Powiązane leki
(opisy)

Petroselin

Zdrovit Activ

Jeanine (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Kontracept (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Logest (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Sylvie (Ethinylestradiolum, Gestodenum)

Yaz (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Asubtela (Ethinylestradiolum, Drospirenonum)

Atywia (Ethinylestradiolum, Dienogestum)

Azalia (Desogestrelum)

Tagi

dziecko miesniak szybki ginekolog ciaza zajsc polecic witac usunac uwazac

Fora dyskusyjne

zobacz miesiaczka a ciaza (0)

zobacz MIESNIAK (2)

zobacz problem z zajściem w ciąże? (0)

zobacz ciąża pozamaciczna (6)

zobacz brak ciązy (12)

zobacz mięśniak jaka pojąć decyzje (7)

zobacz Mam problem z zatokami proszę o szybką odpowiedź (3)

zobacz petting a ciąża (6)

zobacz laparoskopia Łódź (0)

zobacz NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY A CIĄŻA (1)

zobacz Czy z tego może być ciąża ? (4)

zobacz prawdopodobieństwo zajścia w ciaże w 2dniu miesiączki (3)

zobacz ciąża po łyczeczkowaniu (2)

zobacz prosze pomożcie (3)

zobacz Mdłosci, ból żołądka (5)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » 24 lata i już mięśniak

24 lata i już mięśniak

Faryjka, 09-08-2002, 17:42

Witam

Mam 24 lata i już jestem po zabiegu usunięcia torbieli z jajnika-było to rok temu.Obecnie po badaniu USG wykryto u mnie mięśniak na ściance macicy o średnicy 9mm. Ginekolog poradził żebym jak najszybciej zaszła w ciąże, bo im później tym mniejsze będę miała szanse na posiadanie dzieci.W przyszłości chcę mieć dzieci, i dręczy mnie pytanie jak sobie pomóc,bo przez najbliższe 4 lata nie będzie mnie stać na dziecko. Najprawdopodobniej mam skłonności do tego typu tworów. Co zrobić, abym mogła za 4 lata urodzić dziecko, jak to leczyć.

Bardzo proszę o odpowiedź lub polecenie dobrego lekarza który mi pomoże. Pozdrawiam Ewa ewafaryj [at] poczta.onet.pl

Re: 24 lata i już mięśniak | Mich, 13-08-2002, 14:40

Faryjka wrote:

Witam

Mam 24 lata i już jestem po zabiegu usunięcia torbieli z jajnika-było to rok temu.Obecnie po badaniu USG wykryto u mnie mięśniak na ściance macicy o średnicy 9mm. Ginekolog poradził żebym jak najszybciej zaszła w ciąże, bo im później tym mniejsze będę miała szanse na posiadanie dzieci.W przyszłości chcę mieć dzieci, i dręczy mnie pytanie jak sobie pomóc,bo przez najbliższe 4 lata nie będzie mnie stać na dziecko. Najprawdopodobniej mam skłonności do tego typu tworów. Co zrobić, abym mogła za 4 lata urodzić dziecko, jak to leczyć.

Bardzo proszę o odpowiedź lub polecenie dobrego lekarza który mi pomoże. Pozdrawiam Ewa ewafaryj [at] poczta.onet.pl
Witaj Ewo, Miałam usuniętego mięśniaka w wieku 26 lat...więc znam problem. Też mi radzono szybkie zajście w ciążę. Ale uważam, że to nie jest metoda na rowiązywanie takich problemów. Powinnaś zgłosić się do dobrego Ginekologa-Endokrynologa, najlepiej do szpitala-kliniki, która jest godna polecenia. Nie wiem skąd jesteś. Mogę polecić specjalistę z Poznania.

Pozdrawiam, Mich

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Jak zajść w ciążę. Czego nie powie Ci lekarz Jak zajść w ciążę. Czego nie powie Ci lekarz

Poradnik antybiotykoterapii w pediatrii Poradnik antybiotykoterapii w pediatrii

Zaburzenia świadomości u dzieci. Wybrane zagadnienia Zaburzenia świadomości u dzieci. Wybrane zagadnienia

Co jeść podczas ciąży? Co jeść podczas ciąży?

Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży