Powiązane leki
(opisy)

Echinacea Purpurea Plus

Adamon SR (Tramadoli hydrochloridum)

Atrozol (Anastrozolum)

Fluorouracil (Fluorouracilum)

Leukeran (Chlorambucilum)

Sutent (Sunitinib)

Vesanoid (Tretinoinum)

Epimedac (Epirubicini hydrochloridum)

Proleukin (Aldesleukinum)

Alkeran (Melphalanum)

Tagi

alternatywny nowotwor udowodnic wasilewski leczo aids konwencjonalny rosjanin skuteczny warszawa

Fora dyskusyjne

zobacz Lekarz stosujący homeopatię - WARSZAWA - szukam. (3)

zobacz Acenocumarol a uczulenie (1)

zobacz aplastycznośc szpiku (4)

zobacz RAK WĄTROBY (6)

zobacz SZTUCZNA KREW oraz operacje bez użycia transfuzji krwi (1)

zobacz Powikłania po aparacie ilizarova (0)

zobacz Poparzenia skóry sinicami (0)

zobacz T3 (liothyronine sodium) na niedoczynnośc tarczycy ? (1)

zobacz Ból brzucha i ssanie w żołądku (2)

zobacz nadżerka a seks (1)

zobacz Sumamed ile działa? (2)

zobacz zespół Raynauda (9)

zobacz Czy i gdzie prowadzone są operacje przywracania wzroku (7)

zobacz Czy ktoś zna ta klinikę? (3)

zobacz Zarażliwa cukrzyca? (3)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » rosjanie i nowotwory

rosjanie i nowotwory

kirey, 06-09-1998, 19:49

sorry ci rosjanie przyjmują w Janowie Lubelskim podobno skutecznie leczą nowotwory może ktoś ma jakieś informacje o metodach leczenia jakie stosują i gdzie dokładnie to się znajduje (adres)

-- kirejelk [at] friko5.onet.pl

Re: rosjanie i nowotwory | J. Filip Fronczak, 16-09-1998, 11:12

Nie wiem, czym ci Rosjanie leczą nowotwory, ale wiem, że można w Warszawie kupić rosyjski lek o nazwie BEFUNGIN (wyciąg z huby białej brzozy syberyjskiej, inne nazwy: KOMBUCHA, kambucha, CHAGA) i jest on rzeczywiście skuteczny (moja św. pam. babka się tym leczyła). Jeżeli jeteś zainteresowany to przyślij mail'a albo zadzwoń 0-501-106 649 to powiem Ci gdzie i jak. Nie piszę ponieważ lek jest niedopuszczony do sprzedaży w Polsce a na tej grupie może być paru fanatycznych przeciwników metod skutecznych - co ja gadam, znaczy się alternatywnych.

kirey wrote in message ... |sorry ci rosjanie przyjmują w Janowie Lubelskim |podobno skutecznie leczą nowotwory |może ktoś ma jakieś informacje o metodach leczenia jakie stosują |i gdzie dokładnie to się znajduje (adres) | |-- |kirejelk [at] friko5.onet.pl | |

Re: rosjanie i nowotwory | , 16-09-1998, 13:35

In article , "J. Filip Fronczak" wrote:
Nie wiem, czym ci Rosjanie leczą nowotwory, ale wiem, że można w Warszawie kupić rosyjski lek o nazwie BEFUNGIN (wyciąg z huby białej brzozy syberyjskiej, inne nazwy: KOMBUCHA, kambucha, CHAGA) i jest on rzeczywiście skuteczny (moja św. pam. babka się tym leczyła). Jeżeli jeteś zainteresowany to przyślij mail'a albo zadzwoń 0-501-106 649 to powiem Ci gdzie i jak. Nie piszę ponieważ lek jest niedopuszczony do sprzedaży w Polsce a na tej grupie może być paru fanatycznych przeciwników metod skutecznych - co ja gadam, znaczy się alternatywnych.
pewne wtpliwoci- jeli metoda jest skuteczna to dlaczego babcia jest P?...... Poważniej- medycyna klasyczna jest przeciwna medycynie niekonwencjonalnej z kilku powodów: - zazwyczaj skutecznoć metod niekonwencjonalnych nie została udowodniona (podaje sie na gębę 50 wyleczonych, przemilczajc 200 zmarłych) - metody niekonwencjonalne często odcigaj pacjentów od metod o udowodnionej skutecznoci (czasem fakt, niewielkiej. Ale często pacjenci trafiaja za póno z własnej winy/ głupoty) - przy wielu metodach nie da sie okrelić co działa (od leku oczekuje się stałego składu i powtarzalnego działania) - często ludzie zajmujcy się metodami niekonwencjonalnymi s oszustami, żerujcymi na ludzkim nieszczęciu. CIACH

PS jest prawdopodobne, że na maile będę odpowiadał dopiero w połowie listopada

Marek Wasilewski Wojewódzki Szpital Zakany Centrum Diagnostyki i Terapii AIDS Warszawa

Re: rosjanie i nowotwory | , 16-09-1998, 23:22

On Wed, 16 Sep 1998 11:35:46, marekwas [at] cdit-aids.med.pl (Marek Wasilewski) wrote:

pewne wtpliwoci- jeli metoda jest skuteczna to dlaczego babcia jest P?...... Poważniej- medycyna klasyczna jest przeciwna medycynie niekonwencjonalnej z kilku powodów: - zazwyczaj skutecznoć metod niekonwencjonalnych nie została udowodniona (podaje sie na gębę 50 wyleczonych, przemilczajc 200 zmarłych) - metody niekonwencjonalne często odcigaj pacjentów od metod o udowodnionej skutecznoci (czasem fakt, niewielkiej. Ale często pacjenci trafiaja za póno z własnej winy/ głupoty) - przy wielu metodach nie da sie okrelić co działa (od leku oczekuje się stałego składu i powtarzalnego działania) - często ludzie zajmujcy się metodami niekonwencjonalnymi s oszustami, żerujcymi na ludzkim nieszczęciu.
A poza tym leczący metodami alternatywnymi bardzo często nie zgadzają się na badania kliniczne swoich metod, nawet jeżeli działają w dobrej wierze.

Pozdrawiam,

Jan.

PS. Mój adres: nowhere = Polbox.

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Astma i alergie. Wszystko o chorobach Astma i alergie. Wszystko o chorobach

20 produktów, które leczą 20 produktów, które leczą

Medycyna alternatywna w sporcie Medycyna alternatywna w sporcie

Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową

A co jeśli wszystko co wiesz o AIDS to nieprawda? A co jeśli wszystko co wiesz o AIDS to nieprawda?