Powiązane leki
(opisy)

Polfergan (Promethazini hydrochloridum)

Tanno Hermal Lotio

Dukoral (Cholera vaccine)

Ovarium compositum

Argol Essenza Balsamica

Soventol (Bamipini lactas)

Manusan (Chlorhexidinum gluconicum)

Antyperspirant

Szałwia

Pedipur (Methenaminum)

Tagi

swedzic akonoi wewnetrzny letni okres wyjasnic dlon cholera wysypka czarka

Fora dyskusyjne

zobacz Wysypka najprawdopodobniej alergiczna. (0)

zobacz alergia na nikiel (2)

zobacz czerwona wysypka (2)

zobacz wysypka na wewnętrznej stronie dłoni obu rąk (0)

zobacz Bomble na rekach :/ (3)

zobacz Swędzenie stóp i dłoni. (5)

zobacz Drętwienie dloni (0)

zobacz RDW-SD (1)

zobacz POWIĘKSZONA ŚLEDZIONA (2)

zobacz 2-letnie dziecko z wysypką na ciele (0)

zobacz Zanik mięśni (0)

zobacz Krostki między paluszkami u malego dziecka (0)

zobacz NADGARSTEK (10)

zobacz Czerwona plama na dłoni (1)

zobacz kontakt skóry z farbami a oddychanie (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wysypka na dloniach?

Wysypka na dloniach?

Iza, 31-08-2002, 01:22

Witam Kilka dni temu na opuszkach palców pojawiły mi się małe pęcherzyki, z których po rozdrapaniu wycieka jakiś płyn :( Teraz te krostki mam już na wewnętrznych stronach dłoni. Co to może być? Aha, swędzi jak cholera. Dzięki za jakieś wyjaśnienie. Czarek

Re: Wysypka na dloniach? | Beatka, 31-08-2002, 01:38

Mam to samo i pojawia się to co roku w okresie letnim.Też nie wiem,co to jest. Piotr. Użytkownik "Iza" napisał w wiadomości news:akonoi$6lu$1 [at] news.tpi.pl...
Witam Kilka dni temu na opuszkach palców pojawiły mi się małe pęcherzyki, z których po rozdrapaniu wycieka jakiś płyn :( Teraz te krostki mam już na wewnętrznych stronach dłoni. Co to może być? Aha, swędzi jak cholera. Dzięki za jakieś wyjaśnienie. Czarek

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Alergie. Pytania i odpowiedzi Alergie. Pytania i odpowiedzi

Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi Polski jogin. Recepta na długowieczność 90-letniego mistrza jogi

Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne Reiki: energia z własnej dłoni. samouzdrawianie, doświadczenia, zastosowanie specjalne

Encyklopedia zdrowia rodziny Encyklopedia zdrowia rodziny

Wszystko o nadciśnieniu Wszystko o nadciśnieniu