się pogarsza.Moje Pytanie brzmi czy wiadome jest dlaczego ta choroba się rozwija u niektórych osób z jakich powodów no i oczywiście jak ja łęczyc. Mogę przesłać aktualne wyniki badań, wiem ze obecnie mój tato ma podawane jakieś sterydy ale jeżeli jest ktoś w stanie pomoc to na pewno będę wstanie podąć jakie dokładne informacje które będą potrzebne. Brgds.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę Mamo, Tato, patrzcie ja rosnę

Wegetarianizm. Zalety i wady Wegetarianizm. Zalety i wady

Atlas zabiegów stawowych w osteopatii kończyn Atlas zabiegów stawowych w osteopatii kończyn

Mudry i gesty leczące. Jak korzystać z mocy samouzdrawiania Mudry i gesty leczące. Jak korzystać z mocy samouzdrawiania

Rak płuc Rak płuc