Powiązane leki
(opisy)

Maść cynkowa (Zinci oxidum)

Fucidin (krem, maść) (Acidum fusidicum)

Maść z tlenkiem cynku (Zinci oxidum)

Bactroban (Mupirocinum)

Detreomycyna (Chloramphenicolum)

Multibiotic (Neomycini sulfas, Bacitracinum zincum, Polymyxini B sulfas)

Tetracyclinum 3% (Tetracyclini hydrochloridum)

Klindacin T (Clindamycini phosphas)

Normaclin (Clindamycini phosphas)

Davercin (żel, płyn) (Erythromycini cyclocarbonas)

Tagi

tradzik chris skora poprawa zauwazyc musiec antybiotyk kupowac witamina mascic

Fora dyskusyjne

zobacz Antybiotyki - szkodliwe czy nie? (10)

zobacz Wydzielina z pępka (2)

zobacz Problem ze stopami (7)

zobacz porażenie splotu barkowego? poprawa? (0)

zobacz Poszarzała skóra (0)

zobacz Szorska sucha wysypka na twarzy (3)

zobacz trądzik czy uczulenie? (0)

zobacz Trądzik- leczenie peelingiem czy laserowo (11)

zobacz Czerwone krostki na twarzy (5)

zobacz Blizny po depilatorze (1)

zobacz Nietypowy trądzik ropny u dorosłego. Lekarze bezsilni. (4)

zobacz szerzący sie tradzik (2)

zobacz Grzybica Pachwin? (9)

zobacz Wyciek z pępka (3)

zobacz Trądzik różowaty (12)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » antybiotyk na tradzik

antybiotyk na tradzik

chris, 17-06-2002, 10:57

witam

jaki polecicie mi antybiotyk na tradzik? mam 26 lat i nie moge sie pozbyc tego cholerstwa. najlepiej taki zebym mogl przebywac na sloneczku. a moze cos innego...?

joel

Re: antybiotyk na tradzik | pinowa, 17-06-2002, 11:38

Użytkownik "chris" napisał w wiadomości news:aek17r$d9u$1 [at] news.onet.pl...
witam

jaki polecicie mi antybiotyk na tradzik? mam 26 lat i nie moge sie pozbyc tego cholerstwa. najlepiej taki zebym mogl przebywac na sloneczku. a moze cos innego...?
chlopie o antybiotyku to ty zapomnij, po co sie truc. Jest lekarstwo na tradzik tylko, ze malo osob o tym wie, szczegolnie w Polsce, a lekarze tym bardziej. To jest kwas pantotenowy, czyli zwykla witamina B5. Dlugo bym musial wyjasniac zasade dzialania, ale powiem Ci poprostu jest to cudowny srodek na tradzik. Przyjmuj najlepiej 5 gram dziennie, a po tygodniu juz zobaczysz efekty. Sek w tym, ze Polsce nie znajdziesz czystej B5. Musisz sciagac z zagranicy. Tam sa dostepne 500mg kapsulki. Wpisz w google "B5 acne", a zobaczysz jak swiat o tym trabi.

Powodzenia Bartek

Odp: antybiotyk na tradzik | chris, 17-06-2002, 11:50

Przyjmuj najlepiej 5 gram dziennie, a po tygodniu juz zobaczysz efekty. Sek w tym, ze Polsce nie znajdziesz czystej B5. Musisz sciagac z
zagranicy.
Tam sa dostepne 500mg kapsulki. Wpisz w google "B5 acne", a zobaczysz jak swiat o tym trabi.

Powodzenia Bartek

jestes lekarzem? jakie sa srodki uboczne? i jak moge sciagnac te witamine jesli nie mam nikogo za granica?

chris

Re: antybiotyk na tradzik | pinowa, 17-06-2002, 12:08

jestes lekarzem? jakie sa srodki uboczne? i jak moge sciagnac te witamine jesli nie mam nikogo za granica?
Nie jestem lekarzem. :) Jestem w podobnym wieku co Ty. Tez mam problemy z tradzikiem. Calkiem niedawno dowiedzialem sie o B5. Zazywam ja dopiero pierwszy tydzien- efekty 40% mniej przetluszczajaca sie skora i mniej nowych pryszczy. Za 3 tygodnie powinno byc po problemie, ktorego przez 7 lat nie moglem sie pozbyc. Skutkow ubocznych nie ma! nawet przy zazywaniu 20gram i wiecej.

Sciagnac mozesz nie ruszajac sie od komputera :-) . Wciagu 7 dni bedziesz juz to mial. Wystarczy, ze masz credit card. Wchodzisz na stronke, gdzie sprzedaja b5 i kupujesz :) PROSTE Ja kupowalem w www.vitaglo.com . Paczka szla z USA 5 dni.

Czlowieku, poszperaj troche w sieci a wszystkiego sie dowiesz !!

Odp: antybiotyk na tradzik | chris, 17-06-2002, 12:16

Sciagnac mozesz nie ruszajac sie od komputera :-) . Wciagu 7 dni bedziesz juz to mial. Wystarczy, ze masz credit card. Wchodzisz na stronke, gdzie sprzedaja b5 i kupujesz :) PROSTE

nie mam karty kredytowej

witamine b5 przyjmuje sie sama czy z innymi preparatami?

Re: antybiotyk na tradzik | pinowa, 17-06-2002, 12:24

nie mam karty kredytowej
to sciagnij z shop.store.yahoo..../index.html i w zamowieniu wpisz forme platnosci PAYPAL czyli zaplacisz przy odbiorze, a i daj AIR INTERNATIONAL koszt przesylki to jakies 20$, nie wiecej

witamine b5 przyjmuje sie sama czy z innymi preparatami?
mozesz dodac b-complex raz dziennie, cynk 3x15mg dziennie

Re: antybiotyk na tradzik | Artur Makowski, 17-06-2002, 14:47

pinowa wrote:

to sciagnij z shop.store.yahoo..../index.html i w zamowieniu wpisz forme platnosci PAYPAL czyli zaplacisz przy odbiorze, a i daj AIR INTERNATIONAL koszt przesylki to jakies 20$, nie wiecej

mozesz dodac b-complex raz dziennie, cynk 3x15mg dziennie
Byc moze chodzilo Ci o dekspanthenol, ktory jest dostepny w Polsce i stosuje sie w leczeniu schorzen skory. Nie jest to co prawda witamina B5, ale w przeciwienstwie do niej ma dzialanie lecznicze. Co do witaminy B5 to musialbys sie niezle natrudzic aby zalatwic sobie jej niedobor w organizmie. Zapewne dlatego nie jest dostepna w Polsce (tak mi sie wydaje).

Reasumujac: idz do dermatologa i zaproponuj mu wlaczenie do leczenia dekspanthenolu, wysluchaj co ma do powiedzenia i albo sie dostosuj, albo idz do innego.

Nie sugeruj sie tym, ze kolega zauwazyl po tym poprawe (po wit B5), bo to zaden dowod na skutecznosc. Co do agresywnego marketingu za granica to nie wypowiem sie bo nic na ten temat nie wiem. ;)

Pozdrawiam

Pogadaj z maszyna. Naucz ja czegos nowego: serwer4you.com/robot/

Re: antybiotyk na tradzik | Artur Makowski, 17-06-2002, 19:42

pinowa wrote:

Nie tylko ja jeden zauwazylem poprawe. Jak chcesz sie przekonac to zobacz na grupe alt.skincare.acne
Ja nie twierdze, ze tylko Ty. Bardziej interesujace byloby ile osob to zazywa, ile osob nie zauwazylo poprawy, ile osob zauwazylo pogorszenie i dopiero na tej podstawie wyciagnac jakies wnioski.

Reasumujac: jak marsjanie wyladuja w srodku kongresu lysych to sobie wyrobia dosyc mylace zdanie na temat wygladu ludzi...

Pozdrawiam

Re: antybiotyk na tradzik | pinowa, 17-06-2002, 20:38

Uzytkownik "Artur Makowski" napisal w wiadomosci
Byc moze chodzilo Ci o dekspanthenol, ktory jest dostepny w Polsce i stosuje sie w leczeniu schorzen skory. Nie jest to co prawda witamina B5, ale w przeciwienstwie do niej ma dzialanie lecznicze. Co do witaminy B5 to musialbys sie niezle natrudzic aby zalatwic sobie jej niedobor w organizmie. Zapewne dlatego nie jest dostepna w Polsce (tak mi sie wydaje). Nie sugeruj sie tym, ze kolega zauwazyl po tym poprawe (po wit B5), bo to zaden dowod na skutecznosc. Co do agresywnego marketingu za granica to nie wypowiem sie bo nic na ten temat nie wiem. ;)
Nie tylko ja jeden zauwazylem poprawe. Jak chcesz sie przekonac to zobacz na grupe alt.skincare.acne

Re: antybiotyk na tradzik | Elvira, 17-06-2002, 21:20

Użytkownik "chris" napisał w wiadomości news:aek17r$d9u$1 [at] news.onet.pl...
witam

Sugeruję odwiedzić dermotaloga, który w zależności od problemów skóry, przepisze maść robioną na zamówienie. Jest to bardzo fajne, ponieważ kupujesz specyfik robiony specjalnie dla Ciebie i idealnie dostosowany do potrzeb Twojej skóry. Ja co prawda z trądzikiem nigdy problemów nie miałam, ale jakiś czas temu pojawiły się niewielkie wypryski i właśnie w ten sposób wszystko zostało szybko i skutecznie wyleczone.

-- pozdrawiam, Elvira

Re: antybiotyk na tradzik | pinowa, 17-06-2002, 23:52

Użytkownik "Elvira" napisał w wiadomości news:ael4qm$j3i$1 [at] pingwin.acn.pl...
Sugeruję odwiedzić dermotaloga, który w zależności od problemów skóry, przepisze maść robioną na zamówienie. Jest to bardzo fajne, ponieważ kupujesz specyfik robiony specjalnie dla Ciebie i idealnie dostosowany do potrzeb Twojej skóry. Ja co prawda z trądzikiem nigdy problemów nie
miałam,

jak nie mialas problemow z tradzikiem to sie nie wypowiadaj,(sorki-wiem,ze chcesz dobrze) , ale dermatologow przerabialem juz setki razy i a tradzik dalej mam

Odp: antybiotyk na tradzik | chris, 18-06-2002, 10:50

Byc moze chodzilo Ci o dekspanthenol, ktory jest dostepny w Polsce i stosuje sie w leczeniu schorzen skory. Nie jest to co prawda witamina B5, ale w przeciwienstwie do niej ma dzialanie lecznicze. Co do witaminy B5 to musialbys sie niezle natrudzic aby zalatwic sobie jej niedobor w organizmie. Zapewne dlatego nie jest dostepna w Polsce (tak mi sie wydaje).
a co to jest dekspanthenol, mozna kupic bez recepty? do lekaza nie chce isc bo bylem juz u kilku podobno najlepszych, i faszerowali mnie antybiotykami - pomagalo w czasie kuracji.

Re: Odp: antybiotyk na tradzik | Artur Makowski, 18-06-2002, 11:11

chris wrote:

a co to jest dekspanthenol, mozna kupic bez recepty? do lekaza nie chce isc bo bylem juz u kilku podobno najlepszych, i faszerowali mnie antybiotykami - pomagalo w czasie kuracji.
Mozna kupic masc Dermopanten za 9 PLN. Byc moze nie dostales bo nie bylo wskazan lub byly przeciwwskazania, lub lekarz mial inna koncepcje. Dobrze sie nad tym zastanow, bo mozesz sobie zaszkodzic. Lepiej idz do lekarza i powiedz: "a czy nie moglbym uzywac .....". Mysle, ze na pewno odpowie Ci tak lub nie i wyjasni dlaczego.

Pozdrawiam

Odp: Odp: antybiotyk na tradzik | chris, 19-06-2002, 12:28

Mozna kupic masc Dermopanten za 9 PLN. Byc moze nie dostales bo nie bylo wskazan lub byly przeciwwskazania, lub lekarz mial inna koncepcje.

co to za masc, nigdzie jej nie ma w aptece, w internecie tez nie moge znalezc informacji...

Re: antybiotyk na tradzik | Zoozka, 18-07-2002, 10:29

George - w artykule, do którego podałeś link jest napisane, że pomogła dawka 10 g dziennie - to dużo. Kupiłam tabletki Calcium pantothenicum 0,1 ( to chyba znaczy 0,1 g - bo nic nie jest napisane). Z tego wynika, że musiałabym łykać 100 tabletek dziennie !!! Chętnie spróbowałabym takiej kuracji, ale stówka to chyba lekka przesada... Piszesz, że są efekty, więc pewnie sam stosowałeś taką suplementacje - napisz proszę w jakich ilościach przyjmowałeś CP. Pozdrawiam Zoozka

Użytkownik "George Zieba" napisał w wiadomości news:cc5589ba.0207171953.48959a84 [at] posting.google.com...
"pinowa" wrote in message news:...

pozbyc
tym
CALKOWITA RACJA !!! Potwierdzam !! Efektys a dokonale i.. bardzo szybkie, bez zadnych skutkow ubocznych

wiecej mozna poczytac na :

www.pantothenic-a...lgaris.html

Pozdrawiam Jerzy Zieba

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Joga dla twoich oczu. Naturalne metody poprawy widzenia Joga dla twoich oczu. Naturalne metody poprawy widzenia

Świadome zakupy czyli co naprawdę kupujemy Świadome zakupy czyli co naprawdę kupujemy

Wszystko o ziołach Wszystko o ziołach

Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu

Kompendium antybiotyków 2009 Kompendium antybiotyków 2009