Powiązane leki
(opisy)

Genotropin (Somatropinum)

Somavert (Pegvisomant)

Alendran (Acidum alendronicum)

All In One

100% ABDOS Men

Alenato (Acidum alendronicum)

Alendrogen (Acidum alendronicum)

Alenotop (Acidum alendronicum)

Asevia

Bio-Slim

Tagi

wzrost mass rohrera smuklosc masa przemo kwadrat metr wzor wskaznik

Fora dyskusyjne

zobacz Wskaźnik rohrera - jeśli ktoś wie o co chodzi to piszcie.. (0)

zobacz Body Mass Index - dla wszystkich taki sam? (3)

zobacz Czy kreatyna jest bezpieczna?? (22)

zobacz Tarczyca (0)

zobacz ciśnienie zależne od zwrostu ciała (0)

zobacz Jak urosnąć? (15)

zobacz morfologia krwi (7)

zobacz Pilnie potrzebna pomoc POLCORTOLON (5)

zobacz Mój wzrost (2)

zobacz Zniekształcenie Ciała? (1)

zobacz Zmęczenie - 20 latek (5)

zobacz Brak apetytu rano + problem z przytyciem (8)

zobacz Kreatyna (20)

zobacz Jak przytyć (6)

zobacz Mam problem z przytyciem (295)

Informator Medyczny » Grupa dyskusyjna » Wzór na wskaźnik smukłości Rohrera

Wzór na wskaźnik smukłości Rohrera

tomast, 22-09-2002, 14:08

Piszę pracę maagisterską i potrzebuję wzór na wskaźnik smukłości Rohrera, kto go zna

Re: Wzór na wskaźnik smukłości Rohrera | Norbert, 22-09-2002, 17:40

BTW a co to jest????

Re: Wzór na wskaźnik smukłości Rohrera | tomast, 22-09-2002, 17:56

Użytkownik "Norbert" napisał w wiadomości news:amkh90$gl2$1 [at] news.tpi.pl...
BTW a co to jest????

wskaźnik stosowany w sporcie i nie tylko, stosunek masy ciała do wzrostu, ale nie znam szczegółów. wydaje mi się, że to termin medyczny, a jeżeli nie, to gdzie to mogę znaleźć?

Re: Wzór na wskaźnik smukłości Rohrera | Przemo, 22-09-2002, 18:02

Może chodzi Ci o BMI( body mass index) = masa ciała w kilogramach podzielona przez wzrost w metrach do kwadratu. Przemo Użytkownik "tomast" napisał w wiadomości news:amki7a$kml$1 [at] news.tpi.pl...
Użytkownik "Norbert" napisał w wiadomości news:amkh90$gl2$1 [at] news.tpi.pl... wskaźnik stosowany w sporcie i nie tylko, stosunek masy ciała do wzrostu, ale nie znam szczegółów. wydaje mi się, że to termin medyczny, a jeżeli
nie,
to gdzie to mogę znaleźć?

Re: Wzór na wskaźnik smukłości Rohrera | baya, 22-09-2002, 19:31

Body mass index (BMI) (kg/m2) Rohrer's index (RI) (g/cm3)

Treść jest archiwum grupy dyskusyjnej (usenet) pl.sci.medycyna. Aby odpowiedzieć na temat należy pisać bezpośrednio na grupę dyskusyjną.

Jeśli znajduje się tutaj Twój post, to znaczy sam go wysłałeś na jeden z serwerów Usenet. W celu usunięcia prosimy o kontakt. Nawet jeśli zostanie usunięty z naszej strony, nadal pozostanie na wielu serwerach Usenet oraz na innych stronach prowadząych podobne archiwum, na co nie mamy wpływu,

Zamieszczone tu informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza.

książki

Cukrzyca typu II. Zawróć proces chorobowy w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie Cukrzyca typu II. Zawróć proces chorobowy w sposób naturalny, schudnij i odzyskaj zdrowie

Co jeść. Dla mężczyzn Co jeść. Dla mężczyzn

Jedz zgodnie z grupą krwi.Nowa formuła zdrowia Jedz zgodnie z grupą krwi.Nowa formuła zdrowia

Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku Walcz z osteopenią. Rozpoznawanie i leczenie przedwczesnej utraty masy kostnej u kobiet w każdym wieku

Chemia leków Chemia leków