Tagi

zadzwonic onkolink przezywalnosc kakrysa centrum onkologia mackiewicz agatha szczepionka interesowac

Fora dyskusyjne

zobacz Prosimy o pomoc z bakteriami... (0)

zobacz Ciężkie myśli pomiędzy USG i 1. wizytą w Centrum Onkologii (0)

zobacz Rak nerki -szybka pomoc (1)

zobacz Wyniki Badań PET (PET/CT) (4)

zobacz Brązowa plamka na wardze sromowej (2)

zobacz pomocy kostniakomięsak kości krzyżowej (1)

zobacz onkolog/hematolog (1)

zobacz Dorada w sprawie (0)

zobacz wybór leku (4)

zobacz nowotwór sromu (3)

zobacz Nowotwów odbytnicy, gdzie szukać konsultacji i pomocy (2)

zobacz Rak odbytu - program prof. Bujko (1)

zobacz potrzebny DOBRY lekarz od przerzutów (1)

zobacz Mojego tate skazali na śmieć (6)

zobacz nowotwór sromu (7)

dr Mackiewicz

Agatha, 12-06-2002, 15:59

Poszukuję osób, które zostały zaszczepione przez doktora Mackiewicza.

Agataha

Re: dr Mackiewicz | kakrysa, 12-06-2002, 16:55

Mackiwiczow jest wilu w calej Polsce. podaj konkrety :)

Ja sie szczepilem u Kowalskiego.. a moze Nowaka? zreszta co za roznica, znac ie go przeciez:) to zart oczywiscie, nie obraz sie, jesli chodzi o cos powaznego przepraszam

pozdr kakrysa

Odp: dr Mackiewicz | Agatha, 12-06-2002, 18:01

Chodzi mi o prof. Andrzeja Mackiewicza. W Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu

Interesuje mnie bardzo jak pacjent czuje się po takim szczepieiu? Jak zachowuje się jego organizm? Jaki jest procent przeżywalnosci? Czy warto się na to decydowac?

Agata

Re: dr Mackiewicz [OT] | Krzysztof, 12-06-2002, 18:24

kakrysa wrote:

Mackiwiczow jest wilu w calej Polsce. podaj konkrety :)

Ja sie szczepilem u Kowalskiego.. a moze Nowaka? zreszta co za roznica, znac ie go przeciez:)
taka mnie refleksja naszła - jak to jest, ze wiele osób ma większe zaufanie do grupowiczów niż do lekarza?? Nie mam tu na myśli Agathy tylko prośby o porady w konkretnych problemach medycznych. Komuś z wiedzą na poziomie wiedzy kakrysa (nie bierz tego do siebie) się wierzy, a lekarzowi nie?

BTW zaj... dowcip. Gratuluje specyficznego poczucia humoru... :-|

Pozdrawiam, Krzysztof

Re: dr Mackiewicz | Krzysztof, 12-06-2002, 18:25

Agatha wrote:

Chyba jest profesorem?

Może spytasz u źródeł w AM w Poznaniu?

Albo na grupie dyskusyjnej onkologia? www.onkolink.pl/m...o/onkolink/

Na www.onkolink.pl/czerniak.html znajdziesz interesujące informacje, a także trochę linków. Przykro mi, ale nie znam nikogo, może choć trochę Ci pomogły te adresy.

Krzysztof

Re: dr Mackiewicz [OT] | Tomasz Bednarz, 12-06-2002, 20:02

taka mnie refleksja naszła - jak to jest, ze wiele osób ma większe zaufanie do grupowiczów niż do lekarza??
bo na grupie mozesz podyskutowac a z lekarzem niebardzo - i tak samo jest jezeli chodzi o prawo !

Poza tym na grupie i w archiwum jest jakis przeglad "podobnych przypadkow" i pewnie czasem mozna cos wywnioskowac !

Np jakbyn sluchal swojego internisty to w zyciu bym nie zrobil badania ASO a z obnizonymi plytkami trafilbym do hematologa i jedno i druguie byloby bledem

TB

Re: dr Mackiewicz | Harry Haller, 13-06-2002, 04:37

W przerwie miendzy kolejnymi uykami ciepuej whisky dnia Wed, 12 Jun 2002 16:01:48 +0200, "Agatha" napisau (a):

Chodzi mi o prof. Andrzeja Mackiewicza. W Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu

Czy warto się na to decydowac?
Skarbie nie kombinuj tylko spójrz co jakiś czas temu na grupę komuś posłałem:

Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu ul. Garbary 15 Poznań V piętro - królestwo prof. Mackiewicza

tel. do szpitala (...)61 8540500

Profesor jest w trakcie rozkręcania produkcji szczepionki na dużą skale , także warto zadzwonić i się dowiedzieć jak sprawy stoją

Interesuje mnie bardzo jak pacjent czuje się po takim szczepieiu? Jak zachowuje się jego organizm? Jaki jest procent przeżywalnosci?
Procent przeżywalności - dokładnych danych nie posiadam ALE nikt nie wyraziłby zgody na leczenie pacjentów szczepionką , gdyby przeżywalność była miejsza od tej jaką daje tradycyjne leczenie.

Z całą pewnością leczenie szczepionką daje większy komfort .

BTW Widziałem pacjentów , którzy dojeżdżają pociagiem np. z Rzeszowa po to , żeby otrzymywać kolejne dawki szczepionki ( zapomiałem co ile jest ona podawana , ale jeśli mnie pamięć nie myli to co kilka dni)

Zadzwoń , dowiedź się u źródła i ciesz się słoneczkiem ( za chwile będzie wschodzić :))))))))))
Harry Haller ___________________________ What`s gonna be , gonna be ___________________________ Tu możesz poznać Harrego: GG: 1398692 Tlen: harryhaller www.poznan4u.com....rid=2763264

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podstawowe zagadnienia współczesnej psychiatrii Podstawowe zagadnienia współczesnej psychiatrii

Rak szyjki macicy Rak szyjki macicy

Wakcynologia praktyczna (wyd. II) Wakcynologia praktyczna (wyd. II)

Schudnąć w trzy tygodnie Schudnąć w trzy tygodnie

Psychopatologia Psychopatologia