Powiązane leki
(opisy)

Biodacyna Ophtalmicum (Amikacinum)

Betadrin (Diphenhydramini hydrochloridum, Naphazolini nitras)

Carteol LP 2 % (Carteololi hydrochloridum)

Ciloxan (Ciprofloxacinum)

Dexafree (Dexamethasoni natrii phosphas)

Fotil (Pilocarpini hydrochloridum, Timololum)

CEM - M

Homeotuss

Mio Bio

Terbisil Kid (Terbinafinum)

Tagi

przeazona bednarz okulistyczny dziecko klinika renoma okulistka gierkowej katowice diagnoza

Fora dyskusyjne

zobacz Zabieg usunięcia niedrożności przewodu nosowo-łzowego-GDZIE? (3)

zobacz Klinika okulistyczna w Polsce (3)

zobacz Rekonstrukcja dróg łzowych u dziecka (0)

zobacz zacma - co zrobic? (0)

zobacz Prosze o polecenie kliniki i najlepszego specjalisty (1)

zobacz skierowanie do kliniki okulistycznej w lublinie (2)

zobacz Częste wymioty (0)

zobacz ASTYGMATYZM (12)

zobacz choroba (0)

zobacz Problemy po korekcji wzroku (2)

zobacz prosze o rade (11)

zobacz Niedowidzenie (7)

zobacz perymetria w Łodzi (0)

zobacz Złe wyniki badania okulistycznego córki (1)

zobacz Gradówka u dwulatka? (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach

Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach

Tomasz Bednarz, 06-06-2002, 22:21

Od jakiegos czasu mam problemy z oczami tzn. problemy w przednim odcinku galek ocznych (osadu) oraz problemy z naczyniowka w przednim odcinku i w dnie oka Od kilku miesiecy szukam schorzeia, ktore byloby przyczyna takiego stanu oczu Przez okulistke z rejonu dwukrotnie zostalem skierowany na konsultacje do kliniki dr. Gierkowej w Katowicach ! - TRAGEDIA Odsylano mnie dwukrotnie bez zadnych porad i diagnozy ! Moja okulistka zapewne myslala ze skonsultuje mnie ktos z dlugoletnim stazem a tam konsultuja lekarze mlodzi, ktorzy ze wzgledu na maly staz w takich przypadkach jak moj nie sa w stanie podjac zadnej decyzji Co Wy na to ?

W koncu trafilem na konsultacje do prof. Pojdy w szpitalu w Bytomiu i tam prawdopodobnie bede musial sie polozyc na 10 dni Wyglada na to ze w koncu trafilem w rece kogos odpowiedzialnego i z renoma ! Bo w Katowicach u dr. Gierkowej jest chyba tylko renoma - sprzed lat

TB

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Piotr Karwaczynski, 07-06-2002, 01:02

Przez okulistke z rejonu dwukrotnie zostalem skierowany na konsultacje do kliniki dr. Gierkowej w Katowicach ! - TRAGEDIA
Jakies 10 lat temu bylem tam na wizycie. Moje odczucia byly podobne... Szczegolnie po 8 godzinach czekania w kolejce, w wielkim scisku i duchocie. Widocznie niewiele sie zmienilo.

Pozdrawiam Piotrek

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Tomasz Bednarz, 07-06-2002, 01:16

Jakies 10 lat temu bylem tam na wizycie. Moje odczucia byly podobne... Szczegolnie po 8 godzinach czekania w kolejce, w wielkim scisku i
duchocie.
Widocznie niewiele sie zmienilo.
Myslalem ze 10 lat temu to sie jeszcze starali bo zdobywali renome Widac renome zdobyli chyba jeszcze za komuny .... miec tylko nadzieje ze nie za nazwisko

TB

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Ola, 07-06-2002, 01:24

Cztery lata jeżdziłam tam z kilkumiesięcznym dzieckiem i byłam przeażona. Czekanie kilkugodzinne, brak miejsc choćby do zmenienia dziecku pieluchy lub nakarmienia piersią. Do tego za każdym razem oglądał małego inny lekarz i tyle wiedział o jego przypadku, ile przeczytał z zapisków kolegi. Po trzech wizytach zrezygnowałam z wyjazdów do Katowic.I każdemu tę klinikę odradzam. Użytkownik Tomasz Bednarz w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:ado9aa$pu$1 [at] news.tpi.pl...
Od jakiegos czasu mam problemy z oczami tzn. problemy w przednim odcinku galek ocznych (osadu) oraz problemy z naczyniowka w przednim odcinku i w dnie oka Od kilku miesiecy szukam schorzeia, ktore byloby przyczyna takiego stanu oczu Przez okulistke z rejonu dwukrotnie zostalem skierowany na konsultacje do kliniki dr. Gierkowej w Katowicach ! - TRAGEDIA Odsylano mnie dwukrotnie bez zadnych porad i diagnozy ! Moja okulistka zapewne myslala ze skonsultuje mnie ktos z dlugoletnim stazem a tam konsultuja lekarze mlodzi, ktorzy ze wzgledu na maly staz w takich przypadkach jak moj nie sa w stanie podjac zadnej decyzji Co Wy na to ?

W koncu trafilem na konsultacje do prof. Pojdy w szpitalu w Bytomiu i tam prawdopodobnie bede musial sie polozyc na 10 dni Wyglada na to ze w koncu trafilem w rece kogos odpowiedzialnego i z renoma ! Bo w Katowicach u dr. Gierkowej jest chyba tylko renoma - sprzed lat

TB

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Tomasz Bednarz, 07-06-2002, 02:51

Cztery lata jeżdziłam tam z kilkumiesięcznym dzieckiem i byłam przeażona. Czekanie kilkugodzinne, brak miejsc choćby do zmenienia dziecku pieluchy
lub
nakarmienia piersią. Do tego za każdym razem oglądał małego inny lekarz i tyle wiedział o jego przypadku, ile przeczytał z zapisków kolegi. Po
trzech
wizytach zrezygnowałam z wyjazdów do Katowic.I każdemu tę klinikę
odradzam.

Hmmm ... jeszcze kilka takich opinii i zaloze strone w necie na ten temat .... aby przestrzec wewntualnych klientow Co o tym myslice ? Ludzie maja problemy a ktos robi sobie jaja !

TB

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | asze2, 07-06-2002, 14:22

W roku 2001 byłem w klinice z moją Babcią -BEZNADZIEJA Użytkownik "Tomasz Bednarz" napisał w wiadomości news:adop5q$iuh$1 [at] news.tpi.pl...
przeażona.
lub
i
trzech odradzam.

Hmmm ... jeszcze kilka takich opinii i zaloze strone w necie na ten temat .... aby przestrzec wewntualnych klientow Co o tym myslice ? Ludzie maja problemy a ktos robi sobie jaja !

TB

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Ola, 09-06-2002, 23:32

Użytkownik Tomasz Bednarz w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:adop5q$iuh$1 [at] news.tpi.pl...
przeażona.
lub
i
trzech odradzam.

TB

Tomaszu,
To nie są jaja, ale cała prawda o tej klinice. (Dziecko, o którym pisałam też jest Tomaszem)

Odp: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Mrowka, 10-06-2002, 02:43

Użytkownik Tomasz Bednarz w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:adop5q$iuh$1 [at] news.tpi.pl...

Mysle ze taka strona by sie przydala.Jest wielu lekarzy ktorzy wiecej robia krzywdy niz porzytku.Mialam nieszczescie na takiego trafic:(

Pozdrawiam.Magda

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Maseł, 10-06-2002, 14:47

Użytkownik "Mrowka" napisał w wiadomości news:ae0m4i$mnh$1 [at] news.onet.pl...
Użytkownik Tomasz Bednarz w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:adop5q$iuh$1 [at] news.tpi.pl... Mysle ze taka strona by sie przydala.Jest wielu lekarzy ktorzy wiecej robia krzywdy niz porzytku.Mialam nieszczescie na takiego trafic:(
jasne - tyle, ze ta klinika jest oplacana z pieniazkow kasy chorych - jak sie nie podoba to FUT do prywatnych klinik i bedzie spokoj!!!! - jak myslicie dlaczego przyjmuja tam pacjentow hurtowo???, operacje typu lasik robia na 2 razy???, pacjent po takim zabiegu zostaje na noc w szpitalu???? - wszystko to po to, zeby sie jakos utrzymac (siebie i jakis standard leczenia!)

Jak juz chcecie kogos pietnowac - to pietnujcie opowiazujacy system i robcie to najlepiej na wlasciwiej grupie - polecam pregierz :-)

Pozdro

Maseł

P.S. Ja tam tez bylem, poznalem wszystko doglebnie i z samych efektow leczenia jestem zadowolony - chociaz fakt - wolalbym dostac kawe w rejestracji, usiasc w mieciutkim skorzanym foletlu - siegnac reka po swierze czasopisma wylozone tuz obok i czekac az sexowna asystentka rownie sexownej pani doktor przyjdzie i delikatnie mnie obudzi z lekkiej drzemki mowiac, ze juz czas na wizyte....

www: www.cs.put.poznan.pl/mmasewicz WAP: wapgate.pl/masel ICQ uin: 21361289 gadu-gadu: 3962 Rozbierz się, blago, Prawda jest nagą. Jan Sztaudynger

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Tomasz Bednarz, 10-06-2002, 16:35

[...]
P.S. Ja tam tez bylem, poznalem wszystko doglebnie i z samych efektow leczenia jestem zadowolony - chociaz fakt - wolalbym dostac kawe w rejestracji, usiasc w mieciutkim skorzanym foletlu - siegnac reka po
swierze
czasopisma wylozone tuz obok i czekac az sexowna asystentka rownie
sexownej
pani doktor przyjdzie i delikatnie mnie obudzi z lekkiej drzemki mowiac,
ze
juz czas na wizyte....
A ja wolalbym w takiej renomowanej klinice zostac przynajmiej dobrze zdiagnozowany a nie olewany Po tym co napisales dziwie sie ze prof. pojda z Bytomia od razu sie mna zainteresowal

A tak na marginesie lekarze ktorzy zwalaja na kase chorych to po prostu konowaly !

