Powiązane leki
(opisy)

Flunarizinum (Flunarizinum)

Torecan (Thiethylperazinum)

Gastrotrombina (Thrombinum)

Herbabiloba (Ginkgo biloba)

Gelsemium Comlpexe Nr 70

Vinpoton (Vinpocetinum)

Adavin (Nicergolinum)

Betaserc (Betahistini dihydrochloridum)

Biotropil (Piracetamum)

Cyto-Protectin MR (Trimetazidini dihydrochloridum)

Tagi

nudnosc pokarmowy wykluczyc piatka zawrot anka przewod krwawic glowa czuc

Fora dyskusyjne

zobacz bol w jelitach (5)

zobacz Lupka od slonecznika w przewodzie pokarmowym (0)

zobacz BÓL ŻOŁĄDKA,PODBRZUSZA,NUDNOŚCI,ZAWROTY GŁOWY,BÓl UD (0)

zobacz ból brzucha i nudności - niewyjaśnione przyczyny... (0)

zobacz Ciągłe zmęczenie, zawroty głowy (0)

zobacz ZAWROTY GłOWY, NUDNOśCI, DZIWNE CIśNIENIE (14)

zobacz rantudil forte i ciemny stolec po nim (4)

zobacz Smolisty olowkowaty stolec (1)

zobacz Nadciśnienia a Acard? (2)

zobacz mdłości i zawroty głowy (3)

zobacz Bóle brzucha czy to coś innego? (2)

zobacz czyzbym miał wstrząs mózgu? (1)

zobacz uderzenie w głowe (4)

zobacz Nudnosci (2)

zobacz czy to może być ciąża? (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » nudnosci, zawroty glowy

nudnosci, zawroty glowy

marta, 22-05-2002, 14:30

Witam:) Moze ktos poradzi... Od kilku dni mam ciagle zawroty glowy, nudnosci, jestem bardzo senna, czuje jakby bylo mi za malo powietrza:( Nie wiem od czego to i jak zaradzic, do lekarza dostane sie najwczesniej w piatek po poludniu a czuje sie okropnie... marta

P.S. nudnosci na pewno nie od wczesnej ciazy;)

Re: nudnosci, zawroty glowy | Adam, 22-05-2002, 18:10

Od kilku dni mam ciagle zawroty glowy, nudnosci, jestem bardzo senna,
czuje
jakby bylo mi za malo powietrza:( Nie wiem od czego to i jak zaradzic, do lekarza dostane sie najwczesniej w piatek po poludniu a czuje sie okropnie...
jezeil wizyta u lekarza dopiero w piatek popoludniu jest z tego powodu, ze nie ma miejsc - to spokojnie mozesz isc wczesniej - z tkaimi objawami kazdy lek. rodzinny powinien cie przyjac bez zajakniecia... - trzeba tylko przejsc przez dzielne panie w rejestracji...

adam

Odp: nudnosci, zawroty glowy | Cherokee gd, 22-05-2002, 19:13

Alergia?????

cherokee

Re: nudnosci, zawroty glowy | Anna, 23-05-2002, 12:56

Od kilku dni mam ciagle zawroty glowy, nudnosci, jestem bardzo senna,
czuje
jakby bylo mi za malo powietrza:( Nie wiem od czego to i jak zaradzic, do lekarza dostane sie najwczesniej w piatek po poludniu a czuje sie okropnie... marta
w zeszłym roku też miałam takie objawy i lekarz skierował mnie na badzanie krwi. Okazal się, że mam wszystkiego za mało więc dostałam żelazo i kwas foliowy i do dzisiaj funkcjonuje normalnie.

pozdrowienia Anka

Re: nudnosci, zawroty glowy | Lech Trzeciak, 23-05-2002, 13:03

Adam wrote:

jezeil wizyta u lekarza dopiero w piatek popoludniu jest z tego powodu, ze nie ma miejsc - to spokojnie mozesz isc wczesniej - z tkaimi objawami kazdy lek. rodzinny powinien cie przyjac bez zajakniecia...
Ma do wykluczenia na przykład krwawienie z przewodu pokarmowego, więc paniom rejestratorkom radziłbym spuścić z tonu i zapisać na zaraz. Krwawienie to jest może mało prawdopodobne, ale za nic w świecie nie zgodziłbym się go wykluczać na podstawie wywiadu przez Internet.

Leszek

Re: nudnosci, zawroty glowy | darhor, 23-05-2002, 20:34

podzielam zdanie Anny - ja obecnie mam te same dolegliwości, to pewnie jet
oprócz anemii "przesilenie wiosenne" Darhor

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

ABC Akupresury ABC Akupresury

Kliniczna endoskopia przewodu pokarmowego, tom 2 Kliniczna endoskopia przewodu pokarmowego, tom 2

Biegunki i zaparcia Biegunki i zaparcia

Endoskopia przewodu pokarmowego. Diagnostyka różnicowa Endoskopia przewodu pokarmowego. Diagnostyka różnicowa

Gastroenterologia w praktyce Gastroenterologia w praktyce