Powiązane leki
(opisy)

Gotu Kola Ginko

R- 1 krople na stany zapalne

Phytolacca Dagomed 24 bóle gardła, chrypka

Aloe compose

Argentum Complexe Nr 98

Aspirin przeciw migrenowym bólom głowy (Acidum acetylsalicylicum)

Bryonia Dagomed 37 bóle barku i szyjne

Coffecorn forte (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Coffecorn mite (Ergotamini tartras, Coffeinum)

Derhotill (Camphorum, Eucalypti oleum, Mentholum, Terebinthinae oleum, Thymolum)

Tagi

naszczescie podbrzusze wyrostek termi wrzesien bola kluc bolec swietokrzsykie kwiecien

Fora dyskusyjne

zobacz kuć mnie w okolicach prawego podbrzusza (7)

zobacz wyrostek robaczkowy (4)

zobacz ból jajników (5)

zobacz Euthyrox, Dziwna sytuacja, brak miesiączki. CIĄŻA? (11)

zobacz Wiele objawów, brak diagnozy (2)

zobacz kłucie w żebrach (0)

zobacz wyrostek (10)

zobacz kamienie (0)

zobacz kamienie (0)

zobacz Bóle podbrzusza (45)

zobacz Bóle podbrzusza (1)

zobacz Gniecenie w okolicach wyrostka. (1)

zobacz bóle podbrzusza (5)

zobacz Zapalenie jelit? (2)

zobacz ból z prawej strony podbrzusza (4)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bol w podbrzuszu.

Bol w podbrzuszu.

Leszek A. Szczepanowski, 19-06-2002, 05:33

Zakladajac ze to nie wyrostek, bo objawy na to nie wskazuja, co moze bolec co jakis czas w podbrzuszu lekko z prawej strony? Pecherz moczowy? Lekki klujacy i krotki bol. Zdarza sie sporadycznie od roku, dzisiaj sie nasilily objawy - czesciej kluje. Temperatura normalna, zadnych wymiotow, zaparc itp. wyrostkowych objawow. Co JESZCZE moze bolec w tym rejonie ?
[Choc droga jest bez konca ] Leszek A. Szczepanowski [ pozornie bez znaczenia ] twinsen [at] plusnet.pl [ mniemam ze mam powody ] [by drogi swej nie zmieniac]

Re: Bol w podbrzuszu. | Leszek A. Szczepanowski, 19-06-2002, 11:31

On Wed, 19 Jun 2002, Leszek A. Szczepanowski wrote:

Zakladajac ze to nie wyrostek, bo objawy na to nie wskazuja, co moze bolec co jakis czas w podbrzuszu lekko z prawej strony? Pecherz moczowy? Lekki klujacy i krotki bol. Zdarza sie sporadycznie od roku, dzisiaj sie nasilily objawy - czesciej kluje. Temperatura normalna, zadnych wymiotow, zaparc itp. wyrostkowych objawow. Co JESZCZE moze bolec w tym rejonie ?
Bylem u lekarza, wykluczyl wyrostek. Bede mial robione USG, ale jak to w naszym kraju, nie dzis jak myslalem, a dopiero mnie zapisali na 25-go. Paranoja. A boli nadal...
[Choc droga jest bez konca ] Leszek A. Szczepanowski [ pozornie bez znaczenia ] twinsen [at] plusnet.pl [ mniemam ze mam powody ] [by drogi swej nie zmieniac]

Re: Bol w podbrzuszu. | Tomi, 03-07-2002, 11:44

On Wed, 19 Jun 2002, Leszek A. Szczepanowski wrote:
Bylem u lekarza, wykluczyl wyrostek. Bede mial robione USG, ale jak to w naszym kraju, nie dzis jak myslalem, a dopiero mnie zapisali na 25-go. Paranoja. A boli nadal...
Mam nadzieje ze tego samego miesiaca czyli nie bedziesz czekal nie dluzej niz miesiac na to USG. W moim przypadku -swietokrzsykie- od ok kwietnia mialem termi na 9 wrzesnia (naszczescie tego samego roku :( ) Rada: Mozna znalesc juz za 30, 40 zl w gabinecie prywatnym, bezbolesne badanie, a jak boli to wypadaloby isc.

Zycze zdrowia Tomi

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Chirurgia laparoskopowa Chirurgia laparoskopowa

Wakcynologia praktyczna (wyd. II) Wakcynologia praktyczna (wyd. II)

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Asysty przy chorobach i urazach Asysty przy chorobach i urazach

Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania Bóle kręgosłupa - skuteczne metody walki i zapobiegania