TB

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Maseł, 10-06-2002, 18:48

Użytkownik "Tomasz Bednarz" napisał w wiadomości news:ae26dt$c9s$1 [at] news.tpi.pl...
[...] swierze sexownej ze A ja wolalbym w takiej renomowanej klinice zostac przynajmiej dobrze zdiagnozowany a nie olewany
Uwazasz, ze diagnoza byla bledna???, a moze to ty zle sie przygotowales do badania - ja idac tam na badania mialem liste watpliwosci i w chwili, kiedy lekarz probowal mnie splawic, ze juz po badaniu - zadalem mu sporo pytan - na wszystkie dostalem wyczerujaca odpowiedz (kilka z nich wymagalo, aby lekaz wstal i przeszadl kilka pokoi dalej i skonsultowal sie z bardziej doswiadczone pani doktor) - czyli z mojej strony wygladalo to tak, ze faktycznie zalezy im na "przerobie", ale i jakosc uslug tez potrafia zapewnic - z tym, ze ja do tej imprezy przygotowalemsie dosyc dobrze - tu znajdziesz efekty: www.cs.put.poznan.pl/mmasewicz/?x=ulubione/index.php

Po tym co napisales dziwie sie ze prof. pojda z Bytomia od razu sie mna zainteresowal
to lepiej nie pytaj, jak mnie teraz przyjmuje moja pani okulistka w przychodni w Poznaniu, do ktorej teraz chodze po recepty na kropelki (powiem ci tylko,ze dosc czesto na jednej kawie sie nie konczy :-)))

A tak na marginesie lekarze ktorzy zwalaja na kase chorych to po prostu konowaly !
Hmmm - mam swoje zdanie na ten temat, ale, ze nie jestem lekarzem - to sie nie bede wypowiadac

Pozdro

Maseł

www: www.cs.put.poznan.pl/mmasewicz WAP: wapgate.pl/masel ICQ uin: 21361289 gadu-gadu: 3962 Rozbierz się, blago, Prawda jest nagą. Jan Sztaudynger

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Tomasz Bednarz, 10-06-2002, 21:16

[...]
Uwazasz, ze diagnoza byla bledna???,
tak nie bylo jej wcale !

a moze to ty zle sie przygotowales do badania - ja idac tam na badania mialem liste watpliwosci
ja mialem liste watpliwosci i teczke badan !

i w chwili, kiedy lekarz probowal mnie splawic,
wow u Gierkowej ktos chcial cie splawic - niemozliwe :-)

ze juz po badaniu - zadalem mu sporo pytan - na wszystkie dostalem wyczerujaca odpowiedz (kilka z nich wymagalo, aby lekaz wstal i przeszadl kilka pokoi dalej i skonsultowal sie z bardziej doswiadczone pani doktor) - czyli z mojej strony wygladalo to tak, ze faktycznie zalezy im na "przerobie", ale i jakosc uslug tez potrafia zapewnic -
terefere 5 pacjentow w 1 gabinecie czytajacych jedna plansze jeden zaslania drugiemu itd .... warunki wspaniale

z tym, ze ja do tej imprezy przygotowalemsie dosyc dobrze - tu znajdziesz efekty:
ja tez rpzygotowal;em sie dobrze i co ?!

i tak dobrze ze nie poszedlem prywatnie do Gierkowej bo tam to ponoc jest totalna tragedia !

TB

Re: Klinika okulistyczna dr. Gierkowej w Katowicach | Tomasz Bednarz, 10-06-2002, 21:19

[...] Jeszcze co do diagnozy w kliniece u Gierkowej to wydali diagnoze taka sama jak moja rejonowa okulistka kilka miesiecy wczesniej, ktora nie dysponowala takim sprzetem i mozliwosciami

Ta okulistka wyslala mnie dwukrotnie na konsultacje zeby uzyskac jakies wskazowki co do dalszego leczenia - niestety zadnych wskazowek nie dostala a ja stracilem dwa dni

TB

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Norma kliniczna w pediatrii Norma kliniczna w pediatrii

Wybrane problemy pedagogiki specjalnej, teoria - diagnoza - terapia Wybrane problemy pedagogiki specjalnej, teoria - diagnoza - terapia

Stany nagłe w okulistyce Stany nagłe w okulistyce

Zdrowie z naturą Zdrowie z naturą

Anestezjologia i intensywna opieka. Klinika i pielęgniarstwo Anestezjologia i intensywna opieka. Klinika i pielęgniarstwo