Powiązane leki
(opisy)

Tagi

podobny yacool kolega zylka kropla wzrok czerwona peknac krewa naczynko

Fora dyskusyjne

zobacz Krew z nosa... (1)

zobacz Wada wzroku i cwiczenia. (0)

zobacz krew podczas stosunku... (2)

zobacz Krew, Tylko z prawej dziurki nosa. (5)

zobacz Silny ból gardła z prawej strony (1)

zobacz zapalenie spojówek (1)

zobacz Czerwone "pieczątki" na nogach (3)

zobacz Przekrwione oczy (3)

zobacz Basen (2)

zobacz Krew z twarzy (1)

zobacz białko oczu CZERWONE a oczy puchnieją w ogromnym stopniu (1)

zobacz PROBLEMY Z WZROKIEM (0)

zobacz złożony problem ze skórą, włosami i BARDZO pękające naczynia (1)

zobacz Krwawienie z nosa (2)

zobacz czerwona kreska na buzi dziecka (1)

Krew w oku

Yacool, 07-09-2002, 20:12

Ostatnio bylem nad jeziorem i po powrocie zauwazylem krew w oku. Pewnie poszlo mi jakies naczynko(moze przez duuuzo alkoholu albo cos) to sie nie przejmowalem, chociaz mam takie cos pierwszy raz w zyciu. Bylem u lekarza, kazal mi brac Rutionoscorbin i Posorutin(krople) trzy razy dziennie. Krew jak byla jak jest(tylko tam gdzie bylo biale), wzroku nie stracilem, ale boje sie bo w drugim oku i po drugiej stronie tamtego zaczynaja mi wychodzic(tzn. uwidaczniac sie) czerwone zylki, naczynka, czy cototam jest i jak one tez pekna to ja hyba zwariuje. Mial ktos kiedys cos takiego ?? Jak to leczyc ?? Co wolno mi robic a czego nie ?? Za jakiekolwiek info z gory dziekuje

Odp: Krew w oku | Joanna, 07-09-2002, 23:10

Użytkownik Yacool w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:ald8gu$2df$1 [at] news.tpi.pl...
Ostatnio bylem nad jeziorem i po powrocie zauwazylem krew w oku. Pewnie poszlo mi jakies naczynko(moze przez duuuzo alkoholu albo cos) to sie nie przejmowalem, chociaz mam takie cos pierwszy raz w zyciu. Bylem u lekarza, kazal mi brac Rutionoscorbin i Posorutin(krople) trzy razy dziennie. Krew jak byla jak jest(tylko tam gdzie bylo biale), wzroku nie stracilem, ale boje sie bo w drugim oku i po drugiej stronie tamtego zaczynaja mi wychodzic(tzn. uwidaczniac sie) czerwone zylki, naczynka, czy cototam jest
i
jak one tez pekna to ja hyba zwariuje. Mial ktos kiedys cos takiego ?? Jak to leczyc ?? Co wolno mi robic a czego nie ?? Za jakiekolwiek info z gory dziekuje

Witaj, Z gory zastrzegam ze nie jestem lekarka, i nie moge sie wypowiadac na temat Twojej sytuacji, ale moge opisac przypadek mojego kolegi. Otoz, mial on nieszczescie trafic wieczorem w czasie wyciagania gotowki z bankomatu na grupke " mlodych gniewnych " w potrzebie, ktorzy zabrali mu swiezo pobrane pieniazki, a dodatkowo "podziekowali" mu obijajac go solidnie. W efekcie kolega przebywal 3 tygodnie na zwolnieniu, przez pierwszy tydzien nie wstawal z lozka, mial miedzy innymi mocno obita twarz, jego lewe oko mialo cale bialko w oku czerwone, na oko widzial, wlasciwie tak samo jak na nieuszkodzone. Jego oko wrocilo do normy po prawie 2 miesiacach. Jeszcze dlugo straszyl kolegow w pracy wzrokiem terminatora :) Zycze powrotu do zdrowia, J

Re: Krew w oku | Gosia, 08-09-2002, 01:56

"Yacool" napisał(a) na pl.sci.medycyna:

Ostatnio bylem nad jeziorem i po powrocie zauwazylem krew w oku. Pewnie poszlo mi jakies naczynko(moze przez duuuzo alkoholu albo cos) to sie nie przejmowalem, chociaz mam takie cos pierwszy raz w zyciu. Bylem u lekarza, kazal mi brac Rutionoscorbin i Posorutin(krople) trzy razy dziennie. Krew jak byla jak jest(tylko tam gdzie bylo biale), wzroku nie stracilem, ale boje sie bo w drugim oku i po drugiej stronie tamtego zaczynaja mi wychodzic(tzn. uwidaczniac sie) czerwone zylki, naczynka, czy cototam jest i jak one tez pekna to ja hyba zwariuje. Mial ktos kiedys cos takiego ?? Jak to leczyc ?? Co wolno mi robic a czego nie ?? Za jakiekolwiek info z gory dziekuje
hm, moja kolezanka, ma bardzo podobny problem. zaczelo sie od jednego "peknietego naczynka" (?) na jednym z oczu. plamka nie znikala dlugi czas, wiec poszla z tym do lekarza. dal jej jakies krople i powiedzial, ze prawdopodobnie z przemeczenia (dziwne, bo ona bardzo malo czasu spedza przed ekranem, itp.). do dzis stan oka sie nie polepszyl, a nawet wrecz sprawa wyglada coraz gorzej, bo "czerwone zylki" zaczely sie pojawiac na obu oczach! dziewczyna jest zdezorientowana, kompletnie nie wie co ma robic: stosowac dalej krople? kolejny lekarz (a jesli to jaki?)?!

rowniez bylabym wdzieczna za jakies wskazowki, porady

goha

Re: Krew w oku | , 08-09-2002, 11:33

Mialem kiedyś coś podobnego,też po przyjsciu z plaży.Minęlo samo bez śladu.Po prostu male naczynko pękło i krew musi się wchłonąć.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Re: Krew w oku | q00, 08-09-2002, 12:10

sprawa wyglada coraz gorzej, bo "czerwone zylki" zaczely sie pojawiac na obu oczach! dziewczyna jest zdezorientowana, kompletnie nie wie co ma robic: stosowac dalej krople? kolejny lekarz (a jesli to jaki?)?!
Jeśli chodzi o "czerwone żyłki" to mialem cos podobnego, krople przepisane przez lek. rodzinnego nic nie daly, po 2 tyg. poszedlem do okulisty, dostalem inne kropelki, po paru dniach śladu nie było. Nazwy kropelek niestety nie pamietam.

pozdr. q00

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Terapia trzeciego tysiąclecia Terapia trzeciego tysiąclecia

Uzdrów swoje ciało i popraw swój wzrok Uzdrów swoje ciało i popraw swój wzrok

Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu Dziesięć minut dla zdrowia twoich oczu

Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa

Widzę bez okularów Widzę bez okularów