Powiązane leki
(opisy)

Megace (tabletki) (Megestroli acetas)

Methotrexat-Ebewe (tabletki) (Methotrexatum)

Ignatia Dagomed 14 stres

Neuro-Injeel

Ambrohexal (tabletki) (Ambroxoli hydrochloridum)

Ambrosan (tabletki) (Ambroxoli hydrochloridum)

Flavamed (tabletki) (Ambroxoli hydrochloridum)

Flegamina (tabletki) (Bromhexini hydrochloridum)

Feminum

Fenoterol (tabletki) (Fenoteroli hydrobromidum)

Tagi

prezerwatywa tabletka ciazyc wydzielina sutka zaburzenie uzywac stres prolaktyna zbadac

Fora dyskusyjne

zobacz Ból i bezbarwna wydzielina z sutka (43)

zobacz wydzielina z piersi (9)

zobacz Brązowa wydzielina z piersi. (1)

zobacz prolaktyna w normie , a wyciek z sutka (10)

zobacz biała gęsta wydzielina z sutka (4)

zobacz co to za pechezyk? (0)

zobacz Ciąża ? (6)

zobacz mleczna wydzielina z sutka (5)

zobacz spóźniająca się miesiaczka, napewno nie ciąża!! (7)

zobacz dni nieplodne (18)

zobacz Biała wydzielina zamiast okresu:( (14)

zobacz antykoncepcja po (9)

zobacz Czy mogę być w ciąży? (5)

zobacz Czy to moze byc ciaza? (3)

zobacz dni niepłodne a niechciana ciaza (9)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wydzielina z sutka

Wydzielina z sutka

artilla, 13-05-2002, 18:52

Czesc Mam 20 lat. Biore tabletki antykoncepcyjne (Regulon) od 3 miesiecy ale dodatkowo stosuje prezerwatywy. Kilka dni po miesiaczce kochalam sie bez prezerwatywy. Obecnie jestem w 9 dniu zazywania Regulonu. Dzisiaj podczas pieszczot zauwazylam przezroczysta wydzieline z sutkow. W zwiazku z tym mam pytanie: Czy moze to byc spowodowane braniem tabletek, czy moze objaw zajscia w ciaze (innych objawow nie mam), a moze cos zupelnie innego?

Za wszelkie informacje dziekuje :) Pozdrawiam M.

Re: Wydzielina z sutka | Kami, 13-05-2002, 19:12

-Original Message- From: artilla [mailto:artilla [at] wp.pl] Posted At: Monday, May 13, 2002 4:52 PM Posted To: medycyna Conversation: Wydzielina z sutka Subject: Wydzielina z sutka
Mam 20 lat. Biore tabletki antykoncepcyjne (Regulon) od 3 miesiecy ale dodatkowo stosuje prezerwatywy.
Jeśli bierzesz pigułki regularnie, nie bierzesz innych leków wchodzących w hormonami w interakcję, nie masz kłopotów żołądkowych jesteś zabezpieczona przed ciążą i nie musisz używać w tym celu prezerwatyw (chyba, że używasz ich jako zabezpieczenia przez chorobami).

Kilka dni po miesiaczce kochalam sie bez prezerwatywy. Obecnie jestem w 9 dniu zazywania Regulonu. Dzisiaj podczas pieszczot zauwazylam przezroczysta wydzieline z sutkow. W zwiazku z tym mam pytanie: Czy moze to byc spowodowane braniem tabletek, czy moze objaw zajscia w ciaze (innych objawow nie mam), a moze cos zupelnie innego?
Ciąża IMHO odpada (jeśli spełniasz warunki, które wymieniłam na początku). Tabletki jako takie też raczej nie są powodem powstania tej wydzieliny. Takie objawy dają m.in. zaburzenia poziomu prolaktyny w organizmie, więc proponuję udać się do lekarza, coby to zbadać. Bo przyczyną zaburzeń poziomu prolaktyny może być zarówno stres, jak i gruczolak przysadki. Więc należy to wyjaśnić.

Kami ____________________________ kami [at] plsocseks.net ICQ: 81442231 - GG# 436414

Re: Wydzielina z sutka | Myjk, 14-05-2002, 10:04

Majster -=Kami=- identyfikujacy sie majlem zmontowau w wiadomosci news:EEB9B3E23EE5BD4A88ADDC32582636E85C334C [at] jplwant003.jasien.net

Kami kami [at] plsocseks.net
dlaczego ja sie nie zdziwilem ;)

Pozdor Myjk

Re: Wydzielina z sutka | Kami, 14-05-2002, 18:04

-Original Message- From: Myjk [mailto:myjkel [at] go2.pl] Posted At: Tuesday, May 14, 2002 10:04 AM Posted To: medycyna Conversation: Wydzielina z sutka Subject: Re: Wydzielina z sutka
dlaczego ja sie nie zdziwilem ;)
Hę? Bo ja jestem botem, nie? :-P

Kami ____________________________ kami [at] plsocseks.net ICQ: 81442231 - GG# 436414

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia Do zdrowia bez tabletek. Wprowadzenie do kuracji życia

Kolorowe tabletki Kolorowe tabletki

Ciąża tydzień po tygodniu Ciąża tydzień po tygodniu

Twoja ciąża tydzień po tygodniu Twoja ciąża tydzień po tygodniu

Ciąża i naturalny poród Ciąża i naturalny poród