Powiązane leki
(opisy)

Menopur (Menotropinum)

Climen (Estradioli valeras, Cyproteroni acetas)

Tagi

spotkac jajnik uleczalny dawny ogolnikowy oznajmic stwierdzic ciekawic umnialby pcos

Fora dyskusyjne

zobacz PCOS informacje (8)

zobacz Czy to moze byc PCO? (1)

zobacz Alergia a Nadwrażliwoś (0)

zobacz interpret wyników usg wskazuje na pcos a bad hormonów nie (0)

zobacz policystyczne jajniki (5)

zobacz Czy to PCOS ? (0)

zobacz Zaburzenia hormonalne (36)

zobacz Proszę o interpretację wyników (7)

zobacz PCOS (0)

zobacz zespól PCOS (3)

zobacz Zespol policystycznych jajaników (3)

zobacz zespoł policystycznych jajników (1)

zobacz Problem z brodawkami (0)

zobacz miopatia mięśni typ minicore (0)

zobacz Bóle brzucha (4)

PCOS

, 12-09-2002, 14:40

Witam, Od dawna czytam niusy i w koncu postanowiłam napisać, może wy bedziecie mi umieli pomóc. Otóż od niedawna lekarz (ginekolog) stwierdził u mnie PCOS ( zespół policystycznych jajników) czy ktoś może się z tym spotkał i umniałby mi coś na ten temat powiedzieć. Moja wiedza jest bardzo na ten temat bardzo ogólnikowa, ciekawi mnie czy jest to uleczalne( jak na razie lekarz oznajmił mi że nie ), jak sie to leczy... Dzieki z góry i pozdrawiam.

Wysłano z serwisu OnetNiusy: niusy.onet.pl

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Widzę bez okularów Widzę bez okularów

EKG w przypadkach klinicznych EKG w przypadkach klinicznych

Psychologia w położnictwie i ginekologii Psychologia w położnictwie i ginekologii

Nie ma chorób nieuleczalnych Nie ma chorób nieuleczalnych

Pokonać chorobę.  Cudowne uzdrowienia naturalnymi metodami Pokonać chorobę. Cudowne uzdrowienia naturalnymi metodami