Tagi

przychodzien troxerutin zrzucic obrzek slowo fenoterol ciaza kapsulka zylak noga

Fora dyskusyjne

zobacz Fenoterol + Isoptin (1)

zobacz Jakie są szanse na normalną, donoszoną ciażę? (2)

zobacz po porodzie (2)

zobacz Ciało i kondycja po ciąży (14)

zobacz SILNY BÓL MIĘŚNIA NOGI (1)

zobacz wiesiołek (8)

zobacz przykurcze nóg,rąk plus brak słów (1)

zobacz Problem z nogą po stabilizaci stawu skokowego. (0)

zobacz gula pod kolanem (0)

zobacz Cierpnięcie nóg i ogólne osłabienie (1)

zobacz Operacja kolana (0)

zobacz Złamana noga (1)

zobacz Usg w 8 miesiącu ciąży (1)

zobacz Czuje ze sama nie da sobie rady, nerwica+ depresja (13)

zobacz usuwanie żylakow (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Żylaki na nogach-jakie leki?jaki lekarz?

Żylaki na nogach-jakie leki?jaki lekarz?

Joanna Gorska, 09-07-2002, 10:47

od czasu porodu mam problemy z zylakami, ktore pojawiaja sie na wewnetrznej stronie lydek.W ciazy bralam bardzo duzo tabletek przeciwskurczowych Fenoterol i jednoczesnie leki nasercowe Staveran i Izoptin, bo Fenoterol rozstrajal serducho. Do jakiego lekarza sie udac? A moze sa jakies leki, ktore zapobiegaja powstawaniu lub lecza juz powstale. Dodam ze mam prace siedzaca przed komputerem i bardzo czesto zakladam noge na noge. Pozdrawiam joanna

Re: Żylaki na nogach-jakie leki?jaki lekarz? | Mysz_a, 09-07-2002, 11:44

Użytkownik "Joanna Gorska" napisał w wiadomości news:age0tn$fks$1 [at] news.tpi.pl...
od czasu porodu mam problemy z zylakami, ktore pojawiaja sie na
wewnetrznej
stronie lydek.W ciazy bralam bardzo duzo tabletek przeciwskurczowych Fenoterol i jednoczesnie leki nasercowe Staveran i Izoptin, bo Fenoterol rozstrajal serducho. Do jakiego lekarza sie udac? A moze sa jakies leki, ktore zapobiegaja powstawaniu lub lecza juz powstale. Dodam ze mam prace siedzaca przed komputerem i bardzo czesto zakladam noge na noge.
Witaj. Z żylakami próbuję uporać się od kilku-nastu lat ... Od czasu ciąży też zauwazyłam ,ze są wieksze (rozleglejsze), ale co dziwne, przestały mi dokuczać (nie bolą) :)). Jest to (chyba) wynik zrzucenia ok. 5 kg wagi ... tak sobie myślę :) Co do leków, kupuję regularnie Troxerutin (zawiera troxerutynę ... tak sie chyba to pisze ... zmniejszającą obrzęki) i biorę na noc jedną kapsułkę.

Tu kilka słów o leku:

www.przychodnia.p...p3?lek=2194

Ponoć skuteczny jest też wyciąg z kasztanowca.

www.przychodnia.p...php3?lek=54

Aha, to samo co Troxerutin zawierają inne leki przeciwżylakowe, np. Venoruton i Venotrex, ale ... są sporo droższe :(

Co do lekarza ... kilka ładnych lat temu byłam na USG żył i na wizycie u chirurga naczyć obwodowych.

Pozdrawiam :) M czyli Mysz_A

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Żylaki i inne choroby żył Żylaki i inne choroby żył

Sposób na żylaki Sposób na żylaki

Jak pomagać dziecku w życiowych rozstaniach Jak pomagać dziecku w życiowych rozstaniach

Zdrowie od kuchni Zdrowie od kuchni

Żywienie a uroda Żywienie a uroda