Tagi

kosc twarzowy interesowac limfatyczny umiejscowic podzuchwowy podbrodkowy wezel zapomniec rzut

Fora dyskusyjne

zobacz POWIEKSZONY WEZEŁ PODŻUCHWOWY LEWY (0)

zobacz węzły chłonne (0)

zobacz Podwyższony poziom Eozynofili i powiększone węzły chłonne (1)

zobacz wyniki usg szyi (1)

zobacz Ból na dole jamy ustnej (1)

zobacz Umiejscowienie wezlow chlonnych pachy (0)

zobacz Czy ma ktoś ilustrację? (1)

zobacz artrodeza (0)

zobacz Niespojenien łuków S1 (1)

zobacz Torbiel kości ogonowej nieaktywna, wycinać czy nie? (1)

zobacz przyspieszenie zlewania sie kości (1)

zobacz Złamana noga (1)

zobacz wyczuwalna kuleczka pod skórą z boku brzucha (3)

zobacz Nadgarstek (7)

zobacz coś czarnego na łydce - co to jest? proszę o szybką odp. (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wezly limfatyczne podbrodkowe i podzuchwowe ?

Wezly limfatyczne podbrodkowe i podzuchwowe ?

Tomasz Bednarz, 29-05-2002, 14:46

Czy ktos moze mi wytlumaczyc gdzie konkretnie znajduja sie te wezly ? Tak na chlopski rozum prosze opisac gdzie ich szukac ? Moze gdzies w necie jest jakas schema bo ta z wiem.onet.pl/wiem/00ae30.html jest dla mnie niewsystarczajaca Interesowalby mnie raczej rzut z przodu lub opis umiejscowienia wzgledem kosci rzuchwy

TB

Re: Wezly limfatyczne podbrodkowe i podzuchwowe ? | Tomasz Bednarz, 29-05-2002, 14:49

[..] Zapomnialbym to samo prosze o twarzowych wezlach limfatycznych

TB

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia Zapomnij o okularach. Naturalne metody poprawy widzenia

Chirurgia szczękowo-twarzowa Chirurgia szczękowo-twarzowa

Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie Choroby przyzębia. Zapobieganie, diagnostyka i leczenie

ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców ABC zdrowia dziecka. Poradnik pierwszej pomocy dla rodziców

Schudnąć w trzy tygodnie Schudnąć w trzy tygodnie