Tagi

pachwinowy marti miesien noga operacja przepuklina martwica zdrowko pachwina bola

Fora dyskusyjne

zobacz ból w pachwinie (1)

zobacz PRZEPUKLINA (10)

zobacz Rozszerzenie kanałów przpuklinowych. Praca & przepuklina (5)

zobacz przepuklina pachwinowa? (0)

zobacz Przepuklina - na pewno? (3)

zobacz Dziwna górka w pachwinie (3)

zobacz Operacja przepukliny pachwinowej (1)

zobacz Operacja przepukliny pachwinowej (0)

zobacz Po operacji przepukliny a cwiczenie na siłowni (7)

zobacz Po operacji przepukliny pachwinowej (ból i stwardnienia pona (1)

zobacz Przepuklina pachwinowa. Ile przerwy od wysiłków. (1)

zobacz Ból jądra po przepuklinie pachwinowej (0)

zobacz PROBLEM Z MIĘŚNIAMI BRZUCHA - NIE PRZEPUKLINA (0)

zobacz Uszkodzony mięsień lub ścięgno. (2)

zobacz Ból w lewej pachwinie, bóle mięśni, żeber (1)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Bol w okolicy pachwiny

Bol w okolicy pachwiny

arek, 02-09-2002, 00:46

Witam,

Od paru dni (okolo 5) boli mnie miesien w okolicy pachwiny od strony kolana. Zrodlem jest jedno miejsce - prawa noga. Nie ma widocznych zmian, jest tylko wyczuwalna lekka opuchlizna oraz "stwardnienie" tj. w tym miejscu jest twardszy, niewielki, ze tak powiem babel :). Bol pojawia sie w momencie dotyku, szczegolnie ucisku a przy chodzeniu - jesli miesnie uciskaja na to miejsce. Druga noga jest ok. Innych objawow brak. Nic mnie nie boli - dzialanie prawej nogi jest tez OK ;)

Moze wiecie co to moze byc? Mam sie tym zaczac martwic?

pozdr. A.

Re: Bol w okolicy pachwiny | Marta, 02-09-2002, 20:09

Wydaje mi się, że jest to przepuklina pachwinowa. Ale najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza. Daj znać jak będziesz już coś wiedział.

Dużo zdrówka!!!!! Pozdrawiam. Marti Użytkownik "arek" napisał w wiadomości news:aktu5p$ij6$1 [at] okapi.ict.pwr.wroc.pl...
Witam,

Od paru dni (okolo 5) boli mnie miesien w okolicy pachwiny od strony kolana. Zrodlem jest jedno miejsce - prawa noga. Nie ma widocznych zmian, jest tylko wyczuwalna lekka opuchlizna oraz "stwardnienie" tj. w tym miejscu jest twardszy, niewielki, ze tak powiem babel :). Bol pojawia sie w momencie dotyku, szczegolnie ucisku a przy chodzeniu - jesli miesnie uciskaja na to miejsce. Druga noga jest ok. Innych objawow brak. Nic mnie nie boli - dzialanie prawej nogi jest tez OK ;)

pozdr. A.

Re: Bol w okolicy pachwiny | , 21-09-2002, 13:19

Witam,

pozdr.
Mam nadzieję, że poszedłes już do lekarza? Ja miałem operację przepukliny w marcu tego roku. Gdybyś miał pytania to sie odezwij. Pozdrawiam i zdrówka życzę:-)
A.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Przepukliny pachwinowe i udowe u dorosłych Przepukliny pachwinowe i udowe u dorosłych

52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki 52 ćwiczenia zapobiegające wadom sylwetki

Chirurgia laparoskopowa Chirurgia laparoskopowa

Współczesne operacje wojskowe Współczesne operacje wojskowe

Antyrak. Nowy styl życia Antyrak. Nowy styl życia