Tagi

zoltaczka umyslowy tatuowac tatoo rozpoczynac wrodzony rozpoznac zarazic wladza tatuaz

Fora dyskusyjne

zobacz Jakie badania po tatuazu? (4)

zobacz grzybica ukladowa a tatuaz (2)

zobacz Powiększone węzły chłonne + tachykardia po tatuażu (2)

zobacz szczepionka przeciw żółtaczce przed zabiegiem (1)

zobacz zrozpaczona (6)

zobacz szczepienie na zółtaczke (1)

zobacz Zółtaczka (0)

zobacz Czy można się zarazić? (7)

zobacz Zarażliwa cukrzyca? (3)

zobacz zółtaczka typy B (1)

zobacz ŻÓŁTACZKA- krótkie, ważne pytanie (1)

zobacz Żółtaczka HCV - Proszę o odpowiedź! (1)

zobacz żółtaczka typu B (1)

zobacz Badania, szczepienia, wycięcie migdałków przed ciążą (0)

zobacz pomocy żółtaczka (5)

tatoo

delphic, 28-06-2002, 02:47

Czy jesli mam wrodzona hiperbilirubinoanemie(albo jakos tak)-chodzi o zwiekszona zawartosc bilirubiny we krwi to czy moge w takim wypadku zrobic sobie tatuaz?

Serwis Usenet w portalu Gazeta.pl -> www.gazeta.pl/usenet/

Re: tatoo | Marek Bieniek, 28-06-2002, 12:20

Hej,

Użytkownik "delphic" napisał w wiadomości news:afg4o5$7up$1 [at] news.gazeta.pl...
Czy jesli mam wrodzona hiperbilirubinoanemie(albo jakos tak)-chodzi o zwiekszona zawartosc bilirubiny we krwi to czy moge w takim wypadku zrobic sobie tatuaz?
W zasadzie nie ma istotnych powodow, dla ktorych tatuaz jako taki mogl by byc dla Ciebie bardziej niebezpieczny, niz dla kogos zupelnie zdrowego. Klopot w tym, ze jesli masz wrodzona hiperpilirubinemie, to lekarz moze przeoczyc rozpoczynajaca sie zoltaczke i kiedy juz ja rozpozna moze byc bardzo pozno na leczenie. Zoltaczke mam na mysli ta, ktora mozesz sie zarazic w czasie tatuowania. Oczywiscie zakladam, ze jestes osoba pelnoletnia i w pelni wladz umyslowych.

m.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Podstawy intensywnej terapii dzieci Podstawy intensywnej terapii dzieci

Wirusowe zapalenie wątroby Wirusowe zapalenie wątroby

Dziecko z zespołem wad wrodzonych Dziecko z zespołem wad wrodzonych

Kardiologia dziecięca - tom 1 i 2 Kardiologia dziecięca - tom 1 i 2

Wady wrodzone serca u młodocianych i dorosłych Wady wrodzone serca u młodocianych i dorosłych