Powiązane leki
(opisy)

Olopeg (Macrogolum)

Octenisept

Atossa (Ondansetronum)

Biocell

Emetron (Ondansetronum)

Mucosolvan (iniekcje) (Ambroxoli hydrochloridum)

Neomycinum (tabletki) (Neomycini sulphas)

Tantum Rosa (Benzydamini hydrochloridum)

Zofran (Ondansetronum)

Zofran Zydis (Ondansetronum)

Tagi

rogowka stozek operacja potakiej przeszczep udzielic wracac operacyjny wtam

Fora dyskusyjne

zobacz zwyrodnienie rogówki (1)

zobacz STOŻEK ROGÓWKI (5)

zobacz Ukłucia w łowie od ponad miesiąca. (0)

zobacz Czy tak objawia się astygmatyzm? (1)

zobacz Stożek rogówki (8)

zobacz MIELOFIBROZA (0)

zobacz Zerwane więzadło krzyżowe przednie (2)

zobacz Przeszczep glowy (8)

zobacz Zerwane ściegna:! (0)

zobacz Dziura w przelyku (0)

zobacz Trzecia operacja nerwu łokciowego ? (4)

zobacz Astygmatyzm leczenie (22)

zobacz Laserowa operacja oka a zapalenie rogówki (1)

zobacz wyrostek robaczkowy a alkohol (4)

zobacz po operacji na przepuklinę roztworowo-przełykową żełądka (0)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Stozek rogowki oka

Stozek rogowki oka

Grzesiek, 28-08-2002, 11:10

Wtam !!

Szukam kogos kto moglby mi udzielic paru odpowiedzi w temacie operacyjnego przeszczepu rogowki oka. Chodzi mi glownie czy czlowiek potakiej operacji wraca do pelni zdrowia jak dlugo to trwa.

Pozdrawiam

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Atlas laparoskopowych operacji ginekologicznych. 330 rysunków ilustrujących poszczególne etapy operacyjne Atlas laparoskopowych operacji ginekologicznych. 330 rysunków ilustrujących poszczególne etapy operacyjne

Choroby alergiczne wieku rozwojowego Choroby alergiczne wieku rozwojowego

Co radzi lekarz.Osteoporoza Co radzi lekarz.Osteoporoza

Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy Twarzą w twarz. Moja droga do pierwszego pełnego przeszczepu twarzy

Doświadczanie jakości życia po przeszczepie - perspektywa fenomenologiczno-hermeneutyczna Doświadczanie jakości życia po przeszczepie - perspektywa fenomenologiczno-hermeneutyczna