Powiązane leki
(opisy)

Tagi

kuracja organizm temperatura wysoki paracetamol podawac oslabic antybiotyk goraczka utrzymywac

Fora dyskusyjne

zobacz wysoka gorączka od 4 dni (3)

zobacz gorączka (1)

zobacz Częste środki na zbicie gorączki u dziecka. (21)

zobacz Proszę o diagnozę, wysoka gorączka, ból migdałów i gardła (3)

zobacz wysoka Gorączka u 7miesięcznego dziecka (2)

zobacz Wysoka temperatura (2)

zobacz ciągły stan podgorączkowy (14)

zobacz Wysoka gorączka (2)

zobacz Osłabienie po mononukleozie (10)

zobacz Podwyższona temperatura (2)

zobacz Długotrwała wysoka gorączka bez innych objawów (1)

zobacz Wysoka gorączka, ból skóry głowy, osłabienie (0)

zobacz Wysoka gorączka, wymioty (5)

zobacz Nie wiadomo co mi jest.Pomocy. (8)

zobacz PROBIOTYKI dla dzieci. (8)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wysoka goraczka...

Wysoka goraczka...

ulast, 22-04-2002, 01:56

Witam Od piątku u mojego syna (11lat), utrzymuje się wysoka goraczka. 15 marca mały zachorował na anginę, pani doktor przepisała mu antybiotyk, odbył całą kurację. Niestety podczas świąt, będąc u babci oblewał się wodą (miał mój zakaz:((, angina wróciła, dostał drugi antybiotyk, przeszedł ponownie całą kurację i poszedł do szkoły. Niestety w piątek już rano zaczeła podnosić mu się temperatura i poszłam z nim do lekarza...powiedziano mi, że do osłabionego organizmu przypałętał się jakiś wirus. Mały nigdy tak ciężko nie chorował, zapalenie gardła czasem lub przeziębienie, aż tu nagle choroba za chorobą. Dziś czuje się lepiej, ale ja chciałabym się zapytać czy to możliwe aby temperatura 39,6 utrzymywała się przez dwie noce?? Podawałam mu paracetamol, 4 razy na dobę ochładzałam go kompresami, zrobiłam mu letnią kąpiel, ale temperatura po obniżniu się do 38,4 szybko rosła...wystraszyłam się, bo nigdy nie musiałam podczas choroby dzieci podawać tak często paracetamol. czy to mozliwe, ze osłabiony organizm po dwóch kuracjach antybiotykowych, tak żle przechodzi te trzecia chorobe z rzedu??

Pozdr. Ula www.ulast.prv.pl

Re: Wysoka goraczka... | , 22-04-2002, 00:57

zrobiłam mu letnią kąpiel,
Kapalas go? Trzeba bylo wsadzic go do lodowki! incz

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Odp: Wysoka goraczka... | ulast, 22-04-2002, 19:31

Użytkownik w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:1066.00001aa6.3cc343c0 [at] newsgate.onet.pl...
Kapalas go? Trzeba bylo wsadzic go do lodowki! incz

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl
Brdzo zabawne :-/ U.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Gorączka U Dzieci Gorączka U Dzieci

Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach Autoterapia w najczęściej występujących schorzeniach

Bici biją Bici biją

Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera Nie trać pamięci Jak zapobiegać osłabieniu pamięci i chorobie Alzheimera

W świecie ADHD. Zaburzenia uwagi u dzieci i dorosłych W świecie ADHD. Zaburzenia uwagi u dzieci i dorosłych