Powiązane leki
(opisy)

Keratolysin (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

ABE - Płyn do usuwania odcisków (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Acerin (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Maść na odciski (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Płyn na odciski (Acidum lacticum, Acidum salicylicum)

Homeodose 20

Climaxol

Vitaleg

Buflox Retard (Buflomedili hydrochloridum)

Inneov Drenaż

Tagi

spacer noga mowic odcisk przepisac opuchniety roba puchnac katek siedzenie

Fora dyskusyjne

zobacz opuchnieta noga (0)

zobacz opuchnięte kostki (3)

zobacz Puchnące nogi (4)

zobacz Opuchnięte nogi (1)

zobacz Katar i opuchnięte zatoki (0)

zobacz bole serca i opuchnięte ręce (0)

zobacz opuchniete powieki (1)

zobacz Jestem po implantacji i puchnę (4)

zobacz Problemy ze stopą. (9)

zobacz niegojace się rany po chirurgicznym usunięciu odcisków (3)

zobacz Bolące kolano podczas siedzenia (11)

zobacz Chondrolomacja rzepki, rehabikitacja (1)

zobacz Problemy z lewą nogą (1)

zobacz Skręcona kostka. (4)

zobacz problemy z nogami (kość udowa/kolano) (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Opuchniete nogi

Opuchniete nogi

Basia, 17-07-2002, 15:57

Witam, wrocilam z dluzszej podrozy/ było goraco,dluga droga/ i mam mocno popuchniete nogi w kostkach- dlaczego tak sie dzieje i co mozna z tym zrobic?

Pozdrawiam . Barbara

Re: Opuchniete nogi | Katja_C, 17-07-2002, 17:00

Witam ja właśnie wróciłam z pielgrzymi i mam całe nogi opuchnięte, codziennie moczę w wodzie z mydłem i opuchlizna schodzi. Poza tym z tego co wiem to pomaga spanie z nogami uniesionymi lekko ku górze. Ja tego już nie robię, bo mi się nie chce ;) ale wszyscy mówią że pomaga pozdrawiam katka

Re: Opuchniete nogi | Gargantua, 17-07-2002, 17:59

wrocilam z dluzszej podrozy/ było goraco,dluga droga/ i mam mocno popuchniete nogi w kostkach- dlaczego tak sie dzieje i co mozna z tym zrobic?

Duzo spacerow, malo siedzenia (od tego nogi najbardziej puchna) Jesli to nie pomoze, to detralex, ale to juz musi przepisac lekarz.

Ania

Re: Opuchniete nogi | kakrysa, 17-07-2002, 18:18

ja właśnie wróciłam z pielgrzymi i mam całe nogi opuchnięte, codziennie moczę w wodzie z mydłem i opuchlizna schodzi. Poza tym z tego co wiem to pomaga spanie z nogami uniesionymi lekko ku górze. Ja tego już nie robię,
bo
mi się nie chce ;) ale wszyscy mówią że pomaga pozdrawiam
Ja bede szedl na pielgrzymke dopiero 29. :) Ale bylem 2 lata temu i straty to jedynie jeden odcisk

pozdr kakrysa

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